CUPA SARULESTI 2009

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

dan _city_center

Re: CUPA SARULESTI 2009

Mesaj de dan _city_center »

@sakalu
a reusit sa elimine PORUMBUL si MAMALIGARI de data aceasta la SARULESTI prin neprezentare :lol: :lol:
ce tare e SAKALU :lol: :lol:
ps .Sakalu nu a primit coletul .chiar s-a suparat. :oops: firma de curierat nu a fost platita decit pentru un singur drum si acela pina undeva prin Ghencea .

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: CUPA SARULESTI 2009

Mesaj de Saky »

@Mitranescu

Trezestete si verificati frigiderul sa vezi ce ti am trimis prin Cargus !!

Ps
manglele astea ieftine cu vorbele organizatorului se la dai mai scurte,nu eu am inventat concursul asta
si nici nu am promis la nimeni ca o sa fiu prezent !!!

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CUPA SARULESTI 2009

Mesaj de Dan Mitranescu »

dan _city_center scrie:@sakalu
a reusit sa elimine PORUMBUL si MAMALIGARI de data aceasta la SARULESTI prin neprezentare :lol: :lol:
ce tare e SAKALU :lol: :lol:
ps .Sakalu nu a primit coletul .chiar s-a suparat. :oops: firma de curierat nu a fost platita decit pentru un singur drum si acela pina undeva prin Ghencea .
Daca a eliminat ceva a eliminat din 50-60 echipe participante in mod normal la un asemenea concurs mai bine de trei sferturi din ele si din cele ramase (14 ) a mai eliminat 12 prin loteria locurilor unui astfel de concurs cu punctarea de la +10.

Dane asa cum incercai sa camuflezi fofilarea "prietenului" tau de la acest concurs cu : "sa iei atropele de la S." sau " S. a scapat un peste mare" asa incerci si acum sa-i ti partea . Eu cred ca o prietenie se face uitandu-te la om ci nu la cat de rotunda este momeala cu care pescuieste .

Pentru mine sita timpului este deocamdata singura solutie ...

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: CUPA SARULESTI 2009

Mesaj de Saky »

Dan Mitranescu scrie:
dan _city_center scrie:@sakalu
a reusit sa elimine PORUMBUL si MAMALIGARI de data aceasta la SARULESTI prin neprezentare :lol: :lol:
ce tare e SAKALU :lol: :lol:
ps .Sakalu nu a primit coletul .chiar s-a suparat. :oops: firma de curierat nu a fost platita decit pentru un singur drum si acela pina undeva prin Ghencea .
Daca a eliminat ceva a eliminat din 50-60 echipe participante in mod normal la un asemenea concurs mai bine de trei sferturi din ele si din cele ramase (14 ) a mai eliminat 12 prin loteria locurilor unui astfel de concurs cu punctarea de la +10.

Dane asa cum incercai sa camuflezi fofilarea "prietenului" tau de la acest concurs cu : "sa iei atropele de la S." sau " S. a scapat un peste mare" asa incerci si acum sa-i ti partea . Eu cred ca o prietenie se face uitandu-te la om ci nu la cat de rotunda este momeala cu care pescuieste .

Pentru mine sita timpului este deocamdata singura solutie ...

Tu ori esti nebun ori esti baut !

de la concursul din primavara eu nu am mai vorbit cu Paco pana acum doua saptamani cand
ma sunat sa imi zica de concurs, i am spus frumos ca nu pot sa vin.

ps
Mamaligarii tai au reusit marea performanta sa puncteze cu 2(doi) crapi frumosi dupa 100 de ore !! :lol: :lol: :lol:


Ps 2

ECHIPA KRANZ A PRINS UN CRAP COMUN DE 24,6 kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

Avatar utilizator
Dan Badarcea
Mesaje: 881
Membru din: Lun Mai 19, 2008 11:19
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: CUPA SARULESTI 2009

Mesaj de Dan Badarcea »

IN URMA CU CITEVA ORE PE SARULESTI TURNUL DE APA 24,9KG :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fişiere ataşate
Image010.jpg
(21.47 KiB) Descărcat de 1058 ori
Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CUPA SARULESTI 2009

Mesaj de Vladut Mateianu »

Felicitari Dan-Dragos, asteptam mai multe poze cu cel mai mare crap prins in Romania in 2009 !!!!(intr-un concurs oficial)

Sper ca maine sa va prinda sfarsitul concursului pe locul 1 si la cantitate ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

fortzu
Mesaje: 427
Membru din: Mar Ian 08, 2008 17:27
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: CUPA SARULESTI 2009

Mesaj de fortzu »

crapu asta e ca nevastamea inainte sa nasca :lol: :lol: :lol:
bravo...felicitari

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: CUPA SARULESTI 2009

Mesaj de Saky »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Superb peste !!!!!!!
Felicitari echipei pentru captura !!!!!!!!!

Avatar utilizator
ionescu iulian
Mesaje: 145
Membru din: Mar Aug 19, 2008 14:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA SARULESTI 2009

Mesaj de ionescu iulian »

Fara cuvinte bravo o asa captura da JOS PALARIA ! Felicitari incodata
,, To be or not to be, that is the question "

ceangau alexandru
Mesaje: 148
Membru din: Joi Mai 29, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: sfantu gheorghe

Re: CUPA SARULESTI 2009

Mesaj de ceangau alexandru »

...clasament final...????....nu se face reclama negativa....?????...cu un peste super frumos..... nu se face toamna..?????

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”