1. Club Tomis Carp: Cosmin Sava + Cosmin Urziceanu + Levent Murat
2. Club Crap Corbu: Razvan Nafornita + parteneri
3. Fair Play: Liviu Oana + Dorin Delca
4. Club Tomis Carp 2: Sarbu Marius + Ivanoschi Alexandru + Nitu Teodor Stefan
5. Club Tomis Carp 3: Florin Bara + Dorian Matyas
6. CC Corbu: Stefan Fasie + parteneri
7. Green Lake: Dan Stoica + parteneri
8. Fratii Gui + Nicolae Ladarescu
9. Club Tomis Carp 4: Bogdan Soare + Nevin Nevin
10. CT Carp: Mirel Stefan + Dan Tanase + Andu Dascalescu
11. The ONE: Ciprian Dochita + parteneri
12. The ONE: Alex Matea + Gabi Subtirica + Dan Serban
13. Carp United - Marius Largeanu + Dan Ungureanu
Lista de intentie:
Magic Carp Team: Gioni Dragan + Marius Pop + Arestide Cati
Marian Radulea + parteneri
Coarfa Ionut-Andrei
Adrian Morogan
Club Tomis Carp 4 - Ghenu Marcel + Ciprian Placinta + partener
Green Lake - Bogdan Tudoran + parteneri
Marin Ionel
Radu Barabas, Fredy Albu
Club Tomis Carp 5: Laurentiu Stanica + Cristi Havasi + partener
Club Tomis Carp 6: Vasilescu Mircea+parteneri
Hermes Peris 1
Hermes Peris 2
Senzor 1 - Vladut Mateianu + Lucian Bindea
Senzor 2 - Adi Forest + partener
Carping 1 - Daniel Dedu + Eugen Roman + Sorin Rudeanu
Carping 2 - Cristi Jugaru + Nick Manoiu + Cristi Rudeanu
Rog echipele inscrise pe lista de intentie sa isi exprime dorinta de participare prin achitarea avansului. Va multumesc!
ps: in cazul in care se strang 20 de echipe, concursul se va desfasura numai pe sectorul C.
1. Club Tomis Carp: Cosmin Sava + Cosmin Urziceanu + Levent Murat
2. Club Crap Corbu: Razvan Nafornita + parteneri
3. Fair Play: Liviu Oana + Dorin Delca
4. Club Tomis Carp 2: Sarbu Marius + Ivanoschi Alexandru + Nitu Teodor Stefan
5. Club Tomis Carp 3: Florin Bara + Dorian Matyas
6. CC Corbu: Stefan Fasie + parteneri
7. Green Lake: Dan Stoica + parteneri
8. Fratii Gui + Nicolae Ladarescu
9. Club Tomis Carp 4: Bogdan Soare + Nevin Nevin
10. CT Carp: Mirel Stefan + Dan Tanase + Andu Dascalescu
11. The ONE: Ciprian Dochita + parteneri
12. The ONE: Alex Matea + Gabi Subtirica + Dan Serban
13. Carp United - Marius Largeanu + Dan Ungureanu
14. Magic Carp Team: Gioni Dragan + Marius Pop + Arestide Cati
15. Senzor 1 - Vladut Mateianu + Lucian Bindea
Lista de intentie:
Marian Radulea + parteneri
Coarfa Ionut-Andrei
Adrian Morogan
Club Tomis Carp 4 - Ghenu Marcel + Ciprian Placinta + partener
Green Lake - Bogdan Tudoran + parteneri
Marin Ionel
Radu Barabas, Fredy Albu
Club Tomis Carp 5: Laurentiu Stanica + Cristi Havasi + partener
Club Tomis Carp 6: Vasilescu Mircea+parteneri
Hermes Peris 1
Hermes Peris 2
Senzor 2 - Adi Forest + partener
Carping 1 - Daniel Dedu + Eugen Roman + Sorin Rudeanu
Carping 2 - Cristi Jugaru + Nick Manoiu + Cristi Rudeanu
Rog echipele inscrise pe lista de intentie sa isi exprime dorinta de participare prin achitarea avansului. Va multumesc!
ps: in cazul in care se strang 20 de echipe, concursul se va desfasura numai pe sectorul C.
