CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
paulletta
Pescar de competitie
Mesaje: 783
Membru din: Lun Mar 16, 2009 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de paulletta »

Miyagi scrie:

Bah mitocan stie toata lumea ca esti, da` si idiot?! Te compatimesc.

Paulletta scrie:
Idiot stiu ca se numeste acea persoana care are idei.

RUSINE SERBAN CORNEL… :lol: :lol: :lol:

Miyagi scrie:

Ai foarte mare dreptate. Am sa-ti urmez sfatul.
Cum am spus! Voi fi un client fidel al Cupei Rezistentei cel putin pana o voi castiga prima data

Paulletta scrie:
Asta se va intampla in 2000 TOAMNA…
Pana atunci te numesti donator…
RUSINE CORNEL SERBAN... :lol: :lol:

Ovidiu Oancea scrie:
:lol: Pedepseste-l Paule. Ce mai faci domn director? unde ai disparut in ultima vreme?


Miyagi scrie:

L-au durut degetele de la maini de la atata carat de bagaje si de-asta n-a mai putut sa scrie.

Paulletta scrie:

Daca car bagaje o fac si pentru mine ca pescuiesc si eu…. :mrgreen:

Si in plus sa cari bagaj este o treaba complicata, :!: nu se cara asa ca sacul de porumb… :idea: (tu parca stiai sa cari asa ceva). :mrgreen:

Daca vrei sa inveti pescuitul la feeder vii la mine sa iti dezvalui cate ceva din tainele acestui pescuit, dar in schimb va trebui sa imi cari bagajele! :wink: :wink: :mrgreen:
Si asa ai sa ajungi mare pescar.
Te las sa iti faci stagiatura la mine in acvariu… :shock:

Miyagi scrie:
Nu-ti mai consuma energia cu mine Paule ca-ti voi mai da ocazii insa de putere vei duce lipsa la ce viata grea vei avea in continuare .

Paulletta scrie:

Viata grea te caleste si in felul acesta vezi cine iti este prieten cu adevarat.
Hai pa ca mai am de carat ceva bagaje(da'lea scumpe) cu care prind peste si mai prind si cate un podium cand merg la concurs. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PS:Vezi cupa tarom....am reusit sa castig cu un prieten locul 2! :lol:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de miyagi »

paulletta scrie:Miyagi scrie:

Bah mitocan stie toata lumea ca esti, da` si idiot?! Te compatimesc.

Paulletta scrie:
Idiot stiu ca se numeste acea persoana care are idei.

RUSINE SERBAN CORNEL… :lol: :lol: :lol:

Miyagi scrie:

Ai foarte mare dreptate. Am sa-ti urmez sfatul.
Cum am spus! Voi fi un client fidel al Cupei Rezistentei cel putin pana o voi castiga prima data

Paulletta scrie:
Asta se va intampla in 2000 TOAMNA…
Pana atunci te numesti donator…
RUSINE CORNEL SERBAN... :lol: :lol:

Ovidiu Oancea scrie:
:lol: Pedepseste-l Paule. Ce mai faci domn director? unde ai disparut in ultima vreme?


Miyagi scrie:

L-au durut degetele de la maini de la atata carat de bagaje si de-asta n-a mai putut sa scrie.

Paulletta scrie:

Daca car bagaje o fac si pentru mine ca pescuiesc si eu…. :mrgreen:

Si in plus sa cari bagaj este o treaba complicata, :!: nu se cara asa ca sacul de porumb… :idea: (tu parca stiai sa cari asa ceva). :mrgreen:

Daca vrei sa inveti pescuitul la feeder vii la mine sa iti dezvalui cate ceva din tainele acestui pescuit, dar in schimb va trebui sa imi cari bagajele! :wink: :wink: :mrgreen:
Si asa ai sa ajungi mare pescar.
Te las sa iti faci stagiatura la mine in acvariu… :shock:

Miyagi scrie:
Nu-ti mai consuma energia cu mine Paule ca-ti voi mai da ocazii insa de putere vei duce lipsa la ce viata grea vei avea in continuare .

Paulletta scrie:

Viata grea te caleste si in felul acesta vezi cine iti este prieten cu adevarat.
Hai pa ca mai am de carat ceva bagaje(da'lea scumpe) cu care prind peste si mai prind si cate un podium cand merg la concurs. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PS:Vezi cupa tarom....am reusit sa castig cu un prieten locul 2! :lol:
Ma bucur pentru tine. Ai reusit si tu cumva intre timp, dar acum eu am treaba. M-am apucat sa fac bani pentru urmatorul concurs ca sa nu car bagajul nimanui :mrgreen: . Pierd, castig, mai putin conteaza. Nu va striga nimeni dupe mine pa strada :mrgreen: .
p.s. noroc cu aviatorii ca altfel n-aveai ce sa cari :lol: .
Urban culture.

Avatar utilizator
paulletta
Pescar de competitie
Mesaje: 783
Membru din: Lun Mar 16, 2009 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de paulletta »

@ Cornel Serban.
RUSINE CORNEL SERBAN :lol: :lol:
TU ESTI folclor ca istorie n-are cum! :lol:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de miyagi »

paulletta scrie:@ Cornel Serban.
RUSINE CORNEL SERBAN :lol: :lol:
TU ESTI folclor ca istorie n-are cum! :lol:
Mersi pentru publicitate.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de miyagi »

miyagi scrie:
paulletta scrie:@ Cornel Serban.
RUSINE CORNEL SERBAN :lol: :lol:
TU ESTI folclor ca istorie n-are cum! :lol:
Mersi pentru publicitate.
Si ar mai fi ceva! Sper ca nu ai vrea sa stie toata lumea pe aici cui ar trebui sa-i fie rusine mai mult :x .
Urban culture.

