DESFASURARE CUPA MAGIC-BAIT GREACA-CERCANI 8-11 SEPT 2011

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
SebastienG
Mesaje: 109
Membru din: Mie Sep 07, 2011 0:34
Puncte: 0
Localitate: Mangalia
Contact:

Re: DESFASURARE CUPA MAGIC-BAIT GREACA-CERCANI 8-11 SEPT 201

Mesaj de SebastienG »

Felicitari pentru concurs si de asemenea e clar ca balta este una din topul baltilor din Romania si ma bucur sa vad administratori care isi fac treaba si inteleg sportul si il sustin ...
Cat despre participarea noastra a fost o experienta combinata cu nenoroc la alegerea standurilor desi in prima faza am fost destul de norocos alegand numarul 4 ... Asa a fost sa fie ...
Despre organizare nota 20 despre Mircea un om de nota 20 pe care il respect si il voi respecta ca om si ca pescar ...
Salutam echipa radio cu care ne-am impartit greul concursului si ne bucuram ca pe final au reusit sa puncteze ...
Un concurs greu pentru noi prin nesansa avuta dar asta ne facem sa mergem mai departe si sa intelegem ca doar prin perseverenta si prin munca poti face ceva ...
Multumim lui Mircea deasemenea lui Costin prietenul meu pentru eforturile de a ne da sfaturi ajutatoare ...
Pentru cei din afara sa nu se inteleaga gresit nu ca nu am prins peste la acest concurs dar apa fiind scazuta pe cap de stand din aproximativ 58 de pesti capturati nu am reusit sa punctam ...
Vreau sa salut si sa felicit toti participantii si sa va asigur ca ne vom revedea si la alte concursuri cu siguranta ... Mai pregatiti si poate cu mai multa sansa ...
Balta da cui vrea si cand vrea ...

Avatar utilizator
Vasile.P
Mesaje: 309
Membru din: Dum Mai 22, 2011 12:04
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti- 1 Mai

Re: DESFASURARE CUPA MAGIC-BAIT GREACA-CERCANI 8-11 SEPT 201

Mesaj de Vasile.P »

Felicitari tuturor participantilor, atat celor de pe sectoarele B - cu f putin peste si multa rabdare ( a se citi tuica, bere :)), felicitari organizatorilor ( vezi pomana porcului;Mircea, Pauleta si nu numai) . Fire intinse tuturor !
Sexul este minunat......dar pescuitul tine o zi intreaga!
C&R- PB 21,46 kg

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA MAGIC-BAIT GREACA-CERCANI 8-11 SEPT 201

Mesaj de Lucian Manea »

Felicitari Marius pt castigarea sectorului.
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

cyp2009
Mesaje: 48
Membru din: Lun Sep 27, 2010 0:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA MAGIC-BAIT GREACA-CERCANI 8-11 SEPT 201

Mesaj de cyp2009 »

Ciprian George Alex (A 7 Vali) multumiri organizatorilor felicitari Mircea si George pentru tot efortul depus .Felicitari Vali,Grecu si Alex vecini de stand pentru Fair play si captura

Avatar utilizator
Grecu Florin
Mesaje: 149
Membru din: Sâm Apr 05, 2008 11:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE CUPA MAGIC-BAIT GREACA-CERCANI 8-11 SEPT 201

Mesaj de Grecu Florin »

felicitari cistigatorilor de pe ambele sectoare felicitari tuturor participantilor si organizatorilor
Nume utilizator schimbat din dktaxi

Avatar utilizator
GeorgeB
Mesaje: 127
Membru din: Dum Aug 01, 2010 16:13
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA MAGIC-BAIT GREACA-CERCANI 8-11 SEPT 201

Mesaj de GeorgeB »

Vreau sa felicit castigatorii si organizatorii! Mircea si George , jos palaria . Paulleta mare fotograf , poate si-a descoperit o noua latura artistica cu pozele de la concursul asta :lol:
Felicitari vecinilor de stand pentru fair play si felicitari concurentilor de pe locul 3 cu care am luptat la grame.
Am facut media pestilor nostrii si am iesit la 4,922 kg ceea ce ma face sa am incredere mare in nada folosita conceptie particulara a antrenorului echipei.
Din pacate lipsa noastra de experienta si-a spus cuvantul initial si a fost foarte greu sa recuperam pe final dar am reusit . Inca ne refacem bateriile descarcate , eu fiind muscat din nastere de musca tzetze si prefer cand plec la peste sa uit sculele acasa decat sa uit patul !

Din partea echipei George , Alex si Cipi - A7 - fire intinse tuturor.

marius.mohan
Mesaje: 157
Membru din: Sâm Aug 01, 2009 16:37
Puncte: 0
Contact:

Re: DESFASURARE CUPA MAGIC-BAIT GREACA-CERCANI 8-11 SEPT 201

Mesaj de marius.mohan »

lucianman scrie:Felicitari Marius pt castigarea sectorului.
Multumim Lucian.

Avatar utilizator
DAN93
Mesaje: 171
Membru din: Mar Mai 18, 2010 18:35
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI-TITAN

Re: DESFASURARE CUPA MAGIC-BAIT GREACA-CERCANI 8-11 SEPT 201

Mesaj de DAN93 »

Felicitari Mircea si George,nu in ultimul rand,felicitari Tudorica pt tochitura,Pauletta pt poze si arbitrilor pt efortul depus.
Multumim pt apreciere si felicitari.
Felictari tuturor participantilor si celor de pe podium!Fir intins la urmatoarele partide si sa ne vedem cu bine.
Echipa de la A3.
PANA LA MOARTE...

Avatar utilizator
kitanu
Mesaje: 80
Membru din: Lun Aug 31, 2009 16:55
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE CUPA MAGIC-BAIT GREACA-CERCANI 8-11 SEPT 201

Mesaj de kitanu »

felicitari standului a3! bravo dane! bravo vladut!
felicitari organizatorului!
felicitari tuturor participantilor de la acest concurs!
pauleta poate postezi pozele cu florin"bucataru" :mrgreen:

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: DESFASURARE CUPA MAGIC-BAIT GREACA-CERCANI 8-11 SEPT 201

Mesaj de Matei Marin »

Felicitari tuturor participantilor de la acest concurs, organizatorului, arbitrilor ptr efortul depus si nu in ultimul rand dl-lui George ptr. ospitalitatea de care da dovada.
A fost un concurs greu din toate punctele de vedere, echipe cu experienta competitionala, nada din belsug si de buna calitate, emotii si nervi de otel, toate adunate a rezultat multa adrenalina si un concurs de nota 10 cu FELICITARI

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”