Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
stan madalin
Mesaje: 280
Membru din: Mar Iul 06, 2010 13:56
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de stan madalin »

levi74 scrie:Vali din felul cum jignesti fara sa cunosti persoana se distinge calitatea ta umana si fiind toamna sa stii ca multi au nevoie de capace pt una, pt alta, mai un borcan de muraturi, daca esti asa darnic cu colegul meu de echipa si ai asa multe capace disponibile poate i-mi dai si mie citeva!! Astept cu nerabdare sa ne vedem sau daca vrei iti scriu aici adresa mea ca nu este o problema zau asa!! Te pup dulce baiat darnic ce esti!!!! :wink: :wink: :wink:
Hai bai frate , mai terminati odată !!! Voi ați început , voi trebuie sa terminati !!! Si mai ușor cu adresa ta pentru colegul Vali , asta este ca sfat , ca nu ai sa ai muraturi tu si tot Titu câte capace strângi . ESTE ULTIMA DATA CAND VREAU SA POSTEZ .
Catch & Release

Avatar utilizator
florinbrasov
Mesaje: 260
Membru din: Sâm Apr 21, 2012 9:22

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de florinbrasov »

EU DORESC SA FELICIT CASTIGATORI SI PARTICIPANTI LA ACEST CONCURS
Cine are curajul sa intre intr-o competitie.Ar trebuii sa isi vada de standul lui ,sa profite sa scoata maximul de pe locul sau si la sfarsitul concursului sa invete din greseli, chiar daca castiga .greseli facem toti pe parcursul unui concurs indiferent de rezultat.
Sa fi-m mai pregatiti la urmatorul si sa nu cautam scuze si justificari ce au legatura in afara standului.
cand veti intelege astea ,veti avea rezultate din ce in ce mai constante.


Maciuca Florin
nu e important cat prinzi ,important este sa respecti pescarul de langa tine.

Avatar utilizator
florinbrasov
Mesaje: 260
Membru din: Sâm Apr 21, 2012 9:22

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de florinbrasov »

Pana nu invatati aceste vorbe ,vetii fii niste cotizantii ,constanti. la multe concursuri, de acum incolo
.Cine invata sa piarda si aplauda castigatorii ,va invata ca roata e rotunda si va veni si randul sau sa fie apreciat.
nu e important cat prinzi ,important este sa respecti pescarul de langa tine.

florian
Mesaje: 832
Membru din: Mar Feb 26, 2008 18:48
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de florian »

florinbrasov scrie:Pana nu invatati aceste vorbe ,vetii fii niste cotizantii ,constanti. la multe concursuri, de acum incolo
.Cine invata sa piarda si aplauda castigatorii ,va invata ca roata e rotunda si va veni si randul sau sa fie apreciat.
BIG LIKE

radone
Mesaje: 100
Membru din: Sâm Dec 10, 2011 23:13

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de radone »

florinbrasov scrie:Pana nu invatati aceste vorbe ,vetii fii niste cotizantii ,constanti. la multe concursuri, de acum incolo
.Cine invata sa piarda si aplauda castigatorii ,va invata ca roata e rotunda si va veni si randul sau sa fie apreciat.
like.like.like

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de eugen dragnea »

Eu sunt curios de urmatorul aspect: arbitrii au verificat pana la urma directiile de pescuit si lungimea lansarii in urma solicitarilor de la o alta echipa participanta ?! ca pana la urma Vali putea sa "rateze" cateva aruncari ca deh,mai greseste omul! :roll:
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
daddy caddy
Mesaje: 607
Membru din: Joi Aug 04, 2011 18:21
Puncte: 0
Localitate: BRASOV

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de daddy caddy »

concursul e terminat demult,aceste discutii nu-si mai au rostul!din cate observ eu,voi aveti ceva personal cu Vali........sau mi se pare :? :?:
STIL OSTIL

ciprianradu
Mesaje: 282
Membru din: Sâm Dec 18, 2010 21:27
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de ciprianradu »

mai conteaza cine, ce a facut? pana la urma hotul neprins e negustor cinstit.nu avem nici o dovada ca a pescuit in afara culoarului. nu am nimic personal cu vali si chiar il felicit pentru rezultat. dar... m-a deranjat atitudinea ta vali la cantarirea pestelui de pe ponton 8.
Imagine

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de eugen dragnea »

daddy caddy scrie:concursul e terminat demult,aceste discutii nu-si mai au rostul!din cate observ eu,voi aveti ceva personal cu Vali........sau mi se pare :? :?:
Eu vroiam sa stiu doar daca arbitrii si-au facut treaba in vederea unei participari ulterioare.
Nu-l cunosc pe Vali personal si nu am nimic cu el,mai mult nici macar nu-l pot acuza ca a pescuit in afara standului atata timp cat nu sunt dovezi in privinta asta! :wink:
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

romiflo
Mesaje: 52
Membru din: Mie Iun 26, 2013 20:30

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de romiflo »

stimati concurenti felicitari ,,,,,,carcotasii sa invete sa arunce nada si apoi sa isi doreasca un premiu,,,,agentia spatiala nasa a prezis barfitorilor si invidiosilor multa b,,,a acest concurs a fost extraordinar pregatit si concurentii au fost satisfacuti de capurile prinse ........sunt si unii care doresc sa le bage dumnezeu in traista...pe viitor participarea la concursuri pt voi carcotasilor sa va luati si ceva in sac pofta buna ....al vostru stigmatizat arbitru .......

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”