DESFASURARE CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP, ED. II, 15-18.05

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Încuiat
valiauto68
Mesaje: 507
Membru din: Dum Feb 13, 2011 13:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re:

Mesaj de valiauto68 »

claudiue scrie:@nae
Hai sa te intreb una desi mi-am propus sa nu te bag in seama : cum de anu trecut pupai peste tot MG si anul asta pupi rau de tot in popou 1016? Cam radicala schimbarea, nu crezi?

Send from Tapatalk
vrea sa pescuiasca pe suleimanu...

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Re:

Mesaj de Albert »

Vladut Mateianu scrie:Nae este un pescar pasioant care investeste saptamanal in pescuit cat nu castigi tu pe luna !

Serios?! Pescar?!?!
Mai da-o-n saracie de treaba. Nici pe balta la care-si trage curent direct din casa pentru mega-rulota veche de 20 de ani n-a fost in stare sa fie pescar...adica sa ramana sa felicite castigatorii unui concurs unde era convins ca va rupe norii.
Nu discutam de pescuitul in sine la asta e evident ca nu se pricepe deloc.
Bine, in sfarsit recunoaste cineva sus-pus(lol) ce se doreste de la un pescar si cum devine el pasionat: sa investeasca fara numar, fara numar :lol: Io cand ziceam ca-i cotizant si ca e visul oricarui organizator de concursurui si producator de nada voi imi explicati cum ca omu' vrea doar sa invete, ca hâr ca mâr.Cum naiba n-a invatat nimic in atatia ani numa' voi stiti. Da-s convins c-a investit suficient cat sa il tineti in brate si anul asta.
Chiar nu inteleg cum se face ca unii care nu participa la concursuri sunt facuti troaca de porci iar altii sunt pescari pasionati. De exemplu asta, Nae, e miezul din dodoasca, exemplu de dedicatie si maiestrie iar pentru altu' prins cu pesti in lada frigorifica la un concurs de crap se face lobby cum ca-i baiat bun. Io nu inteleg ce mesaje vreti sa transmiteti (lol.)
Vladut Mateianu scrie:Ptr. asta trebuie sa-l jignesti ? :oops:
Pentru asta trebuie sa-l taratam fix cum merita.Cam ca si pe tizul lui pe care si tu-l porcaresti cum il prinzi.(bine, nu-l banezi da' asta face parte din stilul tau :) )De ce faci discriminari?
Una peste alta la ce rusine si-a dat singur ar fi bine ca pescaru' pasional...sau pasionat..mai exact pensionat sa urmeze sfatul unui coleg de mai sus: sa bage capu-n nisip o perioada luuuunga de timp. Inteleg ca n-are simtul penibilului da' mi-e ca o sa-si umple rulota de...ironii can n-o sa poata duce.

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP, ED. II, 15-18.05

Mesaj de matei1971 »

Si Huidu e liber dupa ce a omorat 3 oameni, ce te miri, Albert? Traim in Romania! Nae oricum s-a facut de ras, doar nu aveai pretentia sa stea pana la sfarsit! Despre cel cu lada frigorifica nu am cuvinte, se face tamtam despre cei care fura pesti pe balti iar cei care fura in concursuri..... Asa cum spuneam, traim in Romania.
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: DESFASURARE CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP, ED. II, 15-18.05

Mesaj de popescu59 »

Ai dreptate Vali vreau sa pescuiesc pe Sulimanu MOKA , ca sunt un amarit de lucrator la stat si din lipsa banilor pup si eu pe unde apuc ca sa ma lase sa pescuiesc MOKA . Multumiti de raspuns domnilor ? Si ca sa va dati seama ca sunteti terminati si pusi numai pe circota numai drumul de la Alexandria la Sulimanu ma costa 1,5 mil asa ca am spus tot in comparatie cu voi .
Albert esti de o prostie crasa , NU AM SUSTINUT NICIODATA CA EU SUNT MIEZU NU NU , niste agarici ca tine tot sustin asta . Si de ce ??? Findca am tot ce imi trebuie pentru pescuit si pe linga ei MAI SI MERG LA PESCUIT nu pescuiesc din fata calcuclatorului ca ei. Ca o fac bine sau rau e numai si numai problema mea , atita timp cit nu m-am batut cu carmida in piept ca sunt mare pescar comentariile de mai sus nu sunt decit INVIDIE nimic altceva .
Si pentru cei care ma tot musca de c...r ma repet MERG LA CONCURSURI CA SA INVAT nu ca sa demonstrez cuiva ce mare pescar sunt eu , NU AM SUSTINUT NICIODATA ASA CEVA , si cum omul cit traieste are de invatat e normal ca si eu sa urmez acest curs al vietii.

