Desfasurare Meet Carp Romanian Awards editia 2013

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare Meet Carp Romanian Awards editia 2013

Mesaj de Vladut Mateianu »

Nu a fost sters nimic, doar a fost creat un topic special, de catre unul dintre moderatorii site-ului...

http://www.crapmania.ro/forum/discutii- ... 25287.html
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Desfasurare Meet Carp Romanian Awards editia 2013

Mesaj de gor965 »

Papiu Lucian scrie:De aici s-au sters citeva pagini cu unele comentarii lucru care ne mareste suspiciunea vizavi de ceea ce s-a intimplat.
Eu am mutat discutiile, la rugamintea celor care au participat la concurs ! Nu e normal sa mentinem starea de suspiciune pe care o alimenteaza afirmatiile celor care nu au participat ! Nu vi-i se pare ciudat ca toti participantii sunt incantati de modul de organizare si desfasurare a concursului, iar altii de-acasa isi dau cu parerea despre nu stiu ce scenarii ? Personal constat ca decat sa piarda 5 secunde ca sa scrie un Multumim sau Felicitari, unii prefeera sa piarda ore aruncand cuvinte aiurea pe forum ... ba ca nu e bun aparatul foto, ba ca nu apare nu stiu cine in poze, ba ca apa curge, ba ca a crescut ...n-ar scrie un articol, n-ar spune o poveste, n-ar multumi in veci ptr. ce i se ofera, in schimb ar da cu kkt in munca altora la prima ocazie, ptr. ca el de acasa stie mai bine...ptr. ca asa a auzit, asa i-i s-a spus, asa a avut o premonitie...bla bla bla !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Desfasurare Meet Carp Romanian Awards editia 2013

Mesaj de gabi1 »

Papiu Lucian scrie:De aici s-au sters citeva pagini cu unele comentarii lucru care ne mareste suspiciunea vizavi de ceea ce s-a intimplat.
Deja intreci orice masura."Un ipocrit seamana cu cel care si-a omorat amandoi parintii si apoi a solicitat sa fie tratat cu clementa pe motiv ca este … orfan". :oops:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
carin
Mesaje: 41
Membru din: Dum Aug 07, 2011 16:11

Re: Desfasurare Meet Carp Romanian Awards editia 2013

Mesaj de carin »

gabi1 scrie:
Papiu Lucian scrie:De aici s-au sters citeva pagini cu unele comentarii lucru care ne mareste suspiciunea vizavi de ceea ce s-a intimplat.
Deja intreci orice masura."Un ipocrit seamana cu cel care si-a omorat amandoi parintii si apoi a solicitat sa fie tratat cu clementa pe motiv ca este … orfan". :oops:
gor965 scrie:
Papiu Lucian scrie:De aici s-au sters citeva pagini cu unele comentarii lucru care ne mareste suspiciunea vizavi de ceea ce s-a intimplat.
Eu am mutat discutiile, la rugamintea celor care au participat la concurs ! Nu e normal sa mentinem starea de suspiciune pe care o alimenteaza afirmatiile celor care nu au participat ! Nu vi-i se pare ciudat ca toti participantii sunt incantati de modul de organizare si desfasurare a concursului, iar altii de-acasa isi dau cu parerea despre nu stiu ce scenarii ? Personal constat ca decat sa piarda 5 secunde ca sa scrie un Multumim sau Felicitari, unii prefeera sa piarda ore aruncand cuvinte aiurea pe forum ... ba ca nu e bun aparatul foto, ba ca nu apare nu stiu cine in poze, ba ca apa curge, ba ca a crescut ...n-ar scrie un articol, n-ar spune o poveste, n-ar multumi in veci ptr. ce i se ofera, in schimb ar da cu kkt in munca altora la prima ocazie, ptr. ca el de acasa stie mai bine...ptr. ca asa a auzit, asa i-i s-a spus, asa a avut o premonitie...bla bla bla !
BIG LIKE :lol:

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Meet Carp Romanian Awards editia 2013

Mesaj de iohann »

din graba am omis felicitarile echipei Dudi Baits!fir intins in America :wink:

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Desfasurare Meet Carp Romanian Awards editia 2013

Mesaj de robyvan »

Felicitari DUDI pentru rezultatul obtinut, bravo!
slowly we rot- by Obituary

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”