DESFASURARE CRAPMANIA EDITIA A 10-A

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Rep
Mesaje: 160
Membru din: Mar Mai 01, 2012 17:09

Re: DESFASURARE CRAPMANIA EDITIA A 10-A

Mesaj de Rep »

FELICITARI PLANET CARP!!
FELICITARI PARTICIPANTILOR PENTRU COMBATIVITATE!

FELICITARI ORGANIZATORILOR SI ARBITRILOR!

FELICITARI CISTIGATORILOR!

RESPECTUL NOSTRU TINCABESTI!!

ali_sef2007
Mesaje: 198
Membru din: Lun Ian 02, 2012 15:24
Puncte: 0
Localitate: targoviste

Re: DESFASURARE CRAPMANIA EDITIA A 10-A

Mesaj de ali_sef2007 »

bravi vali simescu...iar o sa creada lumea ca ai bagat in ele :lol: ! .(poate acum o sa isi dea seama ca nu a fost asa cum s-a auzit)
succes in continuare tie si echipei tale...

Avatar utilizator
andrei mihut
Mesaje: 428
Membru din: Mar Iun 16, 2009 13:21
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt
Contact:

Re: DESFASURARE CRAPMANIA EDITIA A 10-A

Mesaj de andrei mihut »

felicitari invingatorilor,cinste invinsilor!
bravo planetcarp!!!
frumos concurs,pozele reflecta! :wink:
It's more than passion!

cyp2009
Mesaje: 48
Membru din: Lun Sep 27, 2010 0:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CRAPMANIA EDITIA A 10-A

Mesaj de cyp2009 »

Felicitari Iohan Radu si Nicu / Costel Laurentiu si Petrisor pentru daruire .

Avatar utilizator
srobert312
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Mai 09, 2009 9:30
Puncte: 0

Re: DESFASURARE CRAPMANIA EDITIA A 10-A

Mesaj de srobert312 »

FELICITARI pentru Iohann, Nicu si Radu.

Avatar utilizator
srobert312
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Mai 09, 2009 9:30
Puncte: 0

Re: DESFASURARE CRAPMANIA EDITIA A 10-A

Mesaj de srobert312 »

Bravo...

claudiubv
Mesaje: 311
Membru din: Lun Iul 19, 2010 14:44

Re: DESFASURARE CRAPMANIA EDITIA A 10-A

Mesaj de claudiubv »

Felicitari tuturor cistigatorilor in special lui VALI,CULITA si CARIN :D
Lukacs Claudiu


*** CAMPION NATIONAL 2012***
*** CAMPION MONDIAL 2012***
*** VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012 ***
...ACS Carpteam Brașov...

Avatar utilizator
Daniel_Botosani
Mesaje: 88
Membru din: Vin Mar 12, 2010 9:56

Re: DESFASURARE CRAPMANIA EDITIA A 10-A

Mesaj de Daniel_Botosani »

Multumim organizatorilor pentru buna desfasurare a concursului , multumim gazdelor Vlad si Ovidiu Parfene pentru aceasta minunata balta TANCABESTI , multumim arbitrilor care au avut rabdare cu noi de le-am stricat somnul in fiecare noapte chemandu-i la cantar . Un concurs cu multe schimbari de clasamente pana in ultima clipa . Felicitari celorlalti castigatori si celorlalte echipe care au participat la acest concurs , si FELICITARI ECHIPELOR DIN SECTORUL A care am avut nervii intinsi la maxim si am luptat pentru un loc pe podium .Si vreau sa multumesc d-lui Vali Bonto pentru bilele belachan care mi-au facut diferenta sa i-au pesti mari si sa urc in clasamentul de calitate .Si apropo de standul de pe care am pescuit BRADU este un loc foarte bun numai ca trebuie sa stii sa-l abordezi , nu cum se spunea de el ca este un stand prost , rupandu-se plaurul din fata nu mai ai ce face pe el ...

gimi_mures
pescar de competitie
Mesaje: 1319
Membru din: Vin Apr 03, 2009 23:24
Puncte: 0
Localitate: Tg Mures

Re: DESFASURARE CRAPMANIA EDITIA A 10-A

Mesaj de gimi_mures »

Bravo Carin, aveti echipa buna !
C&R

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: DESFASURARE CRAPMANIA EDITIA A 10-A

Mesaj de Vladut Mateianu »

Un concurs cu adevarat special, se pare ca cupele cele mari i-au motivat serios pe concurenti..... :D Interesant faptul ca eram la un pas de o mare surpriza, adica de castigarea concursului de pe un stand considerat slab de pe sectorul C, ma refer la Dinamo ! S-a demonstrat daca mai era cazul ca un pescar bun sfinteste locul, asa ca in primul rand vreau sa-i felicit pe Georgica Slave, Nicu Cioara si Florin Milumil :D , castigatori detasati ai sectorului C cu 2 puncte in clasament ! :wink:

De apreciat si insistenta si daruirea castigatorilor, care au reusit o mare performanta castigand balta de pe Ponton 1 , un loc nu tocmai favorit (atentie, ma refer la pescuit din mana, nu la plantat...) Felicitari Carin Popa, Culita si Vali Simescu !

De Tata Nitu & Co nu mai am ce sa spun, probabil ca va trebui sa comentam doar atunci cand rateaza vreun podium.... :D In rest, Granbelul si-a indeplinit iar misiunea, reusind sa prinda cea mai mare cantitate de peste din concurs ! Bravo TATI !

Sincere felicitari si echipelor axate pe capturarea crapilor mari, ma refer la echipele Iohan-Nicu-Badica, Gabi Sandu-Remus-Sandu, Ioszef-Nicu si Titi-Dan Campina, echipe care au castigat premiile destinate capturilor !

Sincere felicitari si echipei Ovidiu Oancea -Cornel Serban Myiagi, au fost la un mic pas de o mare surpriza, dar au castigat respectul pescarilor prezenti la acest concurs ! Bravo baieti, data viitoare sper sa se sparga ghinionul... :wink:

Multumiri celor care au stat pana la sfarsit sa-i aplaude pe castigatori, respectele mele.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”