Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

ps: daca pescuiati de joi de la 12 cum ati facut-o de sambata seara sigur erati pe podium.[/quote]


sau poate la spital maxx
catch&release

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

Haideti sa mai destindem un pic tensiunle de aici :)


Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
catch&release

Avatar utilizator
adrian1970
Mesaje: 485
Membru din: Dum Ian 23, 2011 22:16
Puncte: 0
Localitate: cluj-napoca

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de adrian1970 »

FELICITARI ORGANIZATORILOR care din punctul nostru de vedere al echipei ELIT BAITS sunt niste oameni de exceptie cu care noi la ultimele concursuri din punct de vedere al organizarii nu prea ne-am intalnit, felicitari castigatorilor , felicitari tuturor participantilor , multumim vecinilor de pe standul 4 cu care ne-am inteles foarte bine pentru masa de vis(foarte bun vinu), :) si inca o data vreau sa multumim organizatorilor acestui eveniment si sa ai asigur ca au mai castigat sigur o echipa care va participa la fiecare editie de acum incolo, va multumim.

Avatar utilizator
stress
pescar de competitie
Mesaje: 1056
Membru din: Lun Aug 24, 2009 8:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de stress »

adrian1970 scrie:FELICITARI ORGANIZATORILOR care din punctul nostru de vedere al echipei ELIT BAITS sunt niste oameni de exceptie cu care noi la ultimele concursuri din punct de vedere al organizarii nu prea ne-am intalnit, felicitari castigatorilor , felicitari tuturor participantilor , multumim vecinilor de pe standul 4 cu care ne-am inteles foarte bine pentru masa de vis(foarte bun vinu), :) si inca o data vreau sa multumim organizatorilor acestui eveniment si sa ai asigur ca au mai castigat sigur o echipa care va participa la fiecare editie de acum incolo, va multumim.
respect Elit Baits, niste oameni extraordinari.
pt vin trebuie sa-i multumiti lui Nini :)

Am uitat sa fac o mica precizare: Multumesc lui Gabi si Nini pt ca m-au suportat zilele acestea si nu s-au enervat pe mine
Baieti sunteti de nota 20. Va multumesc pt tot.
stefan avram

rotita
Mesaje: 148
Membru din: Mie Noi 10, 2010 20:43
Puncte: 0
Localitate: Sibiu

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de rotita »

Echipa de pe locul 2 Claudiu, Calin, Ciprian va multumeste tuturor pt. felicitari si aprecieri. Am ajuns si noi cu bine acasa dupa un drum plin de peripetii.... :(
Felicitari in primul rind domnului Calin Visoianu un om deosebit pt buna organizare a concursului si profesionalismul de care a dat dovada. Speram sa ne vedem si la uramatoarea editie a concursului Doctor Fishing.
Felicitari echipei echipei de arbitrii condusa de domnul Marian.
Felicitari tuturor concurentilor pt. participare .
Felicitari administratiei lacului Teiu pt. populatia piscicola cu unele obiectii leagate de "traficul intens" :lol: cauzat de lucrarile agricole.

p.s Multumim Casalotule pt. ajutorul acordat in rezolvarea problemelor auto!
ACS Dudi Baits

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de pharaoh »

Felicitari Claudiu!
Marius Sârbu

xmateo1980
Mesaje: 1
Membru din: Joi Oct 24, 2013 22:47

Re: Desfasurare Cupa Doctor Fishing - 24-27 Octombrie 2013

Mesaj de xmateo1980 »

In afara de echipa suparata pe vecinii sai ca nu au jucat o tabla ultimele 12 ore,felicitari tuturor pentru fair-play-ul de care ati dat dovata(cel putin asta reiese din posturi.Urmaresc sportul asta mai in-deaproape de 1 an si vad cate ura si tensiune se regaseste la astfel de concursuri,aici vad ca a fost doar voie buna.
Felicitari Nelutule pentru castigarea acestui concurs(nici norocul nu a fost naspa cu tine la tragerea la sorti),dar oricum,ai mai demonstrat odata ca "sti cu varza".
Felicitari administratorilor aceste balti(cam putine prin zona argesului) pt calitatea si cantitatea pestilor.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”