Desfasurare Top 10 SNAP editia - IV -a Magura 9

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Top 10 SNAP editia - IV -a Magura 9

Mesaj de popescu59 »

Daca nu esti clona fa dovada ca esti pescar asa cum te tot lauzi si pune poze cu tine la pescuit sa vedem si noi cit de mare pescar esti tu .
Asa sa latri din taste si sa injuri pe toata lumea este simplu. Dovedeste ca este intradevar ceva de capul si chiar te pricepi la pescuit ca in rest am vazut ca le stii pe toate .
Si inca un amanunt fraiere basit , sunt nascut crescut in Bucuresti si la aceasta ora locuiesc tot in Bucuresti .
Ultima oară modificat Sâm Mai 31, 2014 22:01 de către popescu59, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare Top 10 SNAP editia - IV -a Magura 9

Mesaj de Vladut Mateianu »

Naie, cand pescuia Gabi la crap tu nu stiai cei ala carpfishing... Faptul ca nu-l cunosti 5u personal nu inseamna ca este clona....

Ps Si spr3 binele tau este sa nu-l cunosti.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Top 10 SNAP editia - IV -a Magura 9

Mesaj de popescu59 »

Ms frumos de informatie Vladut , dar daca tot pretinde ca este pescar si ne tot da lectii de ce nu posteaza poze cu el la pescuit ???
S-au pescuieste din fotoliul din odaie ca multi altii de pe acest forum .
Si inca ceva chiar m-ai speriat rau de tot . :lol: :lol: :lol: :lol:
Ultima oară modificat Sâm Mai 31, 2014 22:04 de către popescu59, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Decebalus
Pescar de competitie
Mesaje: 461
Membru din: Mie Mar 16, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Top 10 SNAP editia - IV -a Magura 9

Mesaj de Decebalus »

Bai Nae,mai dute in penixul meu,nu pot sa gasesc un topic fara balacareala...
Ai stat la carapace o perioada si acum ai inceput iar :twisted:
SpritZCarp

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Top 10 SNAP editia - IV -a Magura 9

Mesaj de popescu59 »

Frate daca eu te injur si te balacaresc tu ce faci inchizi calculatorul ? Se lauda omul pe toate topicurile da lectii la toata lumea ia in bascalie pe toti dar in atitia ani nu e o poza cu el la pescuit .Asa ca .
Si pentru stinta ta ca vad ca ai penix foarte mare , nu am stat niciodata la cutie .
Ultima oară modificat Sâm Mai 31, 2014 22:07 de către popescu59, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare Top 10 SNAP editia - IV -a Magura 9

Mesaj de Vladut Mateianu »

popescu59 scrie:Ms frumos de informatie Vladut , dar daca tot pretinde ca este pescar si ne tot da lectii de ce nu posteaza poze cu el la pescuit ???
S-au pescuieste din fotoliul din odaie ca multi altii de pe acest forum .
Si inca ceva chiar m-ai speriat rau de tot . :lol: :lol: :lol: :lol:
De cele mai multe ori in viata es5e bine sa fi discret...... Este dovada de inteligenta si bun simt.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Top 10 SNAP editia - IV -a Magura 9

Mesaj de popescu59 »

Discret si sa injuri pe cine vrea muschii tai , foarte misto asta . Dar cind dai lectii la toti in toate domeniile chiar nu ai fi curios sa il vezi pe acel laudaros in actiune la locul faptei si cu obiectul munci in mina ??
Aoleu am uitat ca trebuie discretie maxima . :lol: :lol:

PISIC
Mesaje: 70
Membru din: Lun Mai 14, 2012 9:41
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: Desfasurare Top 10 SNAP editia - IV -a Magura 9

Mesaj de PISIC »

Bai omule (popescu),tu chiar esti o speranta pierduta. Ai bani?(asa te lauzi ca pescarii) Dute undeva si cheltuiei nu ne obosi pe noi.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Top 10 SNAP editia - IV -a Magura 9

Mesaj de popescu59 »

PISIC

Bai omule de unde ai furat si tu informatia cu banii ? Esti la fel de obsedat ca celelalte clone de pe aici .Referitor la bani , imi plac enorm de mult oamenii care fac bani multi INDIFERENT DE MODUL CUM II FAC .Asa ca stai parcat si daca am am pentru mine si nu trebuie sa imi poarte clonele de pe crap mania de grije , mai ales a banilor mei :lol: :lol: :lol:

Am o rugaminte sunt pe balta la pescuit si nu prea merge netul bine sa tin pasul cu voi . Pe linga asta am de postat citeva poze calde cu ceva pestisori , asa ca va rog lasatimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa PESCUIESC , m-am saturat sa cetuiesc cu clonele care nu stiu decit sa jigneasca .

Avatar utilizator
DANY BOSS
Mesaje: 123
Membru din: Joi Iun 16, 2011 23:18
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Desfasurare Top 10 SNAP editia - IV -a Magura 9

Mesaj de DANY BOSS »

Bai ce dracu sunteti retardati....lasati topicul curat si numai folositi murdari....vb de pescuit si atat,nu intereseaza pe nimeni ce faceti voi si unde pescuiti.vb aici doar de balta Magura9 si atat,de concursul pt care a fost deschis acest topic.si gata.aici vad ca nu sterge nimeni conversatiile care nu ai convin,asa cum se procedeaza cu discutiile referitoare la alte balti....si nu dau nume.......fire intinse..... :oops: :oops: :oops:
Hot pe hot cand s-a furat...si dracu s-a minunat...!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”