Victor2002
Mesaje: 5
Membru din: Mar Mai 20, 2014 19:12

Re: DESFASURARE CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP, ED. II, 15-18.05

Mesaj de Victor2002 »

Domnule Mateianu, este diferenta intre a investi in pescuit si a cotiza la cei care traiesc din asta. Nu aveti niciun drept sa il acuzati pe claudiue pt ca si-a exprimat parerea. Si asta doar pt ca domnul Popescu contribuie la business-ul dvs. si va acopera revizia anuala de la Toyota. Daca "investesti" in pescuit nu ai dreptul sa jignesti oameni pe forum cu o face domnul Popescu. Poate totusi il convingeti sa vina la concursul de pe Tancabesti...am vazut ca duceti lipsa de echipe, deoarece s-au retras cam toti

mischonne
Mesaje: 113
Membru din: Lun Dec 28, 2009 9:55

Re: DESFASURARE CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP, ED. II, 15-18.05

Mesaj de mischonne »

V-ati pus toti pe Nae.
Il cunosc mai bine decit multi de pe forum, si nu este asa cum pare. Personal am avut si eu multe dispute cu el, dar consider ca singurul lucru care il strica este gura mare. In rest, este un tip la locul lui, care a trecut recent de la pescuitul cu barcuta la pescuitul din mina si de la porumb imputit la bile.
Nu avea cum sa obtina rezultate in asa putin timp, iar esecuri spectaculoase au avut multi, chiar si ,,case” mult mai mari.
Nu cred ca merita atitea jigniri. Voi cum ati reactiona cind esti astfel improscat?
Iar daca cheltuie mult arata ca este inca in faza de incercari si cautari si inca nu s-a fixat la un echipament si la anumite nade si momeli.
Este de apreciat faptul ca doreste si poate sa participe la competitii ca sa invete pescuitul de performanta si nu sa duca peste acasa.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP, ED. II, 15-18.05

Mesaj de Albert »

popescu59 scrie:Albert esti de o prostie crasa ,
Cocalarule iar iti iei elan. Chiar nu ti-e rusine?!?
popescu59 scrie:Findca am tot ce imi trebuie pentru pescuit
Ai pã dreq sa te pieptene. Asa ai si cap da' il ai doar sa nu te ploaie-n gat.
popescu59 scrie:atita timp cit nu m-am batut cu carmida in piept ca sunt mare pescar
...nu in piept. Ti-ai dat cu caramida-n dovleac dand lectii aici pe forum.
popescu59 scrie: comentariile de mai sus nu sunt decit INVIDIE nimic altceva .
Pe tampiti ii compatimesti(sau ii iei la perpulis) nu-i invidiezi.
popescu59 scrie:MERG LA CONCURSURI CA SA INVAT
Nu te-ai saturat de placa asta? Chiar nu-ti dai seama cat de penibil esti? Ce saracie sa inveti? Tu nici macar un minim de bun simt n-ai daca la un concurs de la tine din curte n-ai fost in stare sa stai pana la sfarsit sa feliciti castigatorii. Nici macar un minim de fair-play n-ai invatat la cat ai cotizaqt si cat te-au jumulit unii si altii.
Fa-te strut, Nae. E mai putin dureros decat ce faci acum: ti-am dat o tesla si tu-ti dai cu ea-n oo cu fiecare litera pe care o scrii aici pe forum.
Esti arogant, prostanac, cotizant si masochist. Pescar? Niciodata.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: DESFASURARE CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP, ED. II, 15-18.05

Mesaj de popescu59 »

INVIDIA te oamoara si vei muri de invidie . Atita timp cit te consideri profesor si critic pentru altii trebuie sa demonstrezi cea ce scrii si mai ales cea ce te crezi .
Cind , crezi despre un om cea ce sustii despre mine trebuie sa demonstrezi ca esti mai presus de acela .Dar tu la cita prostie afisezi si cite jigniri, ce demonstrezi ??? Ca esti mult sub nivelul aceluia pe care il jignesti in fiecare postare , deci esti un dobitoc frustrat ca alti reusesc cea ce tu nu poti .

Rog un moderator sa inchida acest topic , si rog sa fie analizate jignirile scrise de acest Albert si astept masurile despre care se tot vorbeste in regulament.

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP, ED. II, 15-18.05

Mesaj de claudiue »

@ Albert
Lasa-l ca e cotizant. Deci e bun!
Desi anu trecut era pus sa se dezbrace de tricou ca sa apara in poze... :oops: :oops: :oops:

L-am ignorat cu succes vreo 2 ani, pot sa o fac si de aici inainte. Imi doresc succes!

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP, ED. II, 15-18.05

Mesaj de Albert »

popescu59 scrie:INVIDIA te oamoara si vei muri de invidie .
:) Asa,asa..zgarie-te pe ochi.
popescu59 scrie: Atita timp cit te consideri profesor si critic pentru altii trebuie sa demonstrezi cea ce scrii si mai ales cea ce te crezi .
Nu ma consider nimic nici nu tre' sa demonstrez nimic. Lucrez cu materialul clientului :lol: Ia citeste ce-ai scris doar pe topicul asta sa vezi cat de coerent, vertical si....gaunos esti :lol:
popescu59 scrie:Rog un moderator sa inchida acest topic
In sfarsit suntem de acord cu ceva :lol:
popescu59 scrie: , si rog sa fie analizate jignirile scrise de acest popescu59 astept masurile despre care se tot vorbeste in regulament.
..si astept sa-i dati in cap cu topicul ala in care se (in)jura singur ca nu mai jigneste, ca nu mai face, ca hâr , ca mâr ,ca el e baiat bun si sa-l iertam.
De masuri conform regulamentului nu se pune problema. Daca se aplica nici tu nici tizul tau nu mai erati demutl pe acest forum.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”