Avatar utilizator
paulletta
Pescar de competitie
Mesaje: 783
Membru din: Lun Mar 16, 2009 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de paulletta »

miyagi scrie:
miyagi scrie:
paulletta scrie:@ Cornel Serban.
RUSINE CORNEL SERBAN :lol: :lol:
TU ESTI folclor ca istorie n-are cum! :lol:
Mersi pentru publicitate.
Si ar mai fi ceva! Sper ca nu ai vrea sa stie toata lumea pe aici cui ar trebui sa-i fie rusine mai mult :x .
Rusine sa imi fie pentru ce?
Ca stiu sa prind peste? :lol: :lol: :lol:
RUSINE SERBAN CORNEL!!!

GATA OFF TOPIC!!!
Restul pe privat sau telefonic, asta daca ai ceva sa imi comunici. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de miyagi »

GATA OFF TOPIC!!!
Restul pe privat sau telefonic, asta daca ai ceva sa imi comunici. :mrgreen: :mrgreen:[/quote]


Off topic ai fost de la bun inceput tu, iar mie nu-mi taie nimeni dreptul la replica.
Am sters de catva timp numarul tau din agenda ca mi-o incarca degeaba si sa-ti raspund la beepuri am obosit. De altfel si pentru mine e criza si apelurile sunt pe bani. De bani am nevoie sa-i donez :mrgreen: celor care au nevoie. Nu-ti mai explic asta ca stii destul de bine.
Vreau sa-ti mai zic un lucru. Donator am fost si cand ne-am cunoscut si am facut-o cu suflet curat. Nu mi-a fost atunci rusine ca m-am umilit pe la oameni care nu ma cunosteau si nu vad de ce sa-mi fie rusine acum. Nu imi pare rau pentru ce am facut atunci si nici de "donatia" de la concurs.
Sa fi sanatos si sa poti castiga cat mai multe concursuri, sau macar sa participi la ele ca ai vazut ca daca le castigi le iei si banii "donatorilor". Sau nu ii iei tu ci "proprietarii bagajelor" :wink: :?:
Paule glumele dintre noi aici iau sfarsit si despre prieteni adevarati sa nu mai indraznesti sa-mi vorbesti.
Cam asta face pescuitul din om sau omul din pescuit.
ASTA O CONSIDER EU RUSINE. DIN PACATE NU NUMAI EU.
Urban culture.

Avatar utilizator
paulletta
Pescar de competitie
Mesaje: 783
Membru din: Lun Mar 16, 2009 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de paulletta »

miyagi scrie:GATA OFF TOPIC!!!
Restul pe privat sau telefonic, asta daca ai ceva sa imi comunici. :mrgreen: :mrgreen:

Off topic ai fost de la bun inceput tu, iar mie nu-mi taie nimeni dreptul la replica.
Am sters de catva timp numarul tau din agenda ca mi-o incarca degeaba si sa-ti raspund la beepuri am obosit. De altfel si pentru mine e criza si apelurile sunt pe bani. De bani am nevoie sa-i donez :mrgreen: celor care au nevoie. Nu-ti mai explic asta ca stii destul de bine.
Vreau sa-ti mai zic un lucru. Donator am fost si cand ne-am cunoscut si am facut-o cu suflet curat. Nu mi-a fost atunci rusine ca m-am umilit pe la oameni care nu ma cunosteau si nu vad de ce sa-mi fie rusine acum. Nu imi pare rau pentru ce am facut atunci si nici de "donatia" de la concurs.
Sa fi sanatos si sa poti castiga cat mai multe concursuri, sau macar sa participi la ele ca ai vazut ca daca le castigi le iei si banii "donatorilor". Sau nu ii iei tu ci "proprietarii bagajelor" :wink: :?:
Paule glumele dintre noi aici iau sfarsit si despre prieteni adevarati sa nu mai indraznesti sa-mi vorbesti.
Cam asta face pescuitul din om sau omul din pescuit.
ASTA O CONSIDER EU RUSINE. DIN PACATE NU NUMAI EU.[/quote]



Nu vad nicio legatura la postarea ta de mai sus vis-a-vis de postarile mele la topicul pe care suntem, totul a fost o gluma pe care se pare ca nu ai inteles-o si ca atare nu imi mai bat capul cu detalii.
Cred cu siguranta ca Ovidiu a inteles ce am avut de spus...
Pentru tine nu mai am decat aceasta replica... :lol: :lol: :lol:

Comentatorul insistent


Intra in panica atunci cand nu ii apare comentariul afisat din prima, de obicei fara rost sau plicticos, pe diverse site-uri, asa ca il posteaza in nestire pana cand reuseste. Scrie cu majuscule, pentru ca ceea ce relateaza el este foarte important, original si nemaiauzit. Postul lui preferat este 0TV, iar idolul este Guta. Probabil, este specie inrudita cu anonimul de forum. Cand o sa fie mare (cand o sa il dea parintii afara din casa, el depasind 35 de ani), o sa se faca Tolontan. Colegii il alinta "Bai cizmo!".

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”