1. Dinca Decebal + partener
2. Chiticaru Lucian; Safta Catalin
3. Livezeanu Marin ; Eduard Vrabie
4. Moso + partener
5. Alex Dănilă ; Relu Dobrescu
6. Udrea Catalin+partener
7. Mihai Tudoran + partener
8. Baboieru Team
9. Albus Fishing Team
10.Chef Alex + partener
11.Zamfir Marian + partener
12.Marian Ionescu+ Cosmin Ilie
13.Mihai Alexandru + partener
14.Beauty & Beast - rezervat 15.10.2019
15.Green Lake : Matei Petrescu - Ionut Ciuca
16.Avram Andrei + Dinu Marian
17.Constantin Florin + partener
18.George Mihalcea + partener
19.Florin Chiran+partener
20.Nicu Voica; Vali Finariu- rezervat 15.10.2019
21.Pamporea Team : Alin Zica – Ciprian Paraschiv – rezervat 17.10.2019
Astept pana la sfarsitul saptamanii confirmarea si plata avansului tuturor echipelor inscrise.
De asemenea in urma discutiilor , se poate pescui in echipa de doi pescari +(OPTINONAL RUNNER-100 LEI)
1. Dinca Decebal + partener
2. Chiticaru Lucian; Safta Catalin
3. Livezeanu Marin ; Eduard Vrabie
4. Moso + partener
5. Alex Dănilă ; Relu Dobrescu
6. Mihalcea Sorin ; Iacob Ionut
7. Mihai Tudoran + partener
8. Baboieru Team
9. Albus Fishing Team
10.Chef Alex + partener
11.Zamfir Marian + partener
12.Marian Ionescu+ Cosmin Ilie
13.Mihai Alexandru + partener
14.Beauty & Beast - rezervat
15.Green Lake : Matei Petrescu - Ionut Ciuca
16.Avram Andrei + Dinu Marian
17.Constantin Florin + partener
18.George Mihalcea + partener
19.Florin Chiran+partener
20.Nicu Voica; Vali Finariu
21.Pamporea Team : Alin Zica – Ciprian Paraschiv
Astept pana la sfarsitul saptamanii confirmarea si plata avansului tuturor echipelor inscrise.
De asemenea in urma discutiilor , se poate pescui in echipa de doi pescari +(OPTINONAL RUNNER-100 LEI)
1. Dinca Decebal + partener
2. Chiticaru Lucian; Safta Catalin
3. Livezeanu Marin ; Eduard Vrabie
4. Moso + partener
5. Alex Dănilă ; Relu Dobrescu
6. Mihalcea Sorin ; Iacob Ionut
7. Mihai Tudoran + partener
8. Baboieru Team
9. Albus Fishing Team
10.Chef Alex + partener
11.Zamfir Marian + partener
12.Marian Ionescu+ Cosmin Ilie
13.Mihai Alexandru + partener
14.Beauty & Beast - rezervat
15.Green Lake : Matei Petrescu - Ionut Ciuca
16.Avram Andrei + Dinu Marian
17.Constantin Florin + partener
18.George Mihalcea + partener
19.Florin Chiran+partener
20.Nicu Voica; Vali Finariu
21.Pamporea Team : Alin Zica – Ciprian Paraschiv
22.Dragan Eugen + partener – rezervat 21.10.2019
23.Bucovina: Marian N + partener – rezervat 21.10.2019
24.Tuk-Tuk Team
LOCUL 1 General : CUPE + 3000 lei
LOCUL 2 General : CUPE + 1800lei
LOCUL 3 General : CUPE + 1200 lei
LOCUL 4 General : CUPE + 600 lei
LOCUL 1 Sector : CUPE
LOCUL 2 Sector : CUPE
LOCUL 3 Sector : CUPE
CAPTURA : CUPE (Captura competitiei reprezinta cel mai mare peste prins in concurs si cumuleaza cu orice premiu)
Astept pana la sfarsitul saptamanii confirmarea si plata avansului tuturor echipelor inscrise.
De asemenea in urma discutiilor , se poate pescui in echipa de doi pescari +( RUNNER cu drepturi depline-100 LEI)
Rămân 3 sectoare a 8 echipe.
Se vor premia la general primele 4 echipe in fct de punctajul obtinut si locurile 1,2,3 pe sector.
Prin introducerea celor 3 locuri se încearcă o mai buna echilibrare a bălții prin aglomerarea zonelor de capăt .