CUPA PROCARP INTERCLUBURI 20-24 MAI, LIVADA-BIHOR

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

@Zarguzon Adi,

Bai BOULE, din respect pentru organizatori, din respect (fost) pentru tine si sotia ta, am evitat sa-ti dau replica la festivitatea de premiere ca sigur iesea cu scandal. Dar vad ca te mananca in continuare. Nu e curios ca singurul care are ceva de comentat e unul din G6??? Chiar ma miram... :evil:

E clar, Senzorii fura, Procarp fura, Carpfan fura, noi stand mai prost la capitolul "caltabosi & palinca" am furat-o, iar dl Zarguzon face scandal ca nu i s-a punctat un crap prins de carligul altuia :mrgreen: Sau poate trebuie sa te explici sefilor de ce nu ai avut rezultate mai bune??? E, ce sa-i faci, asa e cand ai sefi.

Si ca sa-ti fie mai clar, nu eu am facut contestatia, din simplul motiv ca nu am vazut faza. Contestatia a facut-o cine a vazut. Asa ca te rog sa-ti vezi de bilele tale si sa ma lasi pe mine in pace, cu sau fara ciorap intors. Asta asa ca sa evit cuvintele grele care-mi vin acum... Ai reusit sa strici o atmosfera frumoasa, asa cum sunteti obisnuiti.
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Mesaj de Zarguzon Adi »

[quote="Vali Vesa"]@Zarguzon Adi,

Bai [i][b]BOULE[/b][/i], din respect pentru organizatori, din respect ([b][i]fost[/i][/b]) pentru tine si sotia ta, am evitat sa-ti dau replica la festivitatea de premiere ca sigur iesea cu scandal. Dar vad ca te mananca in continuare. Nu e curios ca singurul care are ceva de comentat e unul din G6??? Chiar ma miram... :evil:

E clar, Senzorii fura, Procarp fura, Carpfan fura, noi stand mai prost la capitolul "caltabosi & palinca" am furat-o, iar dl Zarguzon face scandal ca nu i s-a punctat un crap prins de carligul altuia :mrgreen: Sau poate trebuie sa te explici sefilor de ce nu ai avut rezultate mai bune??? E, ce sa-i faci, asa e cand ai sefi.

Si ca sa-ti fie mai clar, nu eu am facut contestatia, din simplul motiv ca nu am vazut faza. Contestatia a facut-o cine a vazut. Asa ca te rog sa-ti vezi de bilele tale si sa ma lasi pe mine in pace, cu sau fara ciorap intors. Asta asa ca sa evit cuvintele grele care-mi vin acum... Ai reusit sa strici o atmosfera frumoasa, asa cum sunteti obisnuiti.[/quote]

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Mesaj de Zarguzon Adi »

Ai inceput sa-ti dai arama pe fata ca si organizatorul.
Vino cu argumente logice ca de jignit poate oricine. Tine de cei 7 ani care la tine nu se vad.
P.S. pentru mine esti un subiect inchis iar daca nu te bagai in seama era si mai bine,...(din respect pt cei care navigheaza pe acest site nu iti raspund cu aceeasi moneda).

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Felicitari castigatorilor !
Din cate am inteles de la mai multe echipe, a fost un concurs foarte frumos, in care au domnit atmosfera prieteneasca si buna dispozitie tipice acelei zone de tara.
S-au legat multe prietenii, s-a prins destul peste, dar intotdeauna se gasesc nemultumiti.
Nu am fost acolo, deci nu comentez afirmatiile lui Adi Zarguzon. Dar, il cunosc atat de bine pe Vali Vesa incat sa pot sa afirm cu mana pe inima ca este ultimul om care s-ar preta sa faca o fapta rea, este un om care traieste DOAR ptr pescuit !

@organizatorii

De ce va este rusine sa spuneti din ce cauze au fost doar 9 echipe ? Va este frica sau rusine de Badica ? Iata ca 2 cluburi din G6(aquamaria si badica speed) aproape ca au reusit sa strice aceasta reusita a voastra .... :oops: :oops:

In rest, felicitari si tineti-o tot asa, de cartitori e plina lumea.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Mesaj de Zarguzon Adi »

desi echipa Speed nu s-a prezentat taxa a fost platita si prin neparticiparea ei a fost un castig in privinta distantei dintre standuri care si asa a fost f mica; balta nu suporta atatea echipe !

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

@Zarguzon Adi,

Raspunsul pe care l-ai primit a fost in urma mistoului "fin" la adresa mea, pe care da-mi voie sa nu-l inghit de la oricine. Si pot s a te asigur ca este primul raspuns de genul asta, pe forumul asta sau pe oricare altul. Asa ca n-o mai da de gard cu cei 7 ani, ca nu stiu unde nu se vad, la mine sau la tine...
Am avut eu ceva cu tine? M-am luat eu de tine? Asta ai vrut, asta ai primit si inca m-am abtinul sa nu te injur. Dar pot s-o fac si pe asta daca vrei, in direct, nu pe forum. Bai laba trista, gandeste bine inainte de a deschide gura ca dusmani e usor sa-ti faci, dar prieteni... mai greu.

Asa ca, ramai tu cu ideile tale, ca toti fura si de aia nu castigati concursuri, ca eu recunosc ca am pescuit gresit si ca nu-mi place sa muncesc la ciortani si sunt cel mai prost pescar din sud-estul Europei. E bine asa? Esti multumit?

Scuze pentru "off topic".
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@zarguzon

Adi, crede-ma ca doar tu ai niste probleme...Daca 5 oameni iti zic ca esti beat, te duci si te culci ! Ii rog pe alti utilizatori ai acestui forum care au participat la concursul de la Livada sa scrie daca considera ca au fost probleme de organizare.....

PS echipa lui badica te-a ps avocat ? :D parca erai corect, nu cumva crezi ca a stricat concursul prin neprezentare ? incearca te rog sa fi sincer.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Mesaj de Zarguzon Adi »

am spus ca a fost un castig neprezentarea echipei speed pt ca a fost mai mult loc pe balta;in rest nu vad cu ce a influentat negativ pt ca nu au fost grile la tragerea la sorti ci iti puteau pica doua mijloace sau de ce nu doua capete reale de sector

Avatar utilizator
Doru Ionica
Mesaje: 348
Membru din: Vin Feb 10, 2006 14:47
Puncte: 0
Localitate: craiova

Mesaj de Doru Ionica »

A fost un concurs foarte bine organizat.Desi distanta dintre standuri a fost la limita ...spre mica,concurentii s-au inteles fara probleme.Parerea mea despre problema dlui Zarguzon este ca nu tine de regulament sau arbitraj ci de ...ONOARE !!! Felicit gazdele pentru reusita.

liviu mihaescu
Mesaje: 24
Membru din: Mie Dec 13, 2006 19:25
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Mesaj de liviu mihaescu »

In primul rand felicitari organizatorilor si tuturor participantilor.Un concurs reusit si cu sufletul la gura pina in ultimele clipe.
Cat despre cele intamplate, domnule Zarguzon, trebuie sa va informez ca
acea reclamatie(contestatie, sau cum s-o fi numind) nu a fost facuta de catre Vali Vesa, ci de catre coechipierul lui, la indemnul si cu sustinerea noastra( APS Oltenia). Vali nu a avut nici un amestec in momentul in care a fost redactata contestatia.
In rest numai de bine si realizari pe ramura!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”