Desfasurare Cupa Verii Green Paradise 2013

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Toni Comsa
CS SENZOR
Mesaje: 1151
Membru din: Sâm Noi 24, 2012 17:02
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Desfasurare Cupa Verii Green Paradise 2013

Mesaj de Toni Comsa »

deocamdata nu am cum sa pun pozele ,nu imi merge net-ul , imediat ce o sa se remedieze o sa le postez
CS Senzor Team / Field Tester Senzor
Admin. Lacul Green Paradise
http://www.green-paradise.ro

Avatar utilizator
SURSAZILEI
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iul 01, 2013 13:09

Re: Desfasurare Cupa Verii Green Paradise 2013

Mesaj de SURSAZILEI »

radone scrie:
popescu59 scrie:Am ramas fara cuvinte pozele de mai sus spun totul despre acest superb concurs . Imi cer scuze ca am dat citeva sfaturi dar se vede ca nu erea cazul .
Totul a fost la superaltiv .
Nu trebuie sa-ti ceri scuze pt sfaturi, dar mai bine ti le pastrezi pt concursurile organizate de tine unde ai pus un singur clasament tot concursul, unde media pestilor a fost mai mica, chair si captura nu a depasit 5kg. Asa ca Vezi.ti de drumul tau ATostiutorule si nu mai tine tu socoteala la altii.
Ps:la calculele alea cu profitul vezi ca flacaul asta a dat cate 3cupe de echipa nu 3cupe la toti participantii asa cum ai facut tu
MAXIM!

Toni poate pe viitor vei organiza si un concurs bazat pe CALITATE!

:mrgreen:

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Cupa Verii Green Paradise 2013

Mesaj de popescu59 »

radone-

Scuzele pe care le-am cerut nu ti-au fost adresate tie in nici un caz , asta doar daca nu ai investiti in acea balta .
Si inca un amanunt nu trebuie sa fii atot stiutor ca sa iti dai seama ca a fost un esec , pozele expuse de participanti au spus tot .
Referitor la concursul meu de acum N ani mi-am insusit criticile si dupa cum s-a vazut am stat in banca mea cea ce recomand si celui care a organizat acest concurs .
Si gluma cu organizarea unui concurs pe calitate am gustat-o din plin :lol: :lol: . Pescarii au cerut un concurs cu punctarea de la 2 kg dar nu cred ca este recomandat .

Avatar utilizator
CristianBadislav
Mesaje: 202
Membru din: Mar Noi 20, 2012 14:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Verii Green Paradise 2013

Mesaj de CristianBadislav »

popescu59 scrie:radone-

Scuzele pe care le-am cerut nu ti-au fost adresate tie in nici un caz , asta doar daca nu ai investiti in acea balta .
Si inca un amanunt nu trebuie sa fii atot stiutor ca sa iti dai seama ca a fost un esec , pozele expuse de participanti au spus tot .
Referitor la concursul meu de acum N ani mi-am insusit criticile si dupa cum s-a vazut am stat in banca mea cea ce recomand si celui care a organizat acest concurs .
Si gluma cu organizarea unui concurs pe calitate am gustat-o din plin :lol: :lol: . Pescarii au cerut un concurs cu punctarea de la 2 kg dar nu cred ca este recomandat .
Pai tu niciodata nu o se pescuiesti intr-un stand inundat .. ce naiba iti iei tu cisme in picioare...
Sicer mi-ar fi placut sa cad eu pe acel stand inundat..
Si cred ca e cazul sa mai lasi drq lumea in pace .. dc vb cu noi cand noi suntem niste Prosti in fata ta de pescar ce esti...
Lasa-ne cu sfaturile tale ca nu avem nevoie de ele.. tinele pentru tine..
Macar baiatu asta e la inceput si vrea sa faca ceva acolo la el pe lac.. si a reusit .. nu in proportie de 100% ..
Si el daca castiga la loto facea mai mult de atat .. dar baiatu se chinuie din ce strange dupa balta...
Asa ca tineti sfaturile alea prostesti pentru tine ca nu cred ca are nimeni nevoie de ele...
Când vei fi tăiat ultimul copac, contaminat ultimul râu şi pescuit ultimul peşte, atunci îţi vei da seama că banul nu poate fi mâncat. ·.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Cupa Verii Green Paradise 2013

Mesaj de popescu59 »

Cristian daca imi faci dovada ca ai ceva investitii in balta aia nu mai fac nici cea mai mica observatie , ca vad ca esti avocatul baltii.Daca intradevar vrei sa ajuti lasi sa curga observatiile si usor usor le pui cap la cap si vezi ce este de facut .
Daca nu ai nici in clin nici in mineca cu balta te rog sa ma scutesti , nu m-am adresat nici unui pescar care a pescuit acolo si nu am afirmat nici o secunda ca ar fi vreun pescar prost si ca eu as fi un pescar destept . Nu am facut altceva decit sa constat ca balta este foarte buna de ciortan in clasament se vede ca media nu depaseste 2 kg problema cu apa care curge incontinu nu prea am mai auzit pe la alte balti , iar problema cu pestele mort este clar din vina organizatorului care nu a asigurat arbitrii , care ar fi cintarit imediat pestele prins si in acest caz nu ar mai fi fost pesti morti .
Asa ca nu am luat capu la nimeni nu am jignit pe absolut nimeni ,si sunt convins ca omul care se ocupa de balta va remedia aspectele .
Asa ca e clar ca omul nu are nevoie de purtatori de cuvint , findca nu are motiv , pe toate baltile sunt nemultumiri si cel mai normal este ca noi pescari sa le semnalam iar cei care adminstreaza baltile sa remedieze.

