Desfasurare Trofeul Tancabesti ed a 2-a Tancabesti

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
arpybv
Mesaje: 4
Membru din: Mar Iul 05, 2011 10:53
Puncte: 0
Localitate: brasov
Contact:

Re: Desfasurare Trofeul Tancabesti ed a 2-a Tancabesti

Mesaj de arpybv »

Mircea Gheran scrie:Felicitari tuturor participantilor
Felicitari CASTIGATORILOR
Felicitari Cristi Dumitru, Mocanu Vlad, Dan Dumitru :wink:
Felicitari Barta Atilla, Barta Claudia, Molnar Arpad :wink:
multumim frumos pentru felicitari,si noi pt bilele bune

arpybv
Mesaje: 4
Membru din: Mar Iul 05, 2011 10:53
Puncte: 0
Localitate: brasov
Contact:

Re: Desfasurare Trofeul Tancabesti ed a 2-a Tancabesti

Mesaj de arpybv »

viorel dulamita scrie:Felicitari BMS Team: Claudia, Atilla si Arpi pt locul II pe sect C !
Sper ca pe Doripesco sa va "prezentati" la fel :wink: :D .
MULTUMIM FRUMOS

Avatar utilizator
Cristi_Ionita
Mesaje: 307
Membru din: Mar Apr 01, 2008 10:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Trofeul Tancabesti ed a 2-a Tancabesti

Mesaj de Cristi_Ionita »

Multumim celor ce ne-au felicitat!

Multumim arbitrilor, in special Baros & Nea Costel, fiindca ne-au "suportat" kilogramele prinse si lui George pentru minunatele fotografii!

Multumim Dan Mitranescu pentru nada cu aroma de struguri si caviar pe care ne-a facut-o cadou! :mrgreen:

Multumesc partenerilor de pescuit, ne-am inteles perfect intre noi, desi a fost prima data cand am conlucrat intr-o competitie.

Multumesc lu fratimiu pentru sustinere si colegilor din Baricada!

Felicitari tuturor participantilor si celorlalti castigatori!

Despre acest concurs ce sa zic...A fost cel mai frumos din viata mea, depasind chiar experienta de la CN de tineret de anul trecut unde am avut onoarea sa ies campion. :mrgreen:
Standul Corcodus a produs poate pentru majoritatea o surpriza imensa, insa eu zic ca daca e exploatat cum trebuie, poate fi un loc chiar bunicel (daca montura ajunge sa fie prezentata corect in apa, sansele unei trasaturi sporesc -doar atat zic- :mrgreen:). Sincer, cand am tras la sorti, nu ma asteptam sa castigam balta, dar macar la un loc 3 pe sector speram, in pofida fetzelor cazute ale coechipierilor :lol:

Abia astept urmatorul concurs pe Tancabesti...
In viata sunt lucruri mult mai importante decat banii...doar ca iti trebuie o grama' de bani ca sa le cumperi.

BARICADA CARP CLUB

Remus Drobota
Mesaje: 555
Membru din: Vin Feb 11, 2011 13:52
Puncte: 0
Localitate: Galati

Re: Desfasurare Trofeul Tancabesti ed a 2-a Tancabesti

Mesaj de Remus Drobota »

Dan Mitranescu scrie:Remus , Ionut si Cristi felicitari pentru prestatie indiferent care o sa fie rezultatul final.
Deoarece am eu ceva cu voi :D si pentru ca ati cheltuit foarte mult cu nada de caviar vreau sa acopar eu costurile acesteia.
Este premiul meu pentru voi. Bravo !

Remus pentru rezultatul de la Moara ( locul 2 general ) cat si pentru actualul concurs esti titular in lotul Carp Zone ,la CN 2012. ( mesaj de la capitanul Madalin ... )
Daca castigi si “ CUPA RIG SERVICE" , de la Corbu , promit ca stau rezerva la CN ! :D
Multumim mult!!!

