Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de Matei Marin »

Vladut Mateianu scrie:
matei.m scrie: Intentionez pe viitor sa invit la deschiderea unui concurs de pescuit la crap, un preot sau un sobor de preoti (echipa din trei) poate asa vom alunga gandurile necurate, poate vom fi mai buni cu noi si nu vom pacatui, cu privirea, cu gandul, cu fapta .. etc
Mai bine ai aduce un sobor de arbitrii.... :wink: Sunt mai indicati si sigur mai de ajutor decat toti popii din lume ! :D
Sunt buni si popii ptr. ca vin cu tamaie si alunga toti dracii !!!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de Vladut Mateianu »

Ma tem ca vor pleca batuti.... :D popii sunt buni la poker si la prostime, in rest nu ajuta cu nimic desfasurarea evenimentelor ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de Matei Marin »

,, Ajutorul vine de sus," la altii vine din alta parte.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de Vladut Mateianu »

De aceea trebuiesc arbitrii... si de zi, dar si de noapte ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de Matei Marin »

,, Incurcate sunt caile Domnului "
Cu stima !


Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de Matei Marin »

matei.m scrie:,, Incurcate sunt caile Domnului "
Cu stima !

Avatar utilizator
kalux
Mesaje: 456
Membru din: Mar Iul 19, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de kalux »

Sa nu rostim numele DOMNULUI in desert..
A fost un concurs bine organizat care a daruit cunascatorilor rezultate bune,nu fac reclama nimanui,cert este ca cine a stiut sa profite de experienta din spate, au avut de castigat.
Asta o spune un simplu participant.

Va doresc fire cat mai intinse.

PS. Echipa noastra din Portugalia chiar nu are nevoie de un sprijin moral in aceste momente??

Avatar utilizator
Lucian Mustățea
Mesaje: 318
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 20:30
Puncte: 0
Localitate: Brașov

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de Lucian Mustățea »

Cu siguranță confirm cele afirmate de colegul meu Radu. Am pescuit pe ponton 22, cu siguranță Mădălin, Vali și Tranda NU au pescuit în standul nostru. Au aruncat o singură lansetă spre stânga cca 10-12 m, asta fiind în standul lor. Din păcate pescarii de pe pontonul 20 nu au văzut că echipa amintită mai sus pescuiau spre ei, de unde au și luat o mare cantitate de pește. Felicitări câștigătorilor, oganizatorilor și tuturor participanților!!! Cu respect, Lucian BV!!!
Nume utilizator schimbat din lucfish

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

lucfish scrie:Cu siguranță confirm cele afirmate de colegul meu Radu. Am pescuit pe ponton 22, cu siguranță Mădălin, Vali și Tranda NU au pescuit în standul nostru. Au aruncat o singură lansetă spre stânga cca 10-12 m, asta fiind în standul lor. Din păcate pescarii de pe pontonul 20 nu au văzut că echipa amintită mai sus pescuiau spre ei, de unde au și luat o mare cantitate de pește. Felicitări câștigătorilor, oganizatorilor și tuturor participanților!!! Cu respect, Lucian BV!!!
Asta incerc sa le explic si eu .........
Ponton 20 si 18 ,,, Primul lucru care se invata este: Invatati sa pescuiti (ca nu tot ce zboara se mananca ,,ELICOPTERUL nu se mananca si totusi zboara)
In cele 48 de ore nu am aruncat nici macar un bat in afara standului
Nea matei nu ti-a spus ca maine ,, ca imediat dupa ce a venit de la cantar sa oprit pe ponton si te-a chemat ,,,,,eu am pus mana pe batul din dreapta si te-am rugat sa mulinezi tu ca sa vezi cate ture recuperezi??? Mi-ai spus ca batul din stanga ???? si te-am intrebat :lol: :lol: :lol: de 2 ori (ca nu credeam ce aud)La care tu ai spus ca dimineata vii sa te uiti pana unde am eu limita in stanga (dar dimineata cand ai vazut (cred) ca intre mine si p22 este mai bine de 40 m ?????:lol: :lol: :lol:
Ponton 18 ???? cand vi sa parut ca am pescuit in afara standului ??????? :lol: :lol: :lol: Dupa cantarul de dimineata ????Sau dupa ce I-am zis lui piticu :lol: :lol: :lol:
Inca odata va trazmit 20 si 18,,, concentrativa mai mult pe pescuit ( ca nu inseamna ca stii sa pescuiesti daca arunci betele in apa cu momeala V I P :lol: ) si pe urma aruncati o privire la vecinii .
p 18 castigati balta daca nu intrati in agonia de la cantarul de seara , iara neuronul il foloseati pt o strategie buna
lacul Draghiceni jud. olt

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”