Desfasurare - Cei mai mari 3 pesti - balta Lazar

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Încuiat
Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Desfasurare - Cei mai mari 3 pesti - balta Lazar

Mesaj de gor965 »

Final -

Imagine
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

valiauto68
Mesaje: 507
Membru din: Dum Feb 13, 2011 13:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare - Cei mai mari 3 pesti - balta Lazar

Mesaj de valiauto68 »

Felicitari castigatorilor!
Felicitari stand 1!

P.s. Nae data viitoare top 2 ce zici?

Dumitrache
Mesaje: 378
Membru din: Lun Sep 12, 2011 11:12

Re: Desfasurare - Cei mai mari 3 pesti - balta Lazar

Mesaj de Dumitrache »

valiauto68 scrie:Felicitari castigatorilor!
Felicitari stand 1!

P.s. Nae data viitoare top 2 ce zici?
:lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare - Cei mai mari 3 pesti - balta Lazar

Mesaj de popescu59 »

Felicitari tuturor participantilor .
Felicitari celor de pe podium .
Mii de multumiri Mircea ,Baros si George .

Iacob Cristian
Mesaje: 369
Membru din: Lun Apr 23, 2012 16:33
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare - Cei mai mari 3 pesti - balta Lazar

Mesaj de Iacob Cristian »

Felicitari castigatorilor,o mentiune speciala pentru baiatii de pe standul 10,care la primul concurs au luat locul 2.
Felicitari eschipelor de pe standurile 15,16,17,18 (unii dintre ei pescari care vin mereu pe aceasta balta) ,care desi stiau ca nu au sanse au rezistat in caldura 3 zile.
Multumim George pentru poze si arbitrilor pentru munca depusa.Multumim patronului baltii pentru aceasta locatie si pentru bunul simt de care da dovada.
"Mulumim" Nae pentru delimitarea standurilor in acest concurs ,o noua experienta pentru mine sa nu pot lansa pe malul din fata,sa fiu nevoit sa plantez pe jumatatea baltii sau pe malul unde stateam.Iti "multumesc" si pentru bunul simt de care ai dat dovada ,tipand ,in momentul in care te-am intrebat dc nu pot duce si eu (la fel ca celelalte 17 echipe),monturile pe malul din fata mea.
Au fost echipe, gen cele de pe locul 4 ,care trebuiau sa suporte intoarcerea barcutei vecinilor de pe 5 ,pe deasupra monturilor lor ,desi intre ele era un stand tampon,pe care teoretic nu se pescuia.
Sper ca si proprietarul acestei locatii sa se lamureasca cine esti defapt si sa renunte la serviciile tale de "organizator" de concursuri.Eu unu sunt lamurit acum dc asa multi utilizatori iti ureaza de bine,ma voi numara si eu printre ei .
Bafta Nae....la peste.

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: Desfasurare - Cei mai mari 3 pesti - balta Lazar

Mesaj de bogdan5 »

Ce talent ai nea popescu, i-ai spart.Nu mai rade asa ca zice lumea ca ti-e ciuda. :wink:
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Avatar utilizator
boilescarp
Mesaje: 38
Membru din: Mie Iun 11, 2014 22:59

Re: Desfasurare - Cei mai mari 3 pesti - balta Lazar

Mesaj de boilescarp »

cristian nu a fost asa intre 4 si 5 nu a fost delimitat nimic sau pescuit pe toate standurile eu am fost 6 si am vazut toata faza cum a fost a intrat 2 metri la ei nu cred ca trebuia sa se faca circ

Avatar utilizator
boilescarp
Mesaje: 38
Membru din: Mie Iun 11, 2014 22:59

Re: Desfasurare - Cei mai mari 3 pesti - balta Lazar

Mesaj de boilescarp »

joi seara mi a dat un ten si sa dus in dreapta si am agatat un fir dupa stand 5 i am rugat sa lase firu moale sa mi trag pestele la mal nu stiu care a fost faza dar am vazut cum firu lor sa dus pe firu meu pana in gura pestelui atunci sa zbatut si a scapat in fine si nu au zis oameni nimic asta e au zis la noi daca se intampla la fel

Avatar utilizator
boilescarp
Mesaje: 38
Membru din: Mie Iun 11, 2014 22:59

Re: Desfasurare - Cei mai mari 3 pesti - balta Lazar

Mesaj de boilescarp »

si faza ca nu ai avut voie sa pescuiesti in stuf :( :( :( aici ai dreptate eu i ti spun sincer cred ca i mi ceream bani am auzit vineri seara cum pescuiti

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare - Cei mai mari 3 pesti - balta Lazar

Mesaj de popescu59 »

O simpla lamurire pt Iacob Cristian.
Cind vi la un concurs accepti ce a sabilit organizatorul fara sa faci nici cel mai mic comentariu, daca e ceva care nu iti convine nu te inscrii . Ai avut cel mai bun loc de pe balta Lazar dar tu ai vrut sa ai stuf in fata ca asa are toata lumea :lol: Acel loc nu are stuf in fata are stuf la 40 m in st , dar tu ai vrut in fata. Ti -a m oferit varinta simpla daca nu iti place locul sa faci schimb cu mine care aveam stuf in fata dar ai refuzat, ti-am oferita varianta sa iti dau banii inapoi daca nu iti PLACE CE LOC AI TRAS , nici asta nu ai vrut . Dupa 3 zile de pescuit si vazind ca nu ai prins decit 1 peste ai dus barcuta peste cei din stinga fara sa intrebi macar oameni daca e vre-o problema . AI SPUS CA VREI SI TU STUF IN FATA :lol: Eu ti-am spus frumos sa facem schimb de stand ca sa ai stuf in fata si iar ai refuzat , asa ca solutie pentru tine nu a existat , tu vroiai si tu stuf in fata :lol: :lol: :lol: Dupa care ai inceput sa ma ameninti ca tu esti de la clubul Senzor si o sa vad eu ce o sa patesc :lol: :lol: M-am speriat atit de tare incit nu am mai pescuit .
Dar am invatat ceva de la tine , daca nu imi convine locul tras voi cere si eu un loc cum au alti de pe balta mai norocosi decit mine care sa imi placa mie nu ma intereseaza ce a stabilit organizatorul eu platesc aceasi suma si vreau si eu cel mai bun loc care sa imi placa mie. :lol: :lol: Deci pe MV2 trebuie sa mi se dea si mie ponton chiar daca trag pe C , la Tincabesti sa mi se dea un loc precum Nae si Sec chiar daca trag Dinamo si toate astea findca am platit si eu aceasi suma .Cam asta ai cerut tu la acest concurs .Ti s-au oferit mai multe varinate dar tu nimic ai sustinut sus si tare ca vrei stuf in fata , pentru tine care ai tras cu minuta ta acel oc nu a existat decit solutia scandal si atit , daca te-ai fi ocupat de pescuit suta la suta ai fi cistigat acest concurs de pe acel loc .
Problema a fost foarte simpla nu te-ai adresat cui trebuie , Nu eu am fost organizator , citeste topicul concursului si vezi cine a organizat concursul si cui trebuia sa te adrezezi tu :lol: :lol: Eu nu am fost decit un participant .

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”