DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Merovingianul
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 17, 2013 15:35

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de Merovingianul »

Ai mare dreptate, shimanobig , subiectul este unul terminat la propriu dar si la figurat.Cat despre "clona" nu pot sa ma deconspir , inca !!

Interdictiile s-au pus doar pe Tincabesti , dar pe celelalte nu , pe ''Moara'' inca detine recordul :) :) :) .

Importanta trebuie sa acordam subiectului , deoarece asemenea fapte sa nu se mai repete (si asa noi romanii avem o reputatie destul de proasta din cauza unora ca el). Cel mai frumos gest al lui ar fi sa-si prezinte retragerea din orice activitati competitionale , nu sa renunte la diverse competitii persoane ca Radu Badica , in favoarea unor persoane ca el.

Un '' scuipat'' nu merita !! Oricum se scuipa singur cand deschide gura.


OK. Sa lasam rautatile si sa le uram tuturor participantilor la CN : FIRE INTINSE si un FAIR PLAY absolut .


PS: :) apropos .analfabetule :) .. ce IP are lada ta frigorifica , nu de alta dar sa stim si noi ce capacitate de transport are ? :) :) :) :)

iulian_i
Mesaje: 113
Membru din: Sâm Mar 27, 2010 17:13
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de iulian_i »

imi vine sa si rad, atatia oameni seriosi (sau nu), dar oricum mai in varsta, stau sa comenteze la nesfarsit tot ce spune pustiul asta care va ia de fraieri de la primul post pana la ultimul...omu' e retard de tip nou, din noua generatie, a fost sanctionat si isi va primi lectia (sau nu)...si atat, cu asta basta...in rest, cred ca multi va ofuscati mai mult de tupeul lui vis-a-vis de voi la varsta pe care o are, decat de gestul in sine...daca era vreunul mai de-al vostru ashea, nu cred ca va opareati atata...sa mai zic si ca multi dintre voi stiu si au vazut chestii mult mai grave la concursuri si au lasat-o asa, la stadiul de vorbe, barfe, susanele si n-au facut nimic public cu adevarat...ia aduceti-va aminte de cate cazuri stiti de pesti vanduti inainte de cantar / non-combat platit / tactici si practici de pescuit care nu sunt fair play etc, ati vazut sau ati auzit...dar, deh, alea daca se intampla intre voi, astia mai vechi ashea, nu se pun, desi sunt poate mult mai de kkt decat cazul de fata

adrianL
Mesaje: 31
Membru din: Dum Aug 17, 2008 22:50
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de adrianL »

Felicitari tuturor concurentilor care au participat la acest concurs.
Multumim celor care ne-au sustinut, incurajat si felicitat.
Felicitari sincere domnului Nae Badulescu care a dus, de unul singur , acest concurs deosebit de solicitant din punct de vedere fizic.
Bravo Bebe, Daniel , Ionut si Sandra , ne-ati tinut in permanenta presiune.
Felicitari lui Radu Badica, pescar care stie, si mai ales , simte Tancabestiul ca nimeni altul.A format si formeaza pescari foarte buni .
Felicitari Bogdan, Dragos, Mihai, Robert ;Claudiu, Tibi , Ovidiu si Virgil;Dan , Radu, Dragos si Gigi pentru competitivitatea si spiritul de fair-play de care ati dat dovada.Mereu sunteti printre protagonistii concursurilor desfasurate pe Tancabesti.
Felicitari lui Andrei Ionita si Razvan Ulmeanu care au facut eforturi deosebite pentru a participa la concurs, facand naveta Bucuresti-Tancabesti.
Cel mai mult insa le multumesc partenerilor si prietenilor mei Mitica( pentru cine nu stie este un mare sportiv al Romaniei)-inspirat ca un sahist si puternic ca un tanc rusesc , Marian-atent la tot ce se intampla si mereu primul la lansete si Iulian care ne-a completat , pentru excelenta prestatie avuta.Fara sansa si mai ales fara sprijin de la Dumnezeu nu faceam acest rezultat.
Felicitari Robert Sorban pentru atitudinea pe care ai avut-o.

Multumim Bogdan Dragan pentru nada.

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de Marian Constantin »

iulian_i scrie:.......... / non-combat platit / tactici si practici de pescuit care nu sunt fair play etc, ati vazut sau ati auzit...dar, deh, alea daca se intampla intre voi, astia mai vechi ashea, nu se pun, desi sunt poate mult mai de kkt decat cazul de fata
LIKE ...

