Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

levi74 scrie:Vali din felul cum jignesti fara sa cunosti persoana se distinge calitatea ta umana si fiind toamna sa stii ca multi au nevoie de capace pt una, pt alta, mai un borcan de muraturi, daca esti asa darnic cu colegul meu de echipa si ai asa multe capace disponibile poate i-mi dai si mie citeva!! Astept cu nerabdare sa ne vedem sau daca vrei iti scriu aici adresa mea ca nu este o problema zau asa!! Te pup dulce baiat darnic ce esti!!!! :wink: :wink: :wink:
Daca tii neaparat 0728555577 , ma suni si nu mai trebuie sa astepti :?:
lacul Draghiceni jud. olt

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

ciprianradu scrie:mai conteaza cine, ce a facut? pana la urma hotul neprins e negustor cinstit.nu avem nici o dovada ca a pescuit in afara culoarului. nu am nimic personal cu vali si chiar il felicit pentru rezultat. dar... m-a deranjat atitudinea ta vali la cantarirea pestelui de pe ponton 8.
:lol: :lol: :lol: Pai vin pe jos 1500m , pt un peste de 8 kg :lol: :lol: Daca avea 9,5 te felicitam , :oops: :oops:
Eu ti-am spus sa-ti cumperi cantar :lol: :lol:
Ai vazut ca ti-am spus inainte de cantarire , cat are :lol:
lacul Draghiceni jud. olt

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: Desfasurare Super Cupa S.N.U.P UNIPOL - Magura 9

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

eugen dragnea scrie:
daddy caddy scrie:concursul e terminat demult,aceste discutii nu-si mai au rostul!din cate observ eu,voi aveti ceva personal cu Vali........sau mi se pare :? :?:
Eu vroiam sa stiu doar daca arbitrii si-au facut treaba in vederea unei participari ulterioare.
Nu-l cunosc pe Vali personal si nu am nimic cu el,mai mult nici macar nu-l pot acuza ca a pescuit in afara standului atata timp cat nu sunt dovezi in privinta asta! :wink:
Normal ca au venit (arbitrii)
Civilizat .... I-am spus sa ia lanseta in mana si sa numere turele ,,reclamantului( posibil sa nu fii inteles )
Surprins am fost ,cand mi-au spus, ca nu lanseta din dreapta ( care era spre ei ) cea din stanga ,,, care eu cu vecini ,ponton 22, ei pescuiau 10-15 m eu 10-15 m si mai ramanea intre noi circa 10 m
LA CARE TOT EI (vecini reclamanti ponton 20).....AU SPUS CA VIN DIMINEATA ???????
Nu au spus arbitriii
lacul Draghiceni jud. olt

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”