Desfasurare Cupa Revansa Iernii 2012

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Revansa Iernii 2012

Mesaj de miyagi »

popescu59 scrie:Aoleu erea sa uit faza cea mai tare . Ora 23,30 intuneric bezna afara ceata , suntem in cort ,bipaie statia sarim imediat si ne repezim la lanseta care a tras, in gindul meu gata ma pus-o si noi si ridic lanseta intep si dau sa mulinezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ce sa mulinezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ca nu mai aveam manivela la mulineta .
Cred ca v-am spus tot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mah Ciuca, Maaaaaah!!!!!!!! Ti-a intrat somnu` pa vad :). Tu n-ai vazut ce mai somni are Nea Victor in balta?
Moooaaaamaaaa ce a fost acolo.
Brava Domnilor!
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Revansa Iernii 2012

Mesaj de miyagi »

Bah, da` dupa ce ti-au taiat firele, ti-au cardit manivela si lipit ce? tot manivela?!,... te-au bagat si-n cheie. Ti-au sulfatat "patu`" Nae. Tu nu vezi ce zice Iulica?! :) Io-n locu` tau as da acatiste.
Ce va trebuie frate sa fiti asa mai des?! :D
Urban culture.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Cupa Revansa Iernii 2012

Mesaj de popescu59 »

Cornele singura bucurie a mea ca nu am lipsit de la cel mai frumos concurs al anului 2012. Restul e can can.
Am avut okazia sa fiu in mijlocul mari familii a pescarilor impatimiti care indiferent de zóna sau vremea de afara sunt prezenti .

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Revansa Iernii 2012

Mesaj de miyagi »

Corect Nae. Pentru asta te invidiez. Multi nu vad decat partea goala a paharului.
Urban culture.

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Revansa Iernii 2012

Mesaj de iohann »

ANUNT IMPORTANT:
pe perioada concursului,pe undeva,in vreun stand,Dumnezeu stie,mi-am pierdut o lanterna led lenser!
daca a gasit-o cineva si are bunavointa sa mi-o inapoieze,data viitoare promit sa-i ocolesc standul :lol: .

Avatar utilizator
bax
Mesaje: 723
Membru din: Lun Apr 09, 2012 12:12
Puncte: 0
Localitate: moreni
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Revansa Iernii 2012

Mesaj de bax »

Revansa a fost pt mine cel mai frumos concurs si pot spune ca am participat la cateva insa ce ma determina sa particip la cat mai multe este sa devin un bun profesionist si sa dau exemplu de omenie fata de debutanti ,calitate care le lipseste unor asa zisi maestri ai crapului.mai exact nu stiu nici sa te salute cand trec prin standul tau.nu ma contraziceti ca am dreptate.jos palaria insa pt mateianu,om cate a venit sa ne dea sfaturi la ce se prinde peste mare.asta e dovada ca esti bun cand poti sa dai sfaturi bune la altii nu numai sa iei braile si cupe.Respect tuturor.BAX
Carpbait

Avatar utilizator
fanefish
Mesaje: 116
Membru din: Dum Feb 26, 2012 12:21

Re: Desfasurare Cupa Revansa Iernii 2012

Mesaj de fanefish »

iohann scrie:ANUNT IMPORTANT:
pe perioada concursului,pe undeva,in vreun stand,Dumnezeu stie,mi-am pierdut o lanterna led lenser!
daca a gasit-o cineva si are bunavointa sa mi-o inapoieze,data viitoare promit sa-i ocolesc standul :lol: .
esti mare panarama :lol: :lol: :lol: :lol:

lorenzo_n
Pescar de competitie
Mesaje: 306
Membru din: Dum Apr 15, 2012 4:45
Puncte: 0
Localitate: navodari

Re: Desfasurare Cupa Revansa Iernii 2012

Mesaj de lorenzo_n »

bax scrie:Revansa a fost pt mine cel mai frumos concurs si pot spune ca am participat la cateva insa ce ma determina sa particip la cat mai multe este sa devin un bun profesionist si sa dau exemplu de omenie fata de debutanti ,calitate care le lipseste unor asa zisi maestri ai crapului.mai exact nu stiu nici sa te salute cand trec prin standul tau.nu ma contraziceti ca am dreptate.jos palaria insa pt mateianu,om cate a venit sa ne dea sfaturi la ce se prinde peste mare.asta e dovada ca esti bun cand poti sa dai sfaturi bune la altii nu numai sa iei braile si cupe.Respect tuturor.BAX
Si eu sunt debutant, dar inafara de baby personal nu cunosteam pe nimeni, acolo i am cunoscut si pe Mateianu, domnu Badircea, Gheran, iohan etc.. Niste persoane deosebite... M am simtit foarte bine, pe forumuri sunt parerile impartite dar personal mi am facut o parere buna.. Numai bine domnilor si mult respect..:))

Avatar utilizator
bax
Mesaje: 723
Membru din: Lun Apr 09, 2012 12:12
Puncte: 0
Localitate: moreni
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Revansa Iernii 2012

Mesaj de bax »

Despre ei tot respectul si de la mine
Carpbait

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Revansa Iernii 2012

Mesaj de miyagi »

iohann scrie:ANUNT IMPORTANT:
pe perioada concursului,pe undeva,in vreun stand,Dumnezeu stie,mi-am pierdut o lanterna led lenser!
daca a gasit-o cineva si are bunavointa sa mi-o inapoieze,data viitoare promit sa-i ocolesc standul :lol: .
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mai bine ia-ti gandul de la ea. Ti-au transformat-o in festila :lol: .
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”