Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

MarianC
Mesaje: 215
Membru din: Sâm Mar 31, 2012 11:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de MarianC »

Ungureanu Bogdan scrie:
Alexandru Mihai scrie:In primul rand vreau sa îmi cer scuze pentru neparticiparea mea si a echipei mele la festivitatea de premiere datorita unei probleme tehnice avute la mașina, organizatorii știu ce sa întâmplat.

Vreau sa felicit și eu pe următorii:

Felicitări echipei de pe locul 1 !
Felicitări echipei de pe locul 2, super final, bravo!
Felicitări organizatorilor, Magazinul Doctor Fishing, D-le Visoianu sunteți un om de excepție, o sa mai vin la concursurile organizate de dumneavoastră, felicitări arbitrilor, organizarea a fost impecabila.
Felicitări administrației lacului Teiu, un lac cu pești sănătoși și sălbatici, o balta cu potențial pe care am sa ma întorc cu placere de cate ori o sa am ocazia.

Pentru mine în acest concurs nu exista locul 3, pentru ca locul 3 a fost câștigat de 2 echipe situate pe standuri diferite și aici nu vorbesc de echipa mea, sunt curios cum o sa faceți cu cupele câștigate...o echipa le tine o perioada și cealaltă echipa o perioada și uite asa o sa va fie bine.
Când va uitați la cupele primite o sa va aduceți aminte mereu cum ați muncit voi, 2 echipe, pentru aceste cupe.



Sa nu credeți ca nu știu sa pierd .... știu foarte bine...dar vreau sa pierd în fata unor echipe care își câștiga în stand dreptul de urca pe oricare treapta a podiumului, este prima data când fac asemenea comentarii referitoare la o echipa ...pardon 2 echipe...și am sa o mai fac de cate ori am sa simt acest lucru.


Ce am scris mai sus de echipa "Nota 11" NU are legătura cu organizatorii sau administrația lacului Teiu.

Felicitări celor 12 echipe prezente la acest concurs!!!



Dn Calin, Marian, George Ilinca,participantii, va rog sa comentati cele mai sus mentionate de Maxx.
PS PT MAXX:
am vrut sa postez aici ceva dar m-am gandit ca nu are rost ,dar era sa o fac.
mai bine iti trimit mp si te rog analizeaza f bine :wink:
Eu ca arbitru nu am ce comenta, nu este vorba de incalcarea regulamentului sa fiu eu implicat, Bogdane cred ca tu sti foarte bine despre ce este vorba.

MarianC
Mesaje: 215
Membru din: Sâm Mar 31, 2012 11:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de MarianC »

Doresc sa felicit toate echipele participante la acest concurs pentru efortul depus si sa ne vedem la editia urmatoare sanatosi si mult mai intelegatori.

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

Eu stiu despre ce este vorba dar si tu sti si mai multi.
Nu asta asteptam de la tine.vreau o parere serioasa si corecta din punctul vostru de vedere,pt ca omul crede ca am nadit in ultimele ore sa nu mai prinda el.
catch&release

Avatar utilizator
magnum
Mesaje: 172
Membru din: Vin Mar 09, 2012 16:44
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de magnum »

Felicitari Claudiu,Cipi si Calin!!!
Un final foarte fumos!!!
CATCH & RELEASE

Avatar utilizator
Dan Badarcea
Mesaje: 881
Membru din: Lun Mai 19, 2008 11:19
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de Dan Badarcea »

Felicitari participantilor,organizatorilor,arbitrilor si special ocupantilor podiumului.
Ovidius Constanta

Avatar utilizator
stress
pescar de competitie
Mesaje: 1056
Membru din: Lun Aug 24, 2009 8:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de stress »

Felicitari castigatorilor!
Felicitari organizatorilor!
Felicitari tuturor echipelor!
A fost un concurs frumos, chiar daca ballta a fost capricioasa din cauza apei crescute.

Sa ne vedem sanatosi la urmatoarea editie.
stefan avram

stan madalin
Mesaje: 280
Membru din: Mar Iul 06, 2010 13:56
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de stan madalin »

Felicitari castigatorilor , o merita cu prisosinta , a fost un concurs greu .
Felicitari Doctor Fishing , organizare fara cusur ca de obicei .

Felicitari Max @ Company pentru locul 4 obtinut dintr-un stand in care se prinde peste doar in prima jumatate a concursului ( standul " Madalin " ) .