Avatar utilizator
CristianBadislav
Mesaje: 202
Membru din: Mar Noi 20, 2012 14:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Verii Green Paradise 2013

Mesaj de CristianBadislav »

popescu59 scrie:Cristian daca imi faci dovada ca ai ceva investitii in balta aia nu mai fac nici cea mai mica observatie , ca vad ca esti avocatul baltii.Daca intradevar vrei sa ajuti lasi sa curga observatiile si usor usor le pui cap la cap si vezi ce este de facut .
Daca nu ai nici in clin nici in mineca cu balta te rog sa ma scutesti , nu m-am adresat nici unui pescar care a pescuit acolo si nu am afirmat nici o secunda ca ar fi vreun pescar prost si ca eu as fi un pescar destept . Nu am facut altceva decit sa constat ca balta este foarte buna de ciortan in clasament se vede ca media nu depaseste 2 kg problema cu apa care curge incontinu nu prea am mai auzit pe la alte balti , iar problema cu pestele mort este clar din vina organizatorului care nu a asigurat arbitrii , care ar fi cintarit imediat pestele prins si in acest caz nu ar mai fi fost pesti morti .
Asa ca nu am luat capu la nimeni nu am jignit pe absolut nimeni ,si sunt convins ca omul care se ocupa de balta va remedia aspectele .
Asa ca e clar ca omul nu are nevoie de purtatori de cuvint , findca nu are motiv , pe toate baltile sunt nemultumiri si cel mai normal este ca noi pescari sa le semnalam iar cei care adminstreaza baltile sa remedieze.
Da ma eu sunt purtatorul de cuvand.. ceva probleme?
Dute frate si lasa-ne.. Eu vb pentru ca am pescuit acolo si am prins peste mare medie peste 3-4 KG.. asa ca dute la pescuit si mai lasa lumea in pace.... ;)
Când vei fi tăiat ultimul copac, contaminat ultimul râu şi pescuit ultimul peşte, atunci îţi vei da seama că banul nu poate fi mâncat. ·.

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 972
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24

Re: Desfasurare Cupa Verii Green Paradise 2013

Mesaj de george tomescu »

popescu59 scrie: Si inca un amanunt nu trebuie sa fii atot stiutor ca sa iti dai seama ca a fost un esec , pozele expuse de participanti au spus tot .
Referitor la concursul meu de acum N ani mi-am insusit criticile si dupa cum s-a vazut am stat in banca mea cea ce recomand si celui care a organizat acest concurs .
Puteti spune, cu mana pe inima, privind cateva poze dintr-un stand, fie el si cu probleme, ca a fost un esec?
A facut niste greseli ..., dar eu nu as zice ca a fost un esec.

Dvs. ati ales sa nu mai faceti nimic dupa ce v-au fost aduse critici.
Poate ca Toni va invata din critici si va mai organiza concursuri. E tanar si vrea sa evolueze, sa se perfectioneze, sa progreseze.
CS APS

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Cupa Verii Green Paradise 2013

Mesaj de popescu59 »

Daca ar fi asa cum spuneti dv. ar intra aici si ar scrie frumos ca a vazut ce deficiente au fost si va remedia, si totul ar fi ok nu s-ar mai face comentarii.

Avatar utilizator
CristianBadislav
Mesaje: 202
Membru din: Mar Noi 20, 2012 14:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Verii Green Paradise 2013

Mesaj de CristianBadislav »

popescu59 scrie:Daca ar fi asa cum spuneti dv. ar intra aici si ar scrie frumos ca a vazut ce deficiente au fost si va remedia, si totul ar fi ok nu s-ar mai face comentarii.
Pai nu are ce raspunsuri sa iti dea tie ma.. ca esti irecuperabil...
Ti-am mai zis eu .. esti mare pescar . dute frate pe balta ca acolo se pescuieste nu pe forum...
Stii altceva sa faci in afara sa critici lumea ma.. dute frate si lasa-ne.. Ca deja ne-ai plictisit...
Când vei fi tăiat ultimul copac, contaminat ultimul râu şi pescuit ultimul peşte, atunci îţi vei da seama că banul nu poate fi mâncat. ·.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Cupa Verii Green Paradise 2013

Mesaj de popescu59 »

Ma sa le spui copiilor tai si celor cu care iti permit asa e corect si normal . Chiar nu inteleg ce foc ai tu de mine , chiar nu ai altceva de facut decit sa imi porti mie de grije ???Am spus si ma repet nu am jignit pe nimeni nu am spus absolut nimic de nici un pescar , am spus doar ce cred ca trebuie facut pe mai departe ca acesta balta sa fie super ok.S-au ce ar fi trebuit sa scriem cind am vazut cum se pescuia pe standul 5 ??? Bravo o balta de exceptie ? Si din senin a aparut avocatul poporului , pentru ce si de ce chiar nu inteleg. Am mai spus este foarte simplu pe cei ca tine care ii plictisesc postarile mele sa imi dea IGNORE si doarme linistit.
Si pentru tine ca vad ca nu stii Eu SCRIU DE PE BALTA unde imi petrc 5 zile din 7 ale saptamini asa ca nu prea ne comparam.Asa ca mergi tu la pescuit .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”