CUPA RIG LA CRAP EDITIA A 14-A - LACUL CORBU

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dorin neacsu
Mesaje: 57
Membru din: Joi Dec 13, 2012 21:40

Re: CUPA RIG LA CRAP EDITIA A 14-A - LACUL CORBU

Mesaj de dorin neacsu »

Felicitari castigatorilor ,in special echipei Senzor palpitant concurs bravo "Capitane"
CS SENZOR TEAM

Avatar utilizator
Faraon
Mesaje: 502
Membru din: Lun Iul 04, 2011 17:47
Puncte: 0
Localitate: voluntari

Re: CUPA RIG LA CRAP EDITIA A 14-A - LACUL CORBU

Mesaj de Faraon »

Felicitari castigatorilor !!!mai ales campionii !!!!
Felicitari celorlalte echipe participante.
PRO Team ®
Ali Motaz
Life For Angling
ViceCampion National 2016

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CUPA RIG LA CRAP EDITIA A 14-A - LACUL CORBU

Mesaj de oanavictor »

foarte frumoasa si palpitanta lupta primilor 4 .
felicitari dan ,florin si vladut pentru victorie !
felicitari ocupantilor podiumului !
felicitari brigazii de arbitraj !
felicitari domnului carstocea si doamnei daniela pentru organizarea concursului !
felicitari rig service pentru minunata pista de concurs !
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

roman felix
Pescar de competitie
Mesaje: 236
Membru din: Lun Apr 12, 2010 19:43

Re: CUPA RIG LA CRAP EDITIA A 14-A - LACUL CORBU

Mesaj de roman felix »

domnule nae popescu daca ai ceva cu lotul energy te rog sa lasi topicul asa cum este el si sa lasam vrajeala pe calculator astai numarul 0752.831.874 meu.si sa vb mai multe despre energy daca tot nu ai loc de noii.sunama daca ai singe in p..la.sa vb astept.telefon.
ROMAN FELIX

ghita adrian
Mesaje: 232
Membru din: Mie Dec 07, 2011 10:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA RIG LA CRAP EDITIA A 14-A - LACUL CORBU

Mesaj de ghita adrian »

Felicitări Green Lake (Iulică - Neacșu -Dragnea - George - Cristi - Biju) . 4CARP by George Alexandru dovedește încă o dată că sunt bile câșțigătoare. Felicitări câștigătorilor și concurenților pentru efortul depus .

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: CUPA RIG LA CRAP EDITIA A 14-A - LACUL CORBU

Mesaj de popescu59 »

Nu am absolut nimic cu lotul Energy ,daca asta a parut imi cer scuze nu am avut nici ce-a mai mica intentie , am facut doar o constatare care se vede in clasament locurile 17 si 18 din 22 participante.Ma asteptam ca , campioana mondiala sa cistige fara probleme acest concurs mai ales ca participante ereau toate echipele concurente, dar nu a fost sa fie .

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CUPA RIG LA CRAP EDITIA A 14-A - LACUL CORBU

Mesaj de Cristi Y »

Felicitari participantilor si in special lui Dan , Florin si Vladut !

Hai Pilhane , trage tare , cat te mai lasa nea fane in fenomenul competitional :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
remus_cta
pescar de competitie
Mesaje: 1330
Membru din: Sâm Mar 08, 2008 16:20
Puncte: 0
Localitate: constanta
Contact:

Re: CUPA RIG LA CRAP EDITIA A 14-A - LACUL CORBU

Mesaj de remus_cta »

popescu59 scrie:(Nu mor caii cand vor cainii!
S-au lasat ei pe-o "ureche" (sic!) anu' asta, dar isi vor gasi ei motivatia, nu-i bai! Forza Energy!)

Asa este nu mor caii cind vor ciinii dar Energy s-a cam dus exact ca Unirea Urziceni, campioana dupa care pa pa. Probabil ca se gindeau ca celelalte echipe dorm adinc citiva ani dar uite ca nu a fost asa , dupa 1 singur an a venit contraatacul. Si s-au cam topit campionii .
Uite asa am scapat ca nu mai aveam loc de brasoveni pe aici pe forum , Energy sus Energy jos Energy cei mai mari Energy cei mai tari si cind colo va-au lasat cu ochii in soare. :oops: :oops: :oops:
mare magarie ce ai zis aici din punctul meu de vedere, cine a pescuit pe corbu stie cat de ciudata e balta cand nu mananca, dar tu , din ce zici aici stiu sigur ca nu ai pescuit vreodata la corbu :wink:

in schimb imi place cat de usor etichetezi niste pescari care te bat la distanta de sute de kile daca pescuiesc doar 36 de ore in concurs iar tu 72 :wink: :wink:

ps:tot pe unul din ultimele locuri a iesit si o alta echipa senzor, iar daca te uiti la numele lor o sa vezi ca sunt niste super pescari si au avut aceeasi nada ca si vladut!!nici ei nu au stiut???

nu mai judeca fara sa stii toate datele problemei!!!tragi concluzii pripite, si proaste :!: :!:
Ultima oară modificat Lun Sep 02, 2013 0:02 de către remus_cta, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2778
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: CUPA RIG LA CRAP EDITIA A 14-A - LACUL CORBU

Mesaj de Alin Galbenu »

Felicitari tuturor participantilor, respect pentru munca depusa!
Felicitari echipelor castigatoare!
Abia asteptam sa ne impartasiti strategia castigatoare:D

ps: nu are rost sa stricati topicul cu... anumite personaje.
Imagine

Avatar utilizator
tavi83
Mesaje: 423
Membru din: Vin Feb 15, 2013 16:49
Puncte: 0
Localitate: Oradea

Re: CUPA RIG LA CRAP EDITIA A 14-A - LACUL CORBU

Mesaj de tavi83 »

FELICITARI Dan Mitranescu & Florin Mirea & Vladut Mateianu, intr-un cuvant SENZOR PLANET pt frumosul loc 1 pe care chiar ca era pacat sa nu il obtineti deoarece ati luptat pt el pana in ultima clipa.O echipa de nota 10+.....BRAVO.
Chertes Octavian < C&R >

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”