Desfasurare BEST TEAM CUP 2014

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Desfasurare BEST TEAM CUP 2014

Mesaj de petre iulian »

Dan Mitranescu scrie: Am sa mai scot in evidenta un lucru de care am fost impresionat : lipsa totala a noncombatului

Dane eu cred ca am fost la doua `concursuri diferite .....suna-ma ca nu vreau sa scriu aici ....

Dan Mitranescu scrie:- Imi pare rau ca Hermes si GL au gresit ceva , nu stiu ce , pentru ca lupta era si mai apriga.
--------

Dane asa este am gresit cand ne-am inscris la acest concurs


Scuze ca nu am felicitat castigatorii locului 1 ca nu am stiut inca cate loturi sa felicit :oops:

Rog restul membrilor sa nu mai comenteze nimic pe acesta tema ...Merci :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare BEST TEAM CUP 2014

Mesaj de Dan Mitranescu »

petre iulian scrie:
Dan Mitranescu scrie: Am sa mai scot in evidenta un lucru de care am fost impresionat : lipsa totala a noncombatului

Dane eu cred ca am fost la doua `concursuri diferite .....suna-ma ca nu vreau sa scriu aici ....

Dan Mitranescu scrie:- Imi pare rau ca Hermes si GL au gresit ceva , nu stiu ce , pentru ca lupta era si mai apriga.
--------

Dane asa este am gresit cand ne-am inscris la acest concurs


Scuze ca nu am felicitat castigatorii locului 1 ca nu am stiut inca cate loturi sa felicit :oops:

Rog restul membrilor sa nu mai comenteze nimic pe acesta tema ...Merci :wink:
Iulica tot incerc sa te ascult si sa te pricep de cativa ani.
Cu toate prezicerile tale , cu visele transformate in realitate , cu valoarea standurilor pe la Corbu , Moara , cu punctaje , cu clasamente , ... , cu fel si fel.
M-ai sunat ca vine Hermes cu inca un lot la concurs ca sa faca noncombat (MV2 ) , imi spui ca toti cei care fac bile sunt impotriva voastra si ca nu aveti nicio sansa , esti singurul care umbla pe balta, cautand adepti, ca grilele sunt neechilibrate , ...
Poate sunt eu prea obosit, poate depasit de retinerea de informatii sau de prelucrare a lor, nu stiu , dar te rog sa nu ma mai bagi in astfel de discutii, ca nu pot sa le duc . Daca vrei sa vorbim despre altceva, oricand cu placere.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare BEST TEAM CUP 2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

@iulica

Eu cred ca ar trebui sa-ti masori vorbele, nu confunda lotul Senzor cu alte panarame de echipe (sau loturi) care se ajuta intre ele pe fata ! :evil: Echipele din cadrul Senzor sunt prietene intre ele doar in afara concursurilor, pe balta exista o motivatie mult mai mare ptr performanta, ca sa se tina de "prostri"....

Astept sa spui exact ce s-a intamplat, public, sau sa-ti ceri scuze daca ai postat beat si , poate, frustrat... :mrgreen: :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Desfasurare BEST TEAM CUP 2014

Mesaj de petre iulian »

:D
Vladut si lotul Fair Play(B) stie ce s-a intamplat :wink: ..Poate-i intrebi pe ei ce sa intamplat ca eu sunt si "beat si frustrat ".

Nu mai comentez nimic pe aceasta tema si daca nu aparea Dan cu postarea ca nu s-a facut non-combat nu ziceam nimic ....si aici nu e vorba doar de un singur lot :wink:

o zi buna ca eu ma duc la culcare ca-s beat :lol:si stai linistit ca la cate sute de concursuri am pierdut eu stiu sa pierd :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 972
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24

Re: Desfasurare BEST TEAM CUP 2014

Mesaj de george tomescu »

Iulica,

esti om dintr-o bucata.
Da-o pe goarna.
E pacat sa atarne suspiciuni asupra tuturor.
Sunt ferm convins ca si noi am gresit (mult) si ca actiunile noastre ar putea fi interpretate in fel si chip.
CS APS

Avatar utilizator
Dragos Sinca
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 446
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:59

Re: Desfasurare BEST TEAM CUP 2014

Mesaj de Dragos Sinca »

Iulian, aceste insinuari nu stiu daca isi au locul aici. Daca stii ceva concret, fii barbat si spune lucrurilor pe nume.
Nu iau apararea Senzor, nu stiu la ce faci aluzie, insa adevarul este ca in conditiile date era aproape imposibil si pentru noi si pentru voi sa ii batem. Pe tine nu te ajuta nici locul 1 pe sector.
Probabil ca tu sugerezi ca Fair Play a nadit ca sa te taie. Foarte bine, este normal sa faca asta. Baietii de la Fair Play au avut o sansa la podium si si-au jucat cartea.

Insa inainte de concurs ai venit tot tu cu ideea loturilor satelit. Daca cei de la MV2 erau satelitul Hermes, voi nu mai erati nici pe podium acum.

Mie mi s-a parut un concurs foarte disputat, care s-a jucat pana la ultimul cantar pentru locurile 2-5. Sper sa fie cat mai multe concursuri de acest gen pe viitor.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare BEST TEAM CUP 2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

petre iulian scrie::D
Vladut si lotul Fair Play(B) stie ce s-a intamplat :wink: ..Poate-i intrebi pe ei ce sa intamplat ca eu sunt si "beat si frustrat ".

Nu mai comentez nimic pe aceasta tema si daca nu aparea Dan cu postarea ca nu s-a facut non-combat nu ziceam nimic ....si aici nu e vorba doar de un singur lot :wink:

o zi buna ca eu ma duc la culcare ca-s beat :lol:si stai linistit ca la cate sute de concursuri am pierdut eu stiu sa pierd :wink:
Iulica, vorbele tale nu-si au rostul intr-o lume civilizata. Lotul Senzor nu o sa fie niciodata partas la "combinatii"..... Noi stim sa si castigam, stim sa si pierdem. :wink:

PS Ia aminte la vorbele lui Dragos !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare BEST TEAM CUP 2014

Mesaj de andrei vladeanu »

Mai baieti, eu va dau un sfat. Nu-l mai suparati pe "Bossulan" in "casa" lui, ca imediat va pofteste afara.
S-a castigat detasat cu 6 puncte, s-a batut recordul, ce mai doriti?

Va spune "Bossulanu'" clar:

- daca ati observat non-combat
- daca vi s-a parut ca sunt 3 in stand, nu 2 pescari ca la cips
- daca vi s-a parut ca nu s-a pescuit pe culoare ca la cips
- daca vi s-a parut ca nu era Senzor ci Carp Zone

Sunteti frustrati si beti.

:D :D :D

PS Eu nu comentez nimic deoarece sunt hotz... :( si sluga lui Popescu. :D
The One Team

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Desfasurare BEST TEAM CUP 2014

Mesaj de gabi1 »

daca vi s-a parut ca sunt 3 in stand, nu 2 pescari ca la cips
- daca vi s-a parut ca nu s-a pescuit pe culoare ca la cips
De ce nu ati "tipat" pe balta si va aduceti aminte dupa... asta e mangleala la doua capete.:oops: :oops:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare BEST TEAM CUP 2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

Andrei, vad ca ai in continuare probleme cu Carp Zone, te rod cumva vechi amintiri ? :roll:
Am crezut ca esti fair-play, dar vad ca ma insel... Pacat.

PS Ce frumos este sa feliciti niste pescari in fata iar pe la spate sa-i barfesti.... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”