DESFASURARE TROFEUL SULIMANU 2014

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
viorel doloc
pescar de competitie
Mesaje: 1327
Membru din: Mar Iun 26, 2007 20:59
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

Re: DESFASURARE TROFEUL SULIMANU 2014

Mesaj de viorel doloc »

Mersi mult Mircea.
Carp Passion

Avatar utilizator
mihai.sava
Mesaje: 331
Membru din: Lun Dec 12, 2011 18:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de mihai.sava »

Felicitari tuturor participantilor..felicitari celor de pe locurile 2 si 3...felicitari colegilor de pe sect B pt un rezultat care inchide multe guri rautacioase si nu in ultimul rand felicitari colegilor mei de echipa (nasu' si finu')..

PS Vladut ar trebui sa organizezi un concurs cu 24 de echipe/72 de ore/fara nadire grea(sau cantitate limitata de nada)....parea mea este ca vor fi rezultate cu mult peste ce a fost pana acum.
C.S. CARP ZONE

Avatar utilizator
mihai.sava
Mesaje: 331
Membru din: Lun Dec 12, 2011 18:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de mihai.sava »

Scuze...am uitat sa nu-i felicit pe cei care atunci cand nu pescuiesc pe forum gasesc tot felul de scuze pt neputinta lor in competitiile reale...
C.S. CARP ZONE

Avatar utilizator
Andrei Costache
Mesaje: 449
Membru din: Mie Iun 09, 2010 10:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE TROFEUL SULIMANU 2014

Mesaj de Andrei Costache »

mihai.sava scrie:Scuze...am uitat sa nu-i felicit pe cei care atunci cand nu pescuiesc pe forum gasesc tot felul de scuze pt neputinta lor in competitiile reale...
:):):):)

dogoice
Mesaje: 139
Membru din: Dum Sep 18, 2011 22:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE TROFEUL SULIMANU 2014

Mesaj de dogoice »

arsinel scrie:Felicitari tuturor concurentilor! Mai putin celor care au scos lansetele din apa cu o seara inainte, celor care pescuiau cu toate lansetele la 5m de ei .....
Daca ai dubii in privinta unor echipe care au facut jocul altora ,te invit sa ne luminezi si pe noi care sunt cei in cauza.Sa stim pe viitor sa ne ferim de ei .In caz contrar demonstrezi ca nu stii sa pierzi ,desi un loc pe podium este un rezultat foarte bun,din punctul meu de vedere.
Deci, domnul Arsinel ,asteptam de la tine nominalizarea trisorilor.

ps:Felicitari tuturor participantilor,organizatorilor,multumim George pentru poze.O mentiune speciala celor care au prins podiumul.

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 972
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24

Re:

Mesaj de george tomescu »

mihai.sava scrie:

PS Vladut ar trebui sa organizezi un concurs cu 24 de echipe/72 de ore/fara nadire grea(sau cantitate limitata de nada)....parea mea este ca vor fi rezultate cu mult peste ce a fost pana acum.
Buna idee.
Sau un concurs in care sa se pescuiasca doar cu nada / momeala primita de la organizator :D :D :D
CS APS

Avatar utilizator
laurentiu sarghie
Mesaje: 362
Membru din: Lun Iun 08, 2009 6:52

Re: DESFASURARE TROFEUL SULIMANU 2014

Mesaj de laurentiu sarghie »

Mai urmeaza sa-mi zica organizatorul si de cate ori am voie sa le schimb si va iesi un concurs perfect......

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE TROFEUL SULIMANU 2014

Mesaj de Stefan B »

laurentiu sarghie scrie:Mai urmeaza sa-mi zica organizatorul si de cate ori am voie sa le schimb si va iesi un concurs perfect......

Laur ......ce s-a intamplat ? a-ti fost la iarba verde ??? :roll: :roll: :roll:

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: DESFASURARE TROFEUL SULIMANU 2014

Mesaj de George-Alexandru »

Felicitari participantilor,organizatorului si nu in ultimul rand Castigatorilor!!
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
laurentiu sarghie
Mesaje: 362
Membru din: Lun Iun 08, 2009 6:52

Re: DESFASURARE TROFEUL SULIMANU 2014

Mesaj de laurentiu sarghie »

Bai Stefane, balta e cochetzica, curata, chiar se vede ca cineva se ocupa acolo, mancare ok livrata pe balta, atmosfera relaxata, etc etc.
Nu m-am dus acolo dupa vreun premiu. Ne-am simtit foarte bine.
Din pacate principalul motiv pentru care mergem la pescuit este pescuitul, iar daca in 48 de ore prinzi la interceptie un ametit de 2 kg.si ala cu nustiu ce rahat de plastic invelit in nu stiu ce mehlem, nu prea e in regula.
Fix in aceeasi perioada anul trecul la Cupa Tipografiilor, si culmea pe acelasi loc, am prins cateva zeci de kile. Cu boilies, pe pat de nada regulamentar :) ca sa zic asa.
Acum, pauza ! deci undeva e o problema....
Zicea cineva mai sus ca a fost un concurs greu... nu inteleg unde e greutatea pescuitului cand ai un tzac in 24 de ore....

Concluzie: ori mai putine echipe ( adica undeva la jumatate) desi cred ca e greu pentru Vladut sa faca un concurs de 300 de lei si sa aiba jumatate din balta ocupata,
ori introdus peste si apoi pazit la maxim, ori oprit pescuitul cu retinere, dar nu stiu daca mai renteaza etc etc , nu pot sa dau alte solutii caci nu ma pricep in administrarea unei balti.
In orice caz, se vede ca Vladut vrea sa faca treaba, dar e greu. Il felicit pentru vointa si pentru ce a facut acolo . Sper sa-i reuseasca !

PS. Mare atentie la Magura 9, cauta-i si-n chiloti daca e cazul. Ala care ia 5 kg. nu se satura. 5 la vedere, 50 la roata de rezerva......

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”