Multumim pentru sustinere si pentru felicitari! Tin sa felicit si eu toti concurentii care au rezistat pe o asa vreme. Felicitari organizatorilor si administratorilor lacului Tancabesti.
Drobota Remus-Mihai
EnjoyFishingClub

Avatar utilizator
cristiand
Mesaje: 250
Membru din: Joi Oct 21, 2010 15:33
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti/Alexandria

Re: Desfasurare Trofeul Tancabesti ed a 2-a Tancabesti

Mesaj de cristiand »

felicitari castiagtorilor si tuturor concurentilor!
BRAVO Cristi, Ionut si Remus! Sunteti deja pescari MARI!
multumiri dlui. parfene pentru superba balta, lui vladut si intregii echipe pentru organizare cat si lui george pentru poze!
pentru mine a fost un concurs excelent si nu numai pentru ca am obtinut primul podium ci pentru ca am nu am vrut sa fac echipa cu 2 prieteni fara experienta carora le multumesc pentru munca depusa cat si pentru faptul ca mi-au suportat toanele si cateodata iesirile nu tocmai adecvate (sunt destul de impulsiv :( )
echipa noastra ii multumeste lui Burak pentru echipament, lui Razvan si Jubi pentru sfaturi si sustinere iar eu celor de pe Pilhan care mi-au aratat ce inseamna sa pescuiesti cu cap, adaptat vecinilor de stand si prin asta sa realizez unde am gresit si ce puteam imbunatatii.
sa ne vedem sanatosi pe balta!
Ultima oară modificat Sâm Apr 21, 2012 9:32 de către cristiand, modificat 1 dată în total.
BARICADA CARP CLUB
(part-time)

dan _city_center
Mesaje: 683
Membru din: Lun Oct 31, 2011 18:11

Re: Desfasurare Trofeul Tancabesti ed a 2-a Tancabesti

Mesaj de dan _city_center »

Cristi_Ionita scrie: Abia astept urmatorul concurs pe Tancabesti...
sa fiti pregatiti!vine foarte repede! :wink:
BARICADA CARP CLUB

GREENFISH
Mesaje: 189
Membru din: Sâm Ian 29, 2011 13:45

Re: Desfasurare Trofeul Tancabesti ed a 2-a Tancabesti

Mesaj de GREENFISH »

Bravo Cristi, un exemplu de pescar modern...Ai toata admiratia si respectul meu!

Remus...la cum ai inceput anul acesta...sincer ma asteptam la asa ceva, bravo!

Ionut...asteptam sa participi la cat mai multe concursuri, bravo!

Daca de la Remus si Cristi ma asteptam, Ionut a fost picatura care a umplut paharul, spre deliciul nostru al pescarilor iar pentru cei care numele lor nu spunea multe :D ...de acum... :lol: feriti-va!
Sunt un exemplu de tineri pescari, care doar asteapta sa explodeze...Cristi/Remus/Ionut FELICITARILE NOSTRE REPREZINTA DOAR PUTIN DIN RESPECTUL PE CARE L-ATI CASTIGAT!

BRAVO...

Mihalcea Cristian
Mesaje: 213
Membru din: Dum Sep 04, 2011 16:35
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Desfasurare Trofeul Tancabesti ed a 2-a Tancabesti

Mesaj de Mihalcea Cristian »

Felicitari Remus,Ionut si Cristi...baieti faini, tineri insa pescari mari!..sa o tineti tot asa in acest an si sa ne auzim cu bine...felicitari tutror castigatorilor si sa ne revedem pe aceasi balta minunata, Tancabesti!
Mihalcea Cristian
"Invata sa lansezi 180 de metri pentru ca atunci cand va trebui sa pescuiesti la 150 iti va fi usor"
Nume utilizator schimbat din Brasoveanu

pescarita BN
Mesaje: 9
Membru din: Vin Apr 20, 2012 23:12

Re: Desfasurare Trofeul Tancabesti ed a 2-a Tancabesti

Mesaj de pescarita BN »

Multumim mult tuturor celor care ne-au felicitat.
Felicitari tuturor castigatorilor.
Felicitari tuturor participantilor.
BMS CARP TEAM - va multumeste tuturor. :)

pescarita BN
Mesaje: 9
Membru din: Vin Apr 20, 2012 23:12

Re: Desfasurare Trofeul Tancabesti ed a 2-a Tancabesti

Mesaj de pescarita BN »

Multumim Nea Vio ,multumim Traian.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”