Desfasurare Cupa TOP 10 SNAP ed. a-VII-a HERMES PERIS

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Bogdan_gkm
Mesaje: 18
Membru din: Lun Mar 31, 2014 22:25

Re: Desfasurare Cupa TOP 10 SNAP ed. a-VII-a HERMES PERIS

Mesaj de Bogdan_gkm »

Lucian Mustățea scrie:Felicitări câștigătorilor și tuturor participanților, mai puțin individului(cel care se plimba cu AUTO X DE TEREN pe baltă) care cu multă dibăcie a creat o diversiune cu scopul vădit de a-și crea un avantaj injust sub pretextul că i-a crescut apa, parcă nu a crescut la toate standurile. MARE RUȘINE și lipsă totală de RESPECT față de concurenți!!! Tot respectul ptr. Florin Mâșu, un administrator de toată isprava!!!

Salut ,

Am vazut mesajul tau referitor la masina de teren care 'sa plimbat pe balta ....
Poti sa specifici despre ce masina de teren este vorba ??
Si eu am facut 2-3 drumuri cu o masina de teren pe balta
Dar nu stiu daca este vorba despre mine pentru ca nu prea face referire la mine restul mesajului .
"Viața nu are limite, cu excepția celor pe care ți le impui singur."
Les Brown

Dan Draguloiu
Mesaje: 658
Membru din: Lun Apr 29, 2013 17:53
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa TOP 10 SNAP ed. a-VII-a HERMES PERIS

Mesaj de Dan Draguloiu »

Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor, felicitari nea Matei pt. alegerea pistei de concurs (cu toate ca sunt putin dezamagit).
danezu
Nume utilizator schimbat din drdan

maracineanu eugen
Mesaje: 65
Membru din: Dum Mar 17, 2013 13:40

Re: Desfasurare Cupa TOP 10 SNAP ed. a-VII-a HERMES PERIS

Mesaj de maracineanu eugen »

FELICITARI ECHIPEI DE ARBITRAJ ,CONCURENTILOR .NEA MATEI SI LUI FLORIN MASU, MUTUMESC LUI FLORIN BRAILEANU /BUJIE / PENTRU BILE SI SFATURILE STRATEGICE PE CARE NI LE-A DAT IN ULTIMUL RIND VREAU SA MULTUMESC COLEGILOR MEI DE ECHIPA

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”