CUPA PROCARP INTERCLUBURI 20-24 MAI, LIVADA-BIHOR

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Mesaj de barbumarius »

Faptul ca ai vrut sa punctezi cu un crap care nu era prins de unicul carlig care iti este permis pe o lanseta spune multe despre dumneata domnule Zarguzon si daca mi-a parut putin rau ca ti-am facut aceea contestatie acum chiar ma felicit.

PS.Daca vreti sa radeti cu lacrimi (lucru pe care l-au facut si martorii la scena in care d-l Zarguzon scoate un crap prins de un fir rupt de pe o lanseta a altui pescar) rugati echipa care a pescuit in stg. sa puna pe site filmarea acestui circ si va marturisesc ca nu mint cu nimic cand spun "circ"

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Mesaj de barbumarius »

Daca putem imputa ceva organizatorilor este nepunctarea acestui peste :lol: :lol: .In rest mai aveau sa ne stearga la fund(ne-au rezervat camere, au facut un mic dineu seara inainte de concurs, ne-au carat bagajele prin noroi cu masinile proprii, frigider si bar pe balta etc ).Furturi si manarii vad numai unii care se cred pescari pt. ca stiu sa faca un nod pescaresc.

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 294
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Mesaj de ZABELEA »

Vladut tu stii ca eu nu intru in polemici de felul meu dar nu e frumos sa vorbesti de cineva ( Radu Badica),fara ca el sa iti poata raspunda deoarece este banat pe acest site.Din moment ce tu nu stii care este motivul pt care noi nu am mai participat chiar nu isi au rostul afirmatiile astea.
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 294
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Mesaj de ZABELEA »

P.S. Echipa SPEED CARP TEAM isi cere scuze pe aceasta cale organizatorilor si participantilor acestui concurs pentru neparticipare.Felicitari castigatorilor.
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

BRAVO CARPFAN!
felicitari echipei gazde, IMPERIAL, cu o mentiune speciala din partea mea pentru juniorul Daniel Sinca.
feliciari CS PROCARP pentru organizare.
feliciari Catalin Prichici (presedinte CS PROCARP), omul fara de care lucrurile nu s-ar fi miscat in aceasta directie in zona de nord-vest a tarii.
felicitari Bogdan Sinca.
felicitari lui Dinu, patronul lacului, pentru pista de concurs si colaborare.

s-a muncit foarte mult, in conditii grele si s-a pescuit profesionist. am ramas impresionat.

jos palaria.
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

supercarpio scrie:Felicitari tuturor participantilor la acest concurs reusit!!!

-Marius
marius,
suna-ma!
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”