Desfasurare Senior Cup ed. 4-a Moara Vlasiei

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
bujie
Mesaje: 927
Membru din: Lun Dec 05, 2011 13:11
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Desfasurare Senior Cup ed. 4-a Moara Vlasiei

Mesaj de bujie »

Echipa Bujibaits formatã din Braileanu Florin,Mihalache Florin şi Androne R vã multumeste tuturor pt.aprecieri şi pt. Felicitari şi trece peste micile invidii gen (Genes ) .Multumim Armando,Andrei,Cristi V. Şi lui Vladut pt.organizare dar mai ales arbitrilor în frunte cu Baros şi nea Mircea cã ne-au suportat kg prinse.Suntem mândrii cã am intrat în topul celor cu peste 1000 de kg prinse pe Moarã.Multumim dl .Petcu pt .baltã .Nu mã asteptam sã prindem aproape jumãtate din peştii mari de pe Moarä prinşi la acest concurs şi asta a fost posibil nadei produse de Bujibaits !!!!!
Campion național 2013
Brăileanu Florin
Buji Baits COMPETITION

Avatar utilizator
kalux
Mesaje: 456
Membru din: Mar Iul 19, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Senior Cup ed. 4-a Moara Vlasiei

Mesaj de kalux »

Moara Vlasiei, este si va ramane cea mai buna balta de pescuit din mica noastra ROMANIE,Domnul Victor, daca ma insel va rog sa ma contraziceti,dar din pacate nu aveti cu ce,va doresc multa sanatate si la mai mare.

PS.FELICITARI CASTIGATORILOR SI NU IN ULTIMUL RAND ORGANIZATORILOR,CARE AU DAT, INCA O DATA DOVADA DE PROFESIONALISM ( SUNTEM PESCARI SI N-AI CE ZICE ), UN PASTE FERICIT, EU VA DORESC, ALATURI DE CEI DRAGI.

Avatar utilizator
kalux
Mesaje: 456
Membru din: Mar Iul 19, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Senior Cup ed. 4-a Moara Vlasiei

Mesaj de kalux »


FLORIN61
Mesaje: 338
Membru din: Sâm Iun 25, 2011 20:05
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare Senior Cup ed. 4-a Moara Vlasiei

Mesaj de FLORIN61 »

Multumim tuturor pt. felicitari ,organizatorilor,echipei de arbitri pt. rabdarea de care au dat dovada,cantarind pana la finalul concursului 1065.02 kg la standul nr.2 si nu in ultimul rand dl.VICTORAS PETCU pt. grija si seriozitatea de care da dovada vis-avis de lacul MOARA VLASIEI 2.Va doresc un PASTE FERICIT tuturor pescarilor si sa ne vedem si la alte concursuri la fel de frumoase!

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Senior Cup ed. 4-a Moara Vlasiei

Mesaj de popescu59 »

Acest concurs care a fost excelent a avut si un mare semn de intrebare .
Am scris si am vrut sa pariez cu orcine doreste ca MARELE PREMIU va fi cistigat pe sectorul cu pontoane deci lupta pentru marele premiu s-a dat exact cum am spus intre 7 concurenti nu intre 28 . A fost singura greseala a acestui concurs , acest premiu nu isi avea rostul fiindca se stia cine va cistiga la total cantitate din startul lui.
Imi spunea Cristi Matei ca este vorba de bulan , deci cum a fost dl Cristi? Cel mai rezonabil erea ca acest mare premiu sa fie impartit la capturile sectoarelor unde este vorba intradevar si de bulan. Oricum intotdeauna din greseli se invata .
Una peste alta totul a fost la superlativ.

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Senior Cup ed. 4-a Moara Vlasiei

Mesaj de Gabi Tomulescu »

@ Victor Petcu

s-a rezolvat...

M.V. 2 - balta care mi-a adus cele mai frumoase 2 rezultate din cariera de pana acum dar si cea mai mare dezamagire , smulgandu-mi lacrimi pe care nu le-am mai varsat decat atunci cand l-am pierdut pe tata.

