Desfasurare "Provocare Magura 9" 26-28.10.2012

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Desfasurare "Provocare Magura 9" 26-28.10.2012

Mesaj de petre iulian »

Galante scrie:
Razvan Ulmeanu scrie:
florinio2006 scrie:Felicitări organizatorului si castigatorilor.... Un concurs f frumos, dar ar trebui echilibrata mai mult balta pe viitor....castigatorii nu au avut vecini in dreapta
Castigatorii au tras la sorti Pontonul 1.
Pe cine sa aiba in dreapta?
Se referea ca cei care au iesit pe podium nu au avut vecini. Andrei pe ponton 1 cap de stand ; Iulian ponton 28 , urmatorul stand in dreapta lui era ponton 20 (deci 7 pontoane libere)/quote]

-------------

de unde sti ca intre pontoanele 20 si 28 au fost toate pontoanele libere ?
Multumesc echipei Ady -Catalin care m/au invitat alaturi de ei in echipa si au pescuit exemplar :wink:
Felicitari organizatorului si administratorului :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
stress
pescar de competitie
Mesaje: 1056
Membru din: Lun Aug 24, 2009 8:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare "Provocare Magura 9" 26-28.10.2012

Mesaj de stress »

Felicitari castigatorilor.
Felicitari Stefan Babita pentru organizarea excelenta.
Felicitari tuturor participantilor.

Referitor la pontonul 1 acesta oricand se poate bate cu pontul 20, chiar si 18.
Pontonul 20 este unul favorit pentru mine atata timp cat se pescuieste un pic altfel.
stefan avram

Avatar utilizator
George Slave
Mesaje: 168
Membru din: Dum Aug 19, 2007 13:57

Re: Desfasurare "Provocare Magura 9" 26-28.10.2012

Mesaj de George Slave »

Felicit si eu echipele castigatoare.!Pacat ca nu am mai prins un pestisor...poate luam locul doi in conditiile in care Petre Iulian a zis ca nu a mai cantarit ultimul peste prins crezand ca are locul doi asigurat... :D .
Felicit si pe Stefan Babita pentru implicare si pentru tot ce face acolo.Ne_am simtit foarte bine .
Multumim partenerilor nostri CLAUMAR si SENZOR,care ne-au asigurat nada la acest concurs.
Senior Crap Club

Avatar utilizator
Vlad Bochis
Mesaje: 8
Membru din: Mar Sep 13, 2011 11:23

Re: Desfasurare "Provocare Magura 9" 26-28.10.2012

Mesaj de Vlad Bochis »

Felicitari tuturor participantilor si nu in ultimul rand castigatorilor.
Multumim Stefan pentru organizarea acestui concurs la care cu siguranata voi mai participa pe viitor in speranta unui loc pe podium. :)
Nume utilizator schimbat din hetfield

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare "Provocare Magura 9" 26-28.10.2012

Mesaj de Madalin Dirla »

Cristi,ti-a raspuns Galante mai jos.
N-am pescuit nicodata pe M9,de ce ma intrebi?

Nu a zis nimeni nimc de deversor.
am multe partide pe ponton 1 si exact asta am zis ca daca e jucat cum trebuie da cantitate, nu am zis nimc de deversor iar eu unul nu am pescuit pe deversor decat cu max 1 lanseta care a dat constant doar peste mic!

Ps: @Madalin : de cate ori ai pescuit pe M9 sau pe Ponton 1 ?
[/quote]

Avatar utilizator
Alex Coclet
Mesaje: 241
Membru din: Lun Noi 08, 2010 15:31
Puncte: 0
Localitate: 1 Decembrie Green City

Re: Desfasurare "Provocare Magura 9" 26-28.10.2012

Mesaj de Alex Coclet »

Stefan , poti sa ne treci deja pe lista de participare la urmatorul concurs. Ne-am simtit foarte bine pe balta si cu mai multa atentie puteam obtine mai mult decat un loc 5(stii despre ce vorbesc).
Iulian, nu inteleg intrebarea ta... Ps: sa nu intelegi ca nu meritai locul ocupat, departe de mine acest gand.

Avatar utilizator
kitanu
Mesaje: 80
Membru din: Lun Aug 31, 2009 16:55
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare "Provocare Magura 9" 26-28.10.2012

Mesaj de kitanu »

Felicitari castigatorilor!
Felicitari tuturor concurentilor si nu in ultimul rand lui Stefan pentru buna organizare a acestui concurs!
P.S. Stefan trebuie s-a iei un miel ca mai botezat pana la sfarsitul concursului(chitaru) :lol: :lol:

florinio2006
Mesaje: 200
Membru din: Sâm Feb 13, 2010 16:25
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Desfasurare "Provocare Magura 9" 26-28.10.2012

Mesaj de florinio2006 »

Galante scrie:
Razvan Ulmeanu scrie:
florinio2006 scrie:Felicitări organizatorului si castigatorilor.... Un concurs f frumos, dar ar trebui echilibrata mai mult balta pe viitor....castigatorii nu au avut vecini in dreapta
Castigatorii au tras la sorti Pontonul 1.
Pe cine sa aiba in dreapta?
Se referea ca cei care au iesit pe podium nu au avut vecini. Andrei pe ponton 1 cap de stand ; Iulian ponton 28 , urmatorul stand in dreapta lui era ponton 20 (deci 7 pontoane libere). La Nicu si George a fost mai echilibrat pentru ca au avut doar 1 ponton liber. In schimb in partea cu pontoanele 1-10 nu s-au lasat standuri libere si multi s-au "taiat" nadind excesiv.

Felicitari castigatorilor ! Cred ca au scos maxim din locurile extrase. Felicitari Dan Biga pentru captura! Felicitari tuturor participantilor.
. Exact

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare "Provocare Magura 9" 26-28.10.2012

Mesaj de Andrei I »

O sa incep prin a multumi tuturor in ordinea fireasca:

1. Multumesc sfantului BULAN pentru locul daruit :D (poate era timpul sa traga si mana mea un loc imposibil de ingropat :))) )
2. Multumesc lui Remus pentru ca m-a suportat 48 de ore :) Este un pescar de mare viitor, un lansator de rachete sol-air impecabil si un baiat de nota 20
3. Multumesc celor ce ne-au vizitat si celor ce ne-au felicitat

A fost un concurs frumos, destul de tensionat pentru ca daca in ultima seara eram siguri ca ne vom bate cu echipa lui Nicu si George, dimineata ne-am trezit cu echipa lui Iulian la doar 3kg in spatele nostru ceea ce a facut ca lupta sa fie pana in ultima clipa mai frumoasa:)

Felicit si eu ocupantii podiumului, toti concurentii si pe arbitrul-organizator-fotograf Stefan Babita!
Milionar excentric

ghitighiusan
Mesaje: 341
Membru din: Vin Ian 23, 2009 15:55
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia- Cluj Napoca

Re: Desfasurare "Provocare Magura 9" 26-28.10.2012

Mesaj de ghitighiusan »

Felicitari Andrei, la cat mai multe d'astea. :wink:
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”