Desfasurare Boiliesmania 2013

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
ghita adrian
Mesaje: 232
Membru din: Mie Dec 07, 2011 10:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Boiliesmania 2013

Mesaj de ghita adrian »

Vreau să-l felicit pe nea CICI pentru curajul și răbdarea pe care le-a avut cu Iohan . Mare om mare caracter mai rar întâlnești .

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare Boiliesmania 2013

Mesaj de Vladut Mateianu »

Impresionante postarile voastre.... ma bucur ca sunteti aproape de Iohan in aceste momente, iata ce familie mare si unita putem fi cand ne dorim... poate citeste si popescutzu de alba, o sa ii vina si lui randul.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

irinel bunica
Mesaje: 269
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Boiliesmania 2013

Mesaj de irinel bunica »

Vladut dai ignor lui Popescu, este mai bine pentru toata lumea! Hai sa nu il mai bagam in seama si o sa moara de oftica! :)
"Caracterul fara inteligenta poate mult,
dar inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic." (Cicero)

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Boiliesmania 2013

Mesaj de Marian Constantin »

Sustinere totala pentru Iohann , fiecare gresim la un moment dat si daca putem trece peste , si cu intelegere din partea celor implicati , atunci ne putem numi oameni ....
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Desfasurare Boiliesmania 2013

Mesaj de gabi1 »

Marian Constantin scrie:Sustinere totala pentru Iohann , fiecare gresim la un moment dat si daca putem trece peste , si cu intelegere din partea celor implicati , atunci ne putem numi oameni ....
Bravo tata, numai uniti si cu intelepciune veti reusi, altfel veti fi manipulati si dezbinati non-stop (stiti voi la cine/ ce ma refer).
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Boiliesmania 2013

Mesaj de popescu59 »

Eu am spus de mult ca fraieru ala de la Alba nu merita nici cea mai mica atentie , doar ca sunt unii care il mai baga in seama.

Ps - Indiferent de ce si cum Johann a fost este si va fi omul pe care il voi respecta toata viata mea.Nu a fost imprejurare in care sa apelez la acest om si sa ma refuze sau sa nu imi dea cel mai bun sfat.Mai rar om ca Johann.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Boiliesmania 2013

Mesaj de miyagi »

Vladut Mateianu scrie:Impresionante postarile voastre.... ma bucur ca sunteti aproape de Iohan in aceste momente, iata ce familie mare si unita putem fi cand ne dorim... poate citeste si popescutzu de alba, o sa ii vina si lui randul.... :wink:
Daca nu acum cand ii este omului greu atunci cand Vladut? Numai la distractii? Atunci se da iama ca dupa asa distractii tanjeste multa lume. Poate vede si impertinentul ca nu e de gluma si ce presupune sa se milogeasca la o asemenea "adunatura", dupa cum ne numeste.
Are dreptate Nea Gabi.
Ultima oară modificat Sâm Oct 05, 2013 20:09 de către miyagi, modificat 1 dată în total.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Boiliesmania 2013

Mesaj de miyagi »

popescu59 scrie:Eu am spus de mult ca fraieru ala de la Alba nu merita nici cea mai mica atentie , doar ca sunt unii care il mai baga in seama.

Ps - Indiferent de ce si cum Johann a fost este si va fi omul pe care il voi respecta toata viata mea.Nu a fost imprejurare in care sa apelez la acest om si sa ma refuze sau sa nu imi dea cel mai bun sfat.Mai rar om ca Johann.
Nu merita Nae, dar din cand in cand e activat de ceva sau de catre cineva :wink: .
Urban culture.

Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Desfasurare Boiliesmania 2013

Mesaj de dani dan »

gabi1 scrie:Ar mai fi ei vre-o doi care sa-si asume o parte din "fapta" solidari cu Iohann.... :wink:

ne place sa vorbim din auzite.
daca l-am chemat pe iohan la mine in stand,nu am vrut niciodata sa se ajunga aici.
din toate cele intamplate,avem o concluzie de tras :iohan nu mai trebuie sa bea.
am vorbit astazi cu el,noi ramanem prieteni.am petrecut multe clipe frumoase impreuna,dar si cu cei care au fost sau care n-au fost pe balta.
toti mai gresim cateodata.eu am o vorba:nimeni nu-i perfect.iohan are sustinerea mea.timpul le va rezolva pe toate.
gata.hai ca plec in delta.v-am pupat.
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

Avatar utilizator
Dragos Sinca
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 446
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:59

Re: Desfasurare Boiliesmania 2013

Mesaj de Dragos Sinca »

Felicitari castigatorilor!
Felicitari arbitrilor si organizatorilor!
Felicitari tuturor participantilor care au indurat vremea neprietenoasa din primele doua zile.

Iohan este un baiat de mare caracter si eu sunt convins ca acest episod a fost o "abatere" pe care nu o va mai repeta.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”