Mesaj
de George Giugica »
Cupa RIG la Crap ed. A XXIV-a - powered by ALEXANDRION
Nr. Echipa
1 Club Crap Corbu CCC-echipa 1: Florin Carstocea+parteneri – achitat avans
2 Focus Carp: Manole Răzvan & parteneri - achitat avans 09.05.2018
3 Tanasescu Paul - achitat avans 09.05.2018
4 Club Tomis Carp 1: Nițu Teodor Ștefan, Vasilescu Mircea, Levent Murat, partener - achitat integral 09.05.2018
5 Marius Ciprian + parteneri - achitat avans 10.05.2018
6 Pop Marius + parteneri - achitat avans 10.05.2018
7 Hoinarii Baltilor Team: Filip Florin, Ady Faget, Adochitei Gigel, Sova Petrica - achitat avans 11.05.2018
8 Energy 1-Martoiu Vali+parteneri - achitat avans 14.05.2018
9 Energy 2-Ureche Catalin+parteneri - achitat avans 14.05.2018
10 Energy 3-Boicu Ionut+parteneri - achitat avans 14.05.2018
11 Cernica nicu+parteneri- achitat avans 14.05.2018
12 Club Crap Corbu CCC-echipa 2: Stefan Fasie +parteneri – achitat avans 15.05.2018
13 Club Crap Corbu CCC-echipa 3: Valentin Darie +parteneri – achitat avans 15.05.2018
14 Club Crap Corbu CCC-echipa 4: Constantin Babus +parteneri – achitat avans - 15.05.2018
15 Marian Constantin- Cristi Radu - Razvan Ingeaua - achitat avans 16.05.2018
16 Club Crap Corbu - echipa 5 - achitat avans 16.05.2018
17 Club Crap Corbu - echipa 6 - achitat avans 16.05.2018
18 Club Tomis Carp - Stanciu Alexandru, Ivanoschi Alexandru, Ciprian Placinta, Adi Dina - achitat avans 17.05.2018
19 Senzor- Gabi Zotic + Grajdan Adrian achitat avans 17.05.2018
20 Denis Panca + Daniel Gavrilescu + parteneri
21 Pate Florin
22 Milly+parteneri
23 Iancu Florin+parteneri
24 Gabriel Raducanu +parteneri
25 CARPLEX : Pena Stefan + parteneri
26 CarpPlus-Badiu&Scheuleac
27 Baboieru carp team 1
28 VLH CARP TEAM-Liviu Anghel,Vali Panait+ partener
29 CPB Dan Magirescu + parteneri
30 Pintea Constantin +parteneri
31 Trastikovo Lake Team - Husmen Mutlu - Bogdan Dragan - Mihai Pripon
32 WLC Carp Ionut Nica
33 Tofan Aurel
34 Fair Play Fishing Club
35 Petcu Florin
36 Guță Catalin +Guță Nicolae
37 Manuel Chejnoiu + parteneri
38 Cereal Boilies Paraschiv Emilian
39 WLC carp Bontas Mitica
40 Eugen Maracineanu Carp Vision
41 Carp Team Roman, Ciprian Boțoc - parteneri!
42 WLC - Sorin Munteanu - Pahonea Ionut - Andrei Grig
43 Radu Badica - Lazopulu Bogdan - Marinescu Razvan
44 The One Team 1
45 The One Team 2
46 The One Team 3
47 The One Team 4
48 Green Lake - Dan Draguloiu
49 Dacic Carp: Andrei Serban, Andrei Costache, Alexandru Nicu
50 Stefan Babita + parteneri
51 Carp Team Roman-Ciprian Botoc-Dan Mihaila-Mazare Constantin
52 Targu Mures Carp Team - Mircea Voda + Partenerii
53 Metronom Carp Team - Cosmin Vasiu + Partenerii
54 Remetter Sylvain
55 Mg Carp Club Bistrita