Va urma probabil la CN- Corbu unde va fi adoptata aceiasi practica ca si anul trecut ... stilul "capra " ...

haideti sa incercam ( arbitri , rezerve , concurenti , observatori , manageri etc ... )sa depistam si sa terminam cu cei care practica asemenea lucruri ...


si cea mai buna interdictie - excluderea din circuitul competitional national cat si privat ...
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de Andrei I »

adrianL scrie:Felicitari tuturor concurentilor care au participat la acest concurs.
....
Felicitari lui Andrei Ionita si Razvan Ulmeanu care au facut eforturi deosebite pentru a participa la concurs, facand naveta Bucuresti-Tancabesti.
.
Adi noi nu am gasit lada si se strica pestele de aia faceam zilnic naveta :D :D :D :D

Felicitari din nou echipei voastre precum si tuturor pescarilor ADEVARATI prezenti la acest concurs!
Milionar excentric

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de doru_croc »

shimanobig scrie:Parerea mea este ,ca daca intrati ca si clone,nu faceti altceva decat sa cresteti traficul pe acest subiect.Subiectul este unul fasait.
Este clar,a furat si punct.Degeaba tot o incercati sub anumite nick-uri sa-l faceti cu oua si otet atata timp cat nu stie cine se afla sub acel nick.Intr-o buna zi va treziti cu el pe balta langa locul unde pescuiti si nu ati rezolvat nimic.Asa macar daca va stie dupa nume,poate are bunul simt sa nu se aseze langa dvs.
Peste 3 zile incepe finala campionatului national,o finala asteptata de toata miscarea crapista din Romania,sunt sigur ca si acolo vor curge multe randuri si vor fi si acolo subiecte mult mai importante de dezbatut.
Eu spun doar atat,concursul s-a incheiat,interdictiile s-au pus...gata!!!
Fiecare are dreptul sa se inscrie sau sa renunte la concursurile in care mai este primit tipul acesta,asa cum si Radu Badica a anuntat acest lucru.
Cred totusi ca i se da mult prea multa importanta acestui tip :oops: :oops: :oops: si prin acest mod ,okazia de a se apara( patetic de altfel).
Bine zis. Razvane te-ai maturizat :wink:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de doru_croc »

Val scrie:Alo ... nu suntem intr-o tara bananiera , unde dreptatea se face cu bâta ! Este clar ca acest cetatean a iesit din reguli si a avut macar o tentativa de furt - fie a competitiei , fie a patronului de garla . In mod normal se cheama politia si se trece la declaratii , cu certa valoare juridica . daca se depune plingere , dosarul trebuie finalizat , chiar si mai putin decit pentru furtul unui peste .
In ziua de astzi o palma daca ii dai unuia de pe strada , risti sa intri la puscarie ... Poate ai avut motiv , dar legea nu iarta !
E usor sa spui pe Forum ce ii faci unuia si altuia , dar nu mai marsati pe chestia asta cu bataia ... ca nu faceti decit sa va alaturati in infractiune acestui cetatean de jalnica moralitate .
Mai bine un scuipat direct aruncat intre ochii .. aici e cu amenda :lol: :lol:
Big like.
Val, din pacate in tara sta legile sunt aplicate prost, asa ca ramanem la un scuipat din toata inima. :!:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de RazvanG »

doru_croc scrie:
shimanobig scrie:Parerea mea este ,ca daca intrati ca si clone,nu faceti altceva decat sa cresteti traficul pe acest subiect.Subiectul este unul fasait.
Este clar,a furat si punct.Degeaba tot o incercati sub anumite nick-uri sa-l faceti cu oua si otet atata timp cat nu stie cine se afla sub acel nick.Intr-o buna zi va treziti cu el pe balta langa locul unde pescuiti si nu ati rezolvat nimic.Asa macar daca va stie dupa nume,poate are bunul simt sa nu se aseze langa dvs.
Peste 3 zile incepe finala campionatului national,o finala asteptata de toata miscarea crapista din Romania,sunt sigur ca si acolo vor curge multe randuri si vor fi si acolo subiecte mult mai importante de dezbatut.
Eu spun doar atat,concursul s-a incheiat,interdictiile s-au pus...gata!!!
Fiecare are dreptul sa se inscrie sau sa renunte la concursurile in care mai este primit tipul acesta,asa cum si Radu Badica a anuntat acest lucru.
Cred totusi ca i se da mult prea multa importanta acestui tip :oops: :oops: :oops: si prin acest mod ,okazia de a se apara( patetic de altfel).
Bine zis. Razvane te-ai maturizat :wink:
Am ajuns in sfarsit la PUBERTATE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

codrut floricel
Mesaje: 366
Membru din: Mie Feb 24, 2010 11:00

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de codrut floricel »

sunt radu androne si pentru ca am participat la concursu si pentru ca vream sa cistig locul intii de la concursu si bafta aveam din belsug si cu bucurie incerc sa cumpar neste peste de la vecinii care iereu linga mine si ciuciu imi zice iei simi arata destu unu a pus botu dar nam cazut la pret siatuncea am vrut sa vand neste peste sa scot si eu taxa dar nimeni na vrut cai pacaleam cu neste ciortanica de 300mm si pentru ca vream cu tot dinadinsul locul unu numai unu si tot unu cu orce pret si vream si locul doi si trei vreau toate locurile numai eu si vreau si captura la toate concursurile cu toate sacrificile de finante ca eu sint bogat si de imagine ce mai conteaza vreau numai eu apelez la cea mai inedita metoda de nadit si momit pentru care nu stiu de ce fac asta cand nimeni nu ma vedea eu faceam treaba asta siasa am cistigat tot
hai ca bat da pa tel si e low bateri mai nana



scuze de of t

felicit toti concurentii care au rezistat pana la sfarsit :wink:
si pe voi George &George
CODRUT FLORICEL
RIPOSTA

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de iohann »

felicitari castigatorilor,participantilor si organizatorilor!
felicitari in mod special echipei:Masu,Badica,Bujie si Costi!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”