P.S. Speram la un concurs Doctor Fishing si in primavara .
Catch & Release

Vicleanu
Mesaje: 56
Membru din: Mar Aug 17, 2010 11:32
Puncte: 0
Localitate: pitesti

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de Vicleanu »

Alexandru Mihai scrie:In primul rand vreau sa îmi cer scuze pentru neparticiparea mea si a echipei mele la festivitatea de premiere datorita unei probleme tehnice avute la mașina, organizatorii știu ce sa întâmplat.

Vreau sa felicit și eu pe următorii:

Felicitări echipei de pe locul 1 !
Felicitări echipei de pe locul 2, super final, bravo!
Felicitări organizatorilor, Magazinul Doctor Fishing, D-le Visoianu sunteți un om de excepție, o sa mai vin la concursurile organizate de dumneavoastră, felicitări arbitrilor, organizarea a fost impecabila.
Felicitări administrației lacului Teiu, un lac cu pești sănătoși și sălbatici, o balta cu potențial pe care am sa ma întorc cu placere de cate ori o sa am ocazia.

Pentru mine în acest concurs nu exista locul 3, pentru ca locul 3 a fost câștigat de 2 echipe situate pe standuri diferite și aici nu vorbesc de echipa mea, sunt curios cum o sa faceți cu cupele câștigate...o echipa le tine o perioada și cealaltă echipa o perioada și uite asa o sa va fie bine.
Când va uitați la cupele primite o sa va aduceți aminte mereu cum ați muncit voi, 2 echipe, pentru aceste cupe.

Sa nu credeți ca nu știu sa pierd .... știu foarte bine...dar vreau sa pierd în fata unor echipe care își câștiga în stand dreptul de urca pe oricare treapta a podiumului, este prima data când fac asemenea comentarii referitoare la o echipa ...pardon 2 echipe...și am sa o mai fac de cate ori am sa simt acest lucru.


Ce am scris mai sus de echipa "Nota 11" NU are legătura cu organizatorii sau administrația lacului Teiu.

Felicitări celor 12 echipe prezente la acest concurs!!!
Ce au facut cele 2 echipe de castigat impreuna locul 3 :?:
Poti sa explici mai concret ce sa intamplat,daca vrei sa devi credibil in povestea ta.

Avatar utilizator
dragos nistor
Mesaje: 40
Membru din: Lun Noi 10, 2008 11:56
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de dragos nistor »

Felicitari Dr Fishing pentru organizare si pentru modul in care ne-ati facut sa ne simtim ca acasa pe toata durata concursului.
Felicitari coechipierilor mei, Madalin si Bogdan, pentru rezistenta si pentru faptul ca nu s-au descurajat in nici un moment al acestui concurs.
Felicitari castigatorilor.


Vizavi de problema ridicata de Maxx, tin sa mentionez urmatoarele:
- echipa noastra a pescuit pe toata durata concursului respectand strategia pe care am stabilit-o de la inceput.
- am consumat in jur de 15 kg de bile, tari si solubile, pe toata durata acestui concurs. Din 15 kg, 12 au fost aruncate in apa in primele 48 de ore de concurs. Daca Maxx considera ca 3 kg de bile solubile aruncate in apa in ultimele 24 de ore in standul nostru, au facut ca pestele sa se mute dintr-un stand in altul, inseamna ca am gresit noi cu nada de la inceput, trebuia sa nadim doar cate 3 kg de solubile si in primele zile si aveam alt rezultat
- DAR ceea ce cred ca ar trebui sa se inteleaga este faptul ca niciodata nu o sa ma dau la o parte, si o sa renunt sa pescuiesc cat pot de bine, pentru a favoriza pe cineva, un vecin sau alta echipa de pe balta. Din postarea lui Maxx inteleg ca ar fi trebuit sa renunt sa nadesc, sa renunt sa schimb lansete si sa ma apuc de jucat table.
Noi am vrut sa fim cat mai sus in clasament, aveam o micuta rafuiala cu Marius Barbu, si am pescuit pt locul 5, mai sus era greu, primele 4 echipe avand o diferenta destul de mare fata de noi.
In rest, sa auzim numai de bine si sa ne vedem sanatosi pe balta la urmatoarea editie a Cupei Dr. Fishing pe Teiu.

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de RB Baits »

Felicitari Organizatorilor!!
Felicitari Castigatorilor!!!
Felicitari Nota 11 pentru locul 3 si captura competitiei!!!
"Daca nadesti Crapul vine! Daca nada e buna Crapul sta pe ea!"


Radu Badica

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”