CUPA PRIMAVERII MV2 10-13 Aprilie 2018

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA PRIMAVERII MV2 10-13 Aprilie 2018

Mesaj de Gabi Tomulescu »

Observ cu parere de rau ca acest concurs se indreapta spre anulare sau reprogramare.
Chiar daca organizatorul face eforturi de a gasi solutii nu cred ca este bine sa procedam in aceasta directie. Sa vedem cate echipe sunt si abia apoi sa vedem cum facem sectoarele si pe ce zona a lacului concuram. Este o solutie conjuncturala pe care nu o agreem.
In situatie de fata suntem nevoiti sa reconsideram participarea.
Scuze Dragos Sinca, scuze Victorash Petcu, dar poate ca trebuie sa gasiti cauza acestei situatii.
Numai bine.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: CUPA PRIMAVERII MV2 10-13 Aprilie 2018

Mesaj de Alexandru Mihai »

Gabi Tomulescu, Dragoș Șinca, Victoras Petcu,

1. Perioada... Marti-vineri, foarte prost ales, nu toți putem sa ne luam atâtea zile de concediu, mai sunt și alte concursuri importante în decursul anului la care vreau sa particip plus concediul cu familia.
2. Perioada... Cu 2 zile înainte de Sărbătorile Pascale... Tipa soția... Cumpărături.... Pregătiri... Etc.

Păcat de acest concurs de tradiție care își da duhul puțin câte puțin în fiecare an.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
marussik
Mesaje: 130
Membru din: Dum Mai 16, 2010 20:40

Re: CUPA PRIMAVERII MV2 10-13 Aprilie 2018

Mesaj de marussik »

Alexandru Mihai scrie:Gabi Tomulescu, Dragoș Șinca, Victoras Petcu,

1. Perioada... Marti-vineri, foarte prost ales, nu toți putem sa ne luam atâtea zile de concediu, mai sunt și alte concursuri importante în decursul anului la care vreau sa particip plus concediul cu familia.
2. Perioada... Cu 2 zile înainte de Sărbătorile Pascale... Tipa soția... Cumpărături.... Pregătiri... Etc.

Păcat de acest concurs de tradiție care își da duhul puțin câte puțin în fiecare an.
Cu 2 zile dupa Sarbatorile Pascale :lol: :lol: :lol:
Ionut Cosmescu
Clubul sportiv GREEN LAKE
0768 109 340

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: CUPA PRIMAVERII MV2 10-13 Aprilie 2018

Mesaj de Alexandru Mihai »

marussik scrie:
Alexandru Mihai scrie:Gabi Tomulescu, Dragoș Șinca, Victoras Petcu,

1. Perioada... Marti-vineri, foarte prost ales, nu toți putem sa ne luam atâtea zile de concediu, mai sunt și alte concursuri importante în decursul anului la care vreau sa particip plus concediul cu familia.
2. Perioada... Cu 2 zile înainte de Sărbătorile Pascale... Tipa soția... Cumpărături.... Pregătiri... Etc.

Păcat de acest concurs de tradiție care își da duhul puțin câte puțin în fiecare an.
Cu 2 zile dupa Sarbatorile Pascale :lol: :lol: :lol:
După, ma gândeam la altceva!!
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
Dragos Sinca
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 446
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:59

Re: CUPA PRIMAVERII MV2 10-13 Aprilie 2018

Mesaj de Dragos Sinca »

Si mie imi pare rau ca nu s-au strans suficiente echipe. Probabil ca rezultatele din editiile anterioare cand au fost pe sectoarele B si C putini pesti prinsi, au determinat aceasta reticienta in randul posibilor participanti. Totusi, eu consider ca un concurs pe MV2 cu un numar de 18 sau 21 de echipe ar fi o reusita si s-ar prinde cantitati mari de peste. Insa, fara aceasta schimbare de loc zilnica. Imi mentin parerea ca un concurs unde schimbi locul la fiecare 20 de ore nu este benefic si de aceea am si ajuns la rezultatele anterioare. Concursurile cu schimbare de loc se preteaza la cu totul alt tip de balta.

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: CUPA PRIMAVERII MV2 10-13 Aprilie 2018

Mesaj de petre iulian »

Victoras Petcu scrie:Iulica, Clubul Sportiv Green Lake nu participa la acest concurs ?
-------------

Eu mi-am dat cu parerea din Ianuarie ... asta-i cauza !!
petre iulian scrie:ca o parere personala :

e cam aproape de Pasti (8-9 )... data aleasa si mai este si in timpul saptamanii(marti-vineri) si-o sa fie o problema mare si nu stiu daca se strang echipele . PACAT !!

eu unul veneam si in aceste conditii dar pe 15 trebuie sa fiu la Brasov la k-karp si e greu sa plec gata obosit .
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”