DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Merovingianul
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 17, 2013 15:35

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de Merovingianul »

Asadar Domnilor ,

Dupa atatea pagini de intrebari fara raspuns si scuze nejustificate , intrebarea care trebuia adresata de la inceput tot nu a fost pusa de nimeni :

D-le Radu Androne , este prima data cand furi peste intr-o competitie sau ai mai facut-o si altadata (anul acesta) ?

MihneaBV
Mesaje: 141
Membru din: Joi Mai 03, 2012 17:21
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de MihneaBV »

Merovingianul scrie:Asadar Domnilor ,

Dupa atatea pagini de intrebari fara raspuns si scuze nejustificate , intrebarea care trebuia adresata de la inceput tot nu a fost pusa de nimeni :

D-le Radu Androne , este prima data cand furi peste intr-o competitie sau ai mai facut-o si altadata (anul acesta) ?

clona? androne se intreaba singur? cred ca raspunsul il cam intuieste lumea de aia nu s-a pus intrebarea. si nu stiu cata greutate ar avea un raspuns.
Buia Mihnea

Avatar utilizator
addicted
Mesaje: 813
Membru din: Mie Feb 16, 2011 2:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de addicted »

nu raspund decat persoanelor pe care le cunosc si sunt participanti la concursuri atata tot... rog confirmare de la admin pt ip'urile mele de pe care intru si de pe c ip a intrat utilizatorul de mai sus! multumesc

Merovingianul
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 17, 2013 15:35

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de Merovingianul »

10:) 10 :) 10 :) 1 /29

Acum raspunde la intrebare dependentule ?

cristiphhh1
Mesaje: 16
Membru din: Lun Feb 25, 2013 19:02

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de cristiphhh1 »

Pentru radu androne "marele pescar" lada frigorifica este cel mai important accesoriu pe care il cara la o competitie crapista,......simplu acest individ (fomist ) fara scrupule nu face altceva decat sa indese in lada cat mai multi crapi nu de alta dar a precizat chiar el daca ar vrea in orice moment le poate face "buletin de bucuresti"
Esti un nimeni.....domnule pescar
Sa nu te mai vedem printre noi pe lacuri......nu ne faci delog cinste

Avatar utilizator
gabrielcalin
Pescar de competitie
Mesaje: 350
Membru din: Mie Aug 29, 2012 10:29
Puncte: 0
Localitate: PLOIESTI

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de gabrielcalin »

addicted scrie:nu raspund decat persoanelor pe care le cunosc si sunt participanti la concursuri atata tot... rog confirmare de la admin pt ip'urile mele de pe care intru si de pe c ip a intrat utilizatorul de mai sus! multumesc

Pustiule , chiar ai tupeu de mic borfas, ce o sa faci, o sa ne dai in judecata sau ce?
Pentru ce vrei ip-urile, crezi ca ne ascundem identitatea, eu te blamez cu toata responsabilitatea si o sa strig dupa tine indiferent de locatia in care ne intalnim.
Iar daca vrei sa afli cine sunt, intra pe pm
Auzi! raspunde doar participantilor la concursuri.........., ce-i drept nimeni nu poate concura cu tine la lazi frigorifice
Gabriel Calin Manolache Dobrinescu

Merovingianul
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 17, 2013 15:35

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de Merovingianul »

DEPENDÉNT ~tă (~ți, ~te) 1) Care depinde (de ceva sau de cineva); în stare de dependență; subordonat. 2) (despre state, teritorii) Care este lipsit de autonomie (economică sau politică); lipsit de independență. /<fr. dépendent

Apropo , este din DEX , ceva foarte strain tie . Analfabetule !!

PS: tot din dex:

GĂINÁR ~i m. 1) rar Vânzător de găini. 2) Persoană care fură găini (sau pesti). 3) Persoană care fură lucruri mărunte; hoț de boarfe; borfaș. 4) fam. Persoană care se ocupă de afaceri ilicite neînsemnate; bișnițar. /găină + suf. ~ar

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de RazvanG »

Parerea mea este ,ca daca intrati ca si clone,nu faceti altceva decat sa cresteti traficul pe acest subiect.Subiectul este unul fasait.
Este clar,a furat si punct.Degeaba tot o incercati sub anumite nick-uri sa-l faceti cu oua si otet atata timp cat nu stie cine se afla sub acel nick.Intr-o buna zi va treziti cu el pe balta langa locul unde pescuiti si nu ati rezolvat nimic.Asa macar daca va stie dupa nume,poate are bunul simt sa nu se aseze langa dvs.
Peste 3 zile incepe finala campionatului national,o finala asteptata de toata miscarea crapista din Romania,sunt sigur ca si acolo vor curge multe randuri si vor fi si acolo subiecte mult mai importante de dezbatut.
Eu spun doar atat,concursul s-a incheiat,interdictiile s-au pus...gata!!!
Fiecare are dreptul sa se inscrie sau sa renunte la concursurile in care mai este primit tipul acesta,asa cum si Radu Badica a anuntat acest lucru.
Cred totusi ca i se da mult prea multa importanta acestui tip :oops: :oops: :oops: si prin acest mod ,okazia de a se apara( patetic de altfel).
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de Val »

Alo ... nu suntem intr-o tara bananiera , unde dreptatea se face cu bâta ! Este clar ca acest cetatean a iesit din reguli si a avut macar o tentativa de furt - fie a competitiei , fie a patronului de garla . In mod normal se cheama politia si se trece la declaratii , cu certa valoare juridica . daca se depune plingere , dosarul trebuie finalizat , chiar si mai putin decit pentru furtul unui peste .
In ziua de astzi o palma daca ii dai unuia de pe strada , risti sa intri la puscarie ... Poate ai avut motiv , dar legea nu iarta !
E usor sa spui pe Forum ce ii faci unuia si altuia , dar nu mai marsati pe chestia asta cu bataia ... ca nu faceti decit sa va alaturati in infractiune acestui cetatean de jalnica moralitate .
Mai bine un scuipat direct aruncat intre ochii .. aici e cu amenda :lol: :lol:

Avatar utilizator
florinbrasov
Mesaje: 260
Membru din: Sâm Apr 21, 2012 9:22

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de florinbrasov »

addicted scrie:nu raspund decat persoanelor pe care le cunosc si sunt participanti la concursuri atata tot... rog confirmare de la admin pt ip'urile mele de pe care intru si de pe c ip a intrat utilizatorul de mai sus! multumesc
tu ai mare tupeu . :oops: mai jos scrie si recordul pe moara vlasiei (Recordul baltii Moara Vlasiei 2 2012-1065 kg).o intrebare am si eu .
cate lazi frigorifice ti-a trebuit pentru acest record? :lol: :lol: :lol:
apropo: ma numesc Maciuca Florin sa fiu transparent cu cine vorbesti.
STERGE PROSTIA ASTA ,CA O SA CREADA LUMEA CA ESTI PESCAR :oops:
nu e important cat prinzi ,important este sa respecti pescarul de langa tine.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”