Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Stefan Munteanu
Mesaje: 103
Membru din: Vin Mar 29, 2013 20:48
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de Stefan Munteanu »

Hai Maxx-ule da-i bice!
0725.791.118

bujie
Mesaje: 927
Membru din: Lun Dec 05, 2011 13:11
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de bujie »

Vor fi multe surprize in noaptea asta,veți vedea !!!!
Hai Ovidius sper sa faceți si voi o mică surpriza,chiar pe locurile proaste pe care sunteți !!!
Hai Maxx ai o șansa buna !!
Fire intinse pentru toată lumea,!!!
Campion național 2013
Brăileanu Florin
Buji Baits COMPETITION

MarianC
Mesaje: 215
Membru din: Sâm Mar 31, 2012 11:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de MarianC »

Clasament Sambata Seara:

Imagine

MarianC
Mesaje: 215
Membru din: Sâm Mar 31, 2012 11:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de MarianC »

Clasament Final:

Imagine

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de Vali Vesa »

Bine "melcii". Revenire in forta ! Felicitari !
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Cristian Brebu
Mesaje: 765
Membru din: Dum Noi 08, 2009 19:40
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de Cristian Brebu »

Felicitari castigatorilor, organizatorului,admistratiei si evident tuturor participantilor la acest concurs superb, bravo .
Nu uita cine esti.

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de Alexandru Mihai »

In primul rand vreau sa îmi cer scuze pentru neparticiparea mea si a echipei mele la festivitatea de premiere datorita unei probleme tehnice avute la mașina, organizatorii știu ce sa întâmplat.

Vreau sa felicit și eu pe următorii:

Felicitări echipei de pe locul 1 !
Felicitări echipei de pe locul 2, super final, bravo!
Felicitări organizatorilor, Magazinul Doctor Fishing, D-le Visoianu sunteți un om de excepție, o sa mai vin la concursurile organizate de dumneavoastră, felicitări arbitrilor, organizarea a fost impecabila.
Felicitări administrației lacului Teiu, un lac cu pești sănătoși și sălbatici, o balta cu potențial pe care am sa ma întorc cu placere de cate ori o sa am ocazia.

Pentru mine în acest concurs nu exista locul 3, pentru ca locul 3 a fost câștigat de 2 echipe situate pe standuri diferite și aici nu vorbesc de echipa mea, sunt curios cum o sa faceți cu cupele câștigate...o echipa le tine o perioada și cealaltă echipa o perioada și uite asa o sa va fie bine.
Când va uitați la cupele primite o sa va aduceți aminte mereu cum ați muncit voi, 2 echipe, pentru aceste cupe.

Sa nu credeți ca nu știu sa pierd .... știu foarte bine...dar vreau sa pierd în fata unor echipe care își câștiga în stand dreptul de urca pe oricare treapta a podiumului, este prima data când fac asemenea comentarii referitoare la o echipa ...pardon 2 echipe...și am sa o mai fac de cate ori am sa simt acest lucru.


Ce am scris mai sus de echipa "Nota 11" NU are legătura cu organizatorii sau administrația lacului Teiu.

Felicitări celor 12 echipe prezente la acest concurs!!!
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
Ciuchi
Mesaje: 859
Membru din: Mie Sep 09, 2009 22:40
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de Ciuchi »

Felicitari in primul rand organizatorilor acestui concurs, dlui Calin si lui Marian, in special pentru corectitudinea de care au dat dovada.
Felicitari tuturor participantilor.
Felicitari tuturor castigatorilor.
Felicitari administratiei lacului Teiu.
Multumim Marian Chelaru ca ne-ai tinut si pe noi la current cu poze si clasamente.
Fire intinse!
Daniel Ciuchendea

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

Alexandru Mihai scrie:In primul rand vreau sa îmi cer scuze pentru neparticiparea mea si a echipei mele la festivitatea de premiere datorita unei probleme tehnice avute la mașina, organizatorii știu ce sa întâmplat.

Vreau sa felicit și eu pe următorii:

Felicitări echipei de pe locul 1 !
Felicitări echipei de pe locul 2, super final, bravo!
Felicitări organizatorilor, Magazinul Doctor Fishing, D-le Visoianu sunteți un om de excepție, o sa mai vin la concursurile organizate de dumneavoastră, felicitări arbitrilor, organizarea a fost impecabila.
Felicitări administrației lacului Teiu, un lac cu pești sănătoși și sălbatici, o balta cu potențial pe care am sa ma întorc cu placere de cate ori o sa am ocazia.

Pentru mine în acest concurs nu exista locul 3, pentru ca locul 3 a fost câștigat de 2 echipe situate pe standuri diferite și aici nu vorbesc de echipa mea, sunt curios cum o sa faceți cu cupele câștigate...o echipa le tine o perioada și cealaltă echipa o perioada și uite asa o sa va fie bine.
Când va uitați la cupele primite o sa va aduceți aminte mereu cum ați muncit voi, 2 echipe, pentru aceste cupe.



Sa nu credeți ca nu știu sa pierd .... știu foarte bine...dar vreau sa pierd în fata unor echipe care își câștiga în stand dreptul de urca pe oricare treapta a podiumului, este prima data când fac asemenea comentarii referitoare la o echipa ...pardon 2 echipe...și am sa o mai fac de cate ori am sa simt acest lucru.


Ce am scris mai sus de echipa "Nota 11" NU are legătura cu organizatorii sau administrația lacului Teiu.

Felicitări celor 12 echipe prezente la acest concurs!!!



Dn Calin, Marian, George Ilinca,participantii, va rog sa comentati cele mai sus mentionate de Maxx.
PS PT MAXX:
am vrut sa postez aici ceva dar m-am gandit ca nu are rost ,dar era sa o fac.
mai bine iti trimit mp si te rog analizeaza f bine :wink:
catch&release

Avatar utilizator
mirceamrc28
Mesaje: 869
Membru din: Sâm Apr 17, 2010 12:43
Puncte: 0
Localitate: Mioveni

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de mirceamrc28 »

felicitari castigatorilor,participantilor ,dar mai ales organizatorilor!
felicitari echipei din clubul Ovidius,stand 12,care ne-au demostrat cu adevarat ce inseamna pescar de competitie!
m-am simtit bine la acest concurs,atmosfera excelenta si daca am ocazia anul viitor,cu siguranta am sa particip din nou!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”