DESFASURARE CUPA S.N.A.P. ed.a-II-a - 05-08.07.12 - GREACA

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
ghitighiusan
Mesaje: 341
Membru din: Vin Ian 23, 2009 15:55
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia- Cluj Napoca

Re: DESFASURARE CUPA S.N.A.P. ed.a-II-a - 05-08.07.12 - GR

Mesaj de ghitighiusan »

addicted scrie:...daca cumva aveati de gand ca puteti castiga in fata lui mircea pe balta lui va inselati amarnic...dar fiecare are dreptul sa incerce....
Putem castiga oriunde si in fata oricui.Daca tu ai complexe de inferioritate in fata anumitor concurenti e problema ta.Eu nu cunosc sentimentul asta. :wink:
Nu conteaza daca pierd sau daca castig atata timp cat intrecerea e una corecta si concurentii sunt tratati in mod egal.
Ei bine, la acest concurs unii au fost mai egali decat altii iar regulile au fost facute doar pentru o parte din concurenti.
Ma scuzi, dar la asemenea parodii eu nu iau parte. :wink:
Imagine

Avatar utilizator
Stef 12
Mesaje: 353
Membru din: Joi Noi 04, 2010 23:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA S.N.A.P. ed.a-II-a - 05-08.07.12 - GR

Mesaj de Stef 12 »

ghitighiusan scrie:
addicted scrie:...daca cumva aveati de gand ca puteti castiga in fata lui mircea pe balta lui va inselati amarnic...dar fiecare are dreptul sa incerce....
Putem castiga oriunde si in fata oricui.Daca tu ai complexe de inferioritate in fata anumitor concurenti e problema ta.Eu nu cunosc sentimentul asta. :wink:
Nu conteaza daca pierd sau daca castig...
Cat timp spui asta, atunci de ce ai plecat? De ce ai fost singurul care a plecat si restul au ramas? Erau toti organizatori?

In fine, a fost decizia ta, dar mi se pare mai mult decat urat sa arunci cu noroi asupra unor persoane care au un nume in spate in carp fishing-ul de la noi.
Banii, interesele, gloria...pot oricand schimba istoria.

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE CUPA S.N.A.P. ed.a-II-a - 05-08.07.12 - GR

Mesaj de Marian Constantin »

Marian Constantin scrie:O întrebare am pentru organizator .. Un membru al clubului Overten a plătit un avans la acest concurs

Din păcate el face parte si din lotul care participa la CN si nu a putut participa la acest concurs ...

Îmi puteți răspunde domnule Matei si domnule George de ce nu i s-a putut returna avansul atâta timp cât concursul s-a anunțat cu 11 echipe si acum participa 13 ?

Pentru Vladut Mateianu , la concursurile organizate de tine cum se procedeaza in aceasta situație ?
Multumim pentru intelegere si pentru avansul restituit ....
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
addicted
Mesaje: 813
Membru din: Mie Feb 16, 2011 2:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA S.N.A.P. ed.a-II-a - 05-08.07.12 - GR

Mesaj de addicted »

Nam complexe de inferioaritate fata de nimeni...crede'ma si chiar am facut treaba f buna pe balti unde nu am calcat niciodata...asa ca daca vrei si ai o problem personala cu mn facem oriunde o braila aman2

ghitighiusan
Mesaje: 341
Membru din: Vin Ian 23, 2009 15:55
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia- Cluj Napoca

Re: DESFASURARE CUPA S.N.A.P. ed.a-II-a - 05-08.07.12 - GR

Mesaj de ghitighiusan »

@ stef

Cred ca am fost destul de explicit referitor la motivul plecarii. :wink:
Si la fel o sa fac ori de cate ori regulamentul unui concurs se transforma intr-o simpla hartie de sters la kur.
Imagine

ghitighiusan
Mesaje: 341
Membru din: Vin Ian 23, 2009 15:55
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia- Cluj Napoca

Re: DESFASURARE CUPA S.N.A.P. ed.a-II-a - 05-08.07.12 - GR

Mesaj de ghitighiusan »

@ addicted
Daca citesti mai sus o sa vezi ca eu nu am avut nimic cu tine...din contra, tu ai fost acela care m-a jignit. :wink:
Maestre, facem ce vrei tu, desi eu n-am facut treaba asa de buna chiar peste tot. :D
Chiar daca ma sperie putin semnatura ta. :lol:
Imagine

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA S.N.A.P. ed.a-II-a - 05-08.07.12 - GR

Mesaj de Madalin Dirla »

ghitighiusan scrie:@ addicted
Daca citesti mai sus o sa vezi ca eu nu am avut nimic cu tine...din contra, tu ai fost acela care m-a jignit. :wink:
Maestre, facem ce vrei tu, desi eu n-am facut treaba asa de buna chiar peste tot. :D
Chiar daca ma sperie putin semnatura ta. :lol:
:lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
addicted
Mesaje: 813
Membru din: Mie Feb 16, 2011 2:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA S.N.A.P. ed.a-II-a - 05-08.07.12 - GR

Mesaj de addicted »

Nu sperii frate pe nimeni.....nico eu nam nimik ku tn dar prea ai luat foc ca
Ai pierdut

sandus.
Mesaje: 43
Membru din: Sâm Ian 29, 2005 10:44
Puncte: 0

Re: DESFASURARE CUPA S.N.A.P. ed.a-II-a - 05-08.07.12 - GR

Mesaj de sandus. »

Stef 12 scrie:
ghitighiusan scrie:
addicted scrie:...daca cumva aveati de gand ca puteti castiga in fata lui mircea pe balta lui va inselati amarnic...dar fiecare are dreptul sa incerce....
Putem castiga oriunde si in fata oricui.Daca tu ai complexe de inferioritate in fata anumitor concurenti e problema ta.Eu nu cunosc sentimentul asta. :wink:
Nu conteaza daca pierd sau daca castig...
Cat timp spui asta, atunci de ce ai plecat? De ce ai fost singurul care a plecat si restul au ramas? Erau toti organizatori?

In fine, a fost decizia ta, dar mi se pare mai mult decat urat sa arunci cu noroi asupra unor persoane care au un nume in spate in carp fishing-ul de la noi.
grasutule la varsta ta era frumos sa taci si sa privesti cand vorbesc oameni mari dar vad ca pomana ingrasa rau ! cand organizatori unui concurs ies pe locurile 1 si 2 nu mai este nimic de adaugat, decat ca unul ca ghiti a preferat sa plece decat sa intre in jocul vostru murdar. ai fost acolo de esti asa preocupat cu limbile pe kuro ?

clabuc
Mesaje: 372
Membru din: Joi Apr 30, 2009 11:11
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA S.N.A.P. ed.a-II-a - 05-08.07.12 - GR

Mesaj de clabuc »

orice polemica de acest fel (furaciuni, prosteli, nerespectare regulament) aduce o umbra asupra organizatorului si a castigatorilor. daca ei sunt producatori de nada, umbra respectiva afecteaza si imaginea produselor vandute. Organizatorii si producatorii de nada trebuie sa fie fara pata pentru a prezenta credibilitate in fata clientilor.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”