Desfasurare,amnare, anulare Senior Trophy ??

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare,amnare, anulare Senior Trophy ??

Mesaj de iohann »

Vladut Mateianu scrie:civilizat era sa-i spui personal ce ai sa-i reprosezi..... eu cel putin asa as fi procedat....
in fine, nu te obliga nimeni sa participi pe viitor, regulile raman cele stabilite la inceput de an.

PS intrebarea cu "de cate ori ai fost tu..." ma fac ca nu o vad, altfel riscam sa degenereze discutia... :oops:
i le-am spus personal, intreaba-l!
particip cand vreau si la ce vreau.
mai departe...ma faci sa rad.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Desfasurare,amnare, anulare Senior Trophy ??

Mesaj de gor965 »

Gata domnilor, ajunge ... asta e situatia, o sa vedem ce-o mai fi pe viitor, ptr. ca sigur toata discutia asta ajunge si la urechea lui Vlad. Dupa cum spuneam la un moment dat, el a fost f. incantat de succesul avut de cele doua editii ale Best Five-ului, ptr. ca toata lumea aprecia faptul ca s-a concurat pana in ultimul minut si s-a castigat/pierdut podiumul la diferente mici ! Din cate am observat eu, Tancabestiul se duce catre tiparul vestic de balta(crapi mai rari si mai mari) asa ca micsorandu-se densitatea de crap, era normal sa agreeze sistemul de punctare la calitate. Ca nu mai pica bine pe tiparul de concurs si tiparul de concurent de la noi, asta e alta treaba ce va trebui lamurita de comun acord intre participanti, organizator si administrator. Din diferendul aparut eu nu vad pe nimeni avand vre-un castig...toata lumea are de pierdut, asa ca lucrurile trebuiesc lamurite de catre cei implicati, cu calm, nu cu replici spuse la suparare pe forum ! Senior Trophy e cel mai greu concurs din Romania si meita sa aiba continuitate ! Fire intinse tuturor !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare,amnare, anulare Senior Trophy ??

Mesaj de iohann »

ai dreptate George, nu trebuie sa se puna problema sa ne certam.tu ma sti destul de bine, la fel si Vladut, dar, doar discutand problemele putem ajunge la un consens.
fir intins tuturor!

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: Desfasurare,amnare, anulare Senior Trophy ??

Mesaj de RB Baits »

Numai eu stiu cat iubeste Iohann Tancabestiul cum is eu I'll iubesc numai anul trecut am facut impreuna acolo un record senzational 900 kg de crap in 72 de ore din 111 pesti cu media din 7 pesti 107kg is captura de 19.83kg dar se pare ca acum ceva nu e in regula is consider ca trebuie umblat un pic la administrarea fondului piscicol is taxarea de catre administratie pentru regimul de concurs in timpul saptamanii ca sa redevina Tancabestiul balta care a fost.

Avatar utilizator
Vasile.P
Mesaje: 309
Membru din: Dum Mai 22, 2011 12:04
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti- 1 Mai

Re: Desfasurare,amnare, anulare Senior Trophy ??

Mesaj de Vasile.P »

pana la urma a inceput ?
Sexul este minunat......dar pescuitul tine o zi intreaga!
C&R- PB 21,46 kg

Avatar utilizator
geod
Mesaje: 205
Membru din: Mie Sep 23, 2009 14:41
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Desfasurare,amnare, anulare Senior Trophy ??

Mesaj de geod »

da
nihil sine deo

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”