Felicitari castigatorilor, dar si echipei de pe locul 2 pentru munca depusa. Va asteptam la vara sa iasa ceva frumos.

@ vladut

daca tu poti spune ca e mai greu sa prinzi 1065 kg in 72 ore /28 de echipe / echipe de 3 pescari, decat 1249 kg intr-un concurs cu 12-13echipe /72 ore/ / echipe de 2 pescari, eu iti pun cu siguranta ca e foarte greu sa prinzi in 72 ore 1249 kg, vara la peste 40 grade / echipa de 2 pescari chiar daca esti singur pe balta.

nu am putut sa trec inofensiv peste afirmatia ta. dar e parerea ta pe care nu pot sa o respect...

@ Genes

mare dreptate ai ca locul 1 trebuia impartit intre cele doua echipe... diferenta a fost nesemnificativa.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
Neacsu Mircea
Mesaje: 517
Membru din: Joi Mar 24, 2011 19:56

Re: Desfasurare Senior Cup ed. 4-a Moara Vlasiei

Mesaj de Neacsu Mircea »

Felicitari organizatorilor ,arbitrilor ,gor
Felicitari domnului Victoras Petcu pentru aceasta minunata pista de concurs .
Multumim sponsorilor clubului Quest Baits si BOGDAN Dragan pentru nada castigatoare
Vice Campion National 2014

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Senior Cup ed. 4-a Moara Vlasiei

Mesaj de Victoras Petcu »

gabi scrie:@ Victor Petcu

s-a rezolvat...

M.V. 2 - balta care mi-a adus cele mai frumoase 2 rezultate din cariera de pana acum dar si cea mai mare dezamagire , smulgandu-mi lacrimi pe care nu le-am mai varsat decat atunci cand l-am pierdut pe tata.

Felicitari castigatorilor, dar si echipei de pe locul 2 pentru munca depusa. Va asteptam la vara sa iasa ceva frumos.

@ vladut

daca tu poti spune ca e mai greu sa prinzi 1065 kg in 72 ore /28 de echipe / echipe de 3 pescari, decat 1249 kg intr-un concurs cu 12-13echipe /72 ore/ / echipe de 2 pescari, eu iti pun cu siguranta ca e foarte greu sa prinzi in 72 ore 1249 kg, vara la peste 40 grade / echipa de 2 pescari chiar daca esti singur pe balta.

nu am putut sa trec inofensiv peste afirmatia ta. dar e parerea ta pe care nu pot sa o respect...

@ Genes

mare dreptate ai ca locul 1 trebuia impartit intre cele doua echipe... diferenta a fost nesemnificativa.
OK !!!!!

"M.V. 2 - balta care mi-a adus cele mai frumoase 2 rezultate din cariera de pana acum dar si cea mai mare dezamagire , smulgandu-mi lacrimi....................................."

Cred ca sti cit de rau mi-a parut si mie in 2010, cind " CLUBUL CARPING "nu a cistigat finla CN de pe moara, datorita unor "facaturi" ale lui Andrei Vladeanu !!!!! Asta a fost atunci cind AV,avea putere datorita APCR-lui,acum se pare ca pe AV l-au ajuns "blestemele" (nu prea mai are loc pe nicaieri,a fost demis si de la PV-TV................)!!!!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Senior Cup ed. 4-a Moara Vlasiei

Mesaj de Victoras Petcu »

LA MOARA VLASIEI 2, CIFRELE VORBESC !!!!!

Aceasta "constatare" fost facuta si ai apartine Domnului DAN BADARCEA !!!!!
Victoras Petcu

bujie
Mesaje: 927
Membru din: Lun Dec 05, 2011 13:11
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Desfasurare Senior Cup ed. 4-a Moara Vlasiei

Mesaj de bujie »

ADEVÃRAT ai grãit Dãnuţ şi noi am demonstrat-o chiar dacã la câte unii nu prea le convine !!!!!!.......
Campion național 2013
Brăileanu Florin
Buji Baits COMPETITION

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”