Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Mihai L
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iun 07, 2015 20:22
Puncte: 0
Localitate: deva

Re: Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de Mihai L »

Doresc sa felicit si eu toti concurentii pt lupta dusa pana la final!
Doresc lotului CU fire intinse in Spania!a fost o onoare pt noi sa luptam cu ei pt prima treapta a podimului.
Radu Badica,multumim pt nada excelenta,pe care noi(si crapii mari din lacuri)o apreciem in mod deosebit!
Felicit pe domnii Alin Mocanu si Catalin Zegheru pt arbitraj!
Sa ne vedem cu bine si la urmatoarele editii!

Tere
Mesaje: 43
Membru din: Vin Apr 19, 2013 14:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de Tere »

PallBogdan scrie:Deci pana la urma cum e? Primul stand e blestemat si ultimul binecuvantat?! Pai in cazul asta, daca ne uitam la concursul trecut (nu caterinca aia cu o saptamana inainte, ca ala numai concurs nu a fost), nu are nicio legatura cu cele redactate mai sus...

Auzi domnu'? De ce nu ai venit sa te bati cu toti amatorii aia de la ''caterinca aia de concurs'' de acum o saptamana si ai preferat sa te duci ca un guster pe coada lacului si mai cereai si ''antrenament'' in timpul caterincii, antrenament pentru ce?

Felicitari standul 1 si 2, boabele BD merg pe Teiu, fie ele pescuite de amatori, fie de CNli.

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de Calin Visoianu »

Felicitari MAXIME Alin pentru organizarea acestui concurs! Cu totii ne-am simtit extraordinar, asa cum de altfel se intampla mai mereu pe Teiu.
Felicitari tuturor participantilor!
Felicitari ocupantilor podiumului si in mod special baietelului lui Dani Copros care, contrar varstei, a scos cu mare maiestrie crapii de care au avut nevoie pentru a urca pe prima treapta!

Fire zbuciumate baietilor nostrii la CM din Spania! Personal, cred ca au reusit sa cladeasca un lot bine sudat, fapt dovedit si in competitia asta.

Multumesc lui Leo, colegul meu de echipa, pentru incredere si efortul depus.
Doctor Fishing

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2766
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de PallBogdan »

Tere scrie:
PallBogdan scrie:Deci pana la urma cum e? Primul stand e blestemat si ultimul binecuvantat?! Pai in cazul asta, daca ne uitam la concursul trecut (nu caterinca aia cu o saptamana inainte, ca ala numai concurs nu a fost), nu are nicio legatura cu cele redactate mai sus...

Auzi domnu'? De ce nu ai venit sa te bati cu toti amatorii aia de la ''caterinca aia de concurs'' de acum o saptamana si ai preferat sa te duci ca un guster pe coada lacului si mai cereai si ''antrenament'' in timpul caterincii, antrenament pentru ce?

Felicitari standul 1 si 2, boabele BD merg pe Teiu, fie ele pescuite de amatori, fie de CNli.
Auzi domnu, da ce problema ai tu unde pescuiesc eu?!?! Am pescuit pe coada lacului pentru ca acolo mi s-a permis sa pescuiesc in conditiile in care pe restul baltii era concurs.
Daca pentru tine a fost concursul vietii iar eu l-am numit caterinca, sa-mi fie cu iertare!
E fix problema mea pentru ce si cat ma antrenez eu...ca nu o fac pe banii tai!

cristian zamfir
Mesaje: 43
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:25

Re: Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de cristian zamfir »

Felicitari organizatorilor , tutror participantilor care au dat dovada de profesionalism si care au luptat pana un ultima secunda. Multumim lui Oane Mugurel pentru bilele recomandate. Dat fiind faptul ca ne-am prezentat pentru prima oara la teiu ne-am simtit extraordinar. Inca o data echipa Demicarp va multumeste tururor si va doreste fire intinse !

Avatar utilizator
Goro
Mesaje: 280
Membru din: Dum Feb 08, 2015 22:50
Puncte: 0
Localitate: Topoloveni

Re: Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de Goro »

Felicitări invingatorilor si in special Carp United care pt prima data pe balta Teiu au reușit sa se claseze pe podium !!
Mihai Gliganeanu

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

Goro scrie:Felicitări invingatorilor si in special Carp United care pt prima data pe balta Teiu au reușit sa se claseze pe podium !!
Eiii, hai lasati..., nici chiar asa... :wink: :mrgreen:
catch&release

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 294
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Re: Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de ZABELEA »

(nu caterinca aia cu o saptamana inainte, ca ala numai concurs nu a fost)

Bah nesimtitule de unde pana unde cataloghezi tu un concurs drept "caterinca" la care vreo 25 de oameni au participat ( participanti si organizatori) pe canicula.Data viitoare masoara-ti cuvintele.

P.S. Sa nu iti ceri scuze ca nu le acceptam.
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 294
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Re: Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de ZABELEA »

Felicitari tuturor participantilor, castigatorilor si nu in ultimul rand administratiei lacului Teiu.O balta minunata cu o densitate spectaculoasa de crap.Lotul Carp United care a participat la acest concurs s-a simtit minunat si cu siguranta nu v-a lipsi de la urmatoarele evenimente care se vor organiza pa acest lac.
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

Avatar utilizator
culita
Mesaje: 97
Membru din: Mar Noi 15, 2011 19:35

Re: Desfasurare TOP 5 TEIU 29.07-02.08.2015 EDITIA I

Mesaj de culita »

mister bogdan-este foarte usor sa cataloghezi un concurs ; caterincaaa
carp unitet depune mari eforturi pentru a strange bugetul necesar pt a putea participa la cm din spania ,reprezentand pescarii de crap ,inplicit si pe tine .
putina atentie la cuvinte nu strica .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”