CUPA PELICANUL SE AMANA IN PERIOADA 22-27 SEPTEMBRIE

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: CUPA PELICANUL SE AMANA IN PERIOADA 22-27 SEPTEMBRIE

Mesaj de Cezar Bibu »

@Victore,

Iarta-ma , dar n-am timp chiar asa de mult ca in fiecare zi sa verific, mai exclud niste gaozari de baga numai fitile ? :evil: Sper ca nu te indoiesti de verticalitate,da? In masura posibilitatilor, o sa incerc(am) sa facem curat cit mai repede cu putinta.
Problema e, ca n-am interzis nimanui accesul ,chiar daca discuta in contradictoriu. Daca insa posteaza numai pentru hartza si mistouri, imi pare rau, dar nu mai au ce cauta aici.

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CUPA PELICANUL SE AMANA IN PERIOADA 22-27 SEPTEMBRIE

Mesaj de oanavictor »

caterinca-i caterinca ,nu cred ca ma poate acuza cineva ca nu-mi place chiar daca este indreptata impotriva mea :lol: :lol: dar un ...... care nu are curaj sa dea un bip daca nu are bani desi i-am dat numarul de telefon ca sa lamurim daca are ceva personal cu mine,nu cred ca ar trebui bagat in seama decat acel ce semneaza cu numele real .

0744630226
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: CUPA PELICANUL SE AMANA IN PERIOADA 22-27 SEPTEMBRIE

Mesaj de Cezar Bibu »

@Victor Oana,

bun ,am inteles. Da' cu apa cum ramine???? :D :D Ca vreau si eu sa pescuiesc la Dirvari ! :lol: :lol: Macar la toamna ! :lol: :lol:

Mugur Ioan
Mesaje: 161
Membru din: Lun Iul 03, 2006 8:53
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA PELICANUL SE AMANA IN PERIOADA 22-27 SEPTEMBRIE

Mesaj de Mugur Ioan »

Si eu as vrea sa pescuiesc!!! dar fiindca manaca unu cacat, prefer sa ma abtin. L-am stimat si il stimez pea mult pe d-l Oana, ca sa ma bag in mocirla.
"Cine face si desface, toata ziua are ce face."
Mugur

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CUPA PELICANUL SE AMANA IN PERIOADA 22-27 SEPTEMBRIE

Mesaj de oanavictor »

Cezar Bibu scrie:@Victor Oana,

bun ,am inteles. Da' cu apa cum ramine???? :D :D Ca vreau si eu sa pescuiesc la Dirvari ! :lol: :lol: Macar la toamna ! :lol: :lol:
Apa creste cu 4-5 cm zi .Deci cam in 2 saptamani va fi la nivelul normal .
Sectorul Tamadau nu este afectat ,se poate pescui normal fara sa intri in namol sa te murdaresti .
Nu se poate pescui in golful de langa casa ,podul rupt,sat [gunoi ,cabana ]si y de la fundulea .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

rufus
Mesaje: 28
Membru din: Mie Noi 19, 2008 8:12
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: CUPA PELICANUL SE AMANA IN PERIOADA 22-27 SEPTEMBRIE

Mesaj de rufus »

Tot raul spre bine...pana in septembrie avem si noi timp sa strangem banutzi sa venim la concurs...asta daca mai sunt locuri...

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”