Rog echipele inscrise pe lista de intentie sa isi exprime dorinta de participare prin achitarea avansului. Va multumesc!
1. Club Tomis Carp: Cosmin Sava + Cosmin Urziceanu + Levent Murat
2. Club Crap Corbu: Razvan Nafornita + parteneri
3. Fair Play: Liviu Oana + Dorin Delca
4. Club Tomis Carp 2: Sarbu Marius + Ivanoschi Alexandru + Nitu Teodor Stefan
5. Club Tomis Carp 3: Florin Bara + Dorian Matyas
6. CC Corbu: Stefan Fasie + parteneri
7. Green Lake: Dan Stoica + parteneri
8. Fratii Gui + Nicolae Ladarescu
9. Club Tomis Carp 4: Bogdan Soare + Nevin Nevin
10. CT Carp: Mirel Stefan + Dan Tanase + Andu Dascalescu
11. The ONE: Ciprian Dochita + parteneri
12. The ONE: Alex Matea + Gabi Subtirica + Dan Serban
13. Carp United - Marius Largeanu + Dan Ungureanu
14. Magic Carp Team: Gioni Dragan + Marius Pop + Arestide Cati
15. Senzor 1: Vladut Mateianu + Lucian Bindea
16. Club Tomis Carp 5: Mircea Vasilescu + Cristi Havasi + partener
Lista de intentie:
Marian Radulea + parteneri
Coarfa Ionut-Andrei
Adrian Morogan
Club Tomis Carp 6 - Ghenu Marcel + Ciprian Placinta + partener
Green Lake - Bogdan Tudoran + parteneri
Marin Ionel
Radu Barabas, Fredy Albu
Hermes Peris 1
Hermes Peris 2
Senzor 2 - Adi Forest + partener
Carping 1 - Daniel Dedu + Eugen Roman + Sorin Rudeanu
Carping 2 - Cristi Jugaru + Nick Manoiu + Cristi Rudeanu
Rog echipele inscrise pe lista de intentie sa isi exprime dorinta de participare prin achitarea avansului. Va multumesc!
ps: in cazul in care se strang 20 de echipe, concursul se va desfasura numai pe sectorul C.
Rog echipele inscrise pe lista de intentie sa isi exprime dorinta de participare prin achitarea avansului. Va multumesc!
1. Club Tomis Carp: Cosmin Sava + Cosmin Urziceanu + Levent Murat
2. Club Crap Corbu: Razvan Nafornita + parteneri
3. Fair Play: Liviu Oana + Dorin Delca
4. Club Tomis Carp 2: Sarbu Marius + Ivanoschi Alexandru + Nitu Teodor Stefan
5. CC Corbu: Stefan Fasie + parteneri
6. Green Lake: Dan Stoica + parteneri
7. Fratii Gui + Nicolae Ladarescu
8. Club Tomis Carp : Bogdan Soare + Mihaita Alexandru
9. The ONE: Ciprian Dochita + Gabi Tomulescu+ partener
10. The ONE: Alex Matea + Gabi Subtirica + Dan Serban
11. Carp United - Marius Largeanu + Dan Ungureanu
12. Magic Carp Team: Gioni Dragan + Marius Pop + Arestide Cati
13. Senzor 1: Vladut Mateianu + Lucian Bindea+ partener
14. Carping Club:Sorin Rudeanu+ Daniel Dedu + Eugen Roman
15. Green Lake: Petrica Balan+parteneri
Lista de intentie:
Marian Radulea + parteneri
Coarfa Ionut-Andrei
Adrian Morogan
Club Tomis Carp 6 - Ghenu Marcel + Ciprian Placinta + partener
Green Lake - Bogdan Tudoran + parteneri
Marin Ionel
Radu Barabas, Fredy Albu
Hermes Peris 1
Hermes Peris 2
Senzor 2 - Adi Forest + partener
Carping 2 - Cristi Jugaru + Nick Manoiu + Cristi Rudeanu
INITA CARP TEAM
Rog echipele inscrise pe lista de intentie sa isi exprime dorinta de participare prin achitarea avansului.
ps: indiferent de numarul de participanti concursul se va tine, cu recalcularea premiilor in functie de numarul de participanti.
1. Club Tomis Carp: Cosmin Sava + Cosmin Urziceanu + Levent Murat
2. Club Crap Corbu: Razvan Nafornita + parteneri
3. Fair Play: Dorin Delca +Razvan Romascanu + Razvan Ingeaua
4. Club Tomis Carp 2: Sarbu Marius + Ivanoschi Alexandru + Nitu Teodor Stefan
5. CC Corbu: Stefan Fasie + parteneri
6. Green Lake: Dan Stoica + parteneri
7. Nicolae Ladarescu + Sebastian Gui + Emilian Gui
8. Muscle Carp Team : Bogdan Soare + Mihaita Alexandru
9. The ONE: Ciprian Dochita + Gabi Tomulescu+ partener
10. The ONE: Alex Matea + Gabi Subtirica + Dan Serban
11. Carp United - Marius Largeanu + Dan Ungureanu
12. Magic Carp Team: Gioni Dragan + Marius Pop + Arestide Cati
13. Senzor 1: Vladut Mateianu + Adrian "Forest" Visan+ Petrut Arion
14. Carping Club:Sorin Rudeanu+ Daniel Dedu + Eugen Roman
15. Green Lake: Petrica Balan+parteneri
16. Carping Club : Cristian Rudeanu + Nick Manoiu + Cristi Jugaru
Lista de intentie:
Marian Radulea + parteneri
Coarfa Ionut-Andrei
Adrian Morogan
Club Tomis Carp 6 - Ghenu Marcel + Ciprian Placinta + partener
Green Lake - Bogdan Tudoran + parteneri
Marin Ionel
Radu Barabas, Fredy Albu
Hermes Peris 1
Hermes Peris 2
Senzor 2 - Adi Forest + partener
INITA CARP TEAM
Rog echipele inscrise pe lista de intentie sa isi exprime dorinta de participare prin achitarea avansului.
ps: indiferent de numarul de participanti concursul se va tine, cu recalcularea premiilor in functie de numarul de participanti.
1. Club Tomis Carp: Cosmin Sava + Cosmin Urziceanu + Levent Murat
2. Club Crap Corbu: Razvan Nafornita + parteneri
3. Fair Play: Dorin Delca +Razvan Romascanu + Razvan Ingeaua
4. Club Tomis Carp 2: Sarbu Marius + Ivanoschi Alexandru + Nitu Teodor Stefan
5. CC Corbu: Stefan Fasie + parteneri
6. Green Lake: Dan Stoica + parteneri
7. Nicolae Ladarescu + Sebastian Gui + Andu Daccaleanu
8. Muscle Carp Team : Bogdan Soare + Mihaita Alexandru
9. The ONE: Ciprian Dochita + Gabi Tomulescu+ partener
10. The ONE: Alex Matea + Gabi Subtirica + Dan Serban
11. Carp United - Marius Largeanu + Dan Ungureanu
12. Magic Carp Team: Gioni Dragan + Marius Pop + Arestide Cati
13. Senzor 1: Vladut Mateianu + Adrian "Forest" Visan+ Petrut Arion
14. Carping Club: Sorin Rudeanu+ Daniel Dedu + Eugen Roman
15. Green Lake: Petrica Balan+parteneri
16. Carping Club: Cristian Rudeanu + Nick Manoiu + Cristi Jugaru
17. CT Carp: Mirel Stefan + Dan Tanase
18. Hermes Peris 1: Florin Masu + parteneri
19. Valeriu Matei
20. Green Lake: George Alexandru + Iulian Petre
LISTA INCHISA.
Datorita numarului de participanti premiile se recalculeaza astfel
Locul 1 - 5.000 + cupe,diplome
Locul 2 - 3.500 + cupe,diplome
Locul 3 - 2.000 + cupe,diplome
Captura - cupe,diplome + 2 voucher 500 ron (4CArp si Div Consulting )
Adunarea pe balta Joi 21.07.2016 la ora 8,30
Tragerea 9,30 - 10.00
Inceperea concursului Joi ora 12.00
Final concurs Duminica ora 12.00
Standurile sunt urmatoarele
De la C4 pana la C12
C13 si C15 sunt scoase
C14
De la C16 pana la C25