DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
otto_ph
Mesaje: 417
Membru din: Mie Feb 29, 2012 12:33
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de otto_ph »

Mutati-va domnilor pe " Liber la Discutii "
S-a terminat 6 Carp Clubs. Punct!
Aici ne felicitam.......nu ne fu_ _m! :wink:
Viata este de unica folosinta, n-o cauta la 38!

- Otto Fishing Team -

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de Albert »

andrei vladeanu scrie:Clubul Senzor (prin managerul Adrian Visan) si-a indeplinit toate obligatiile fata de turneul 6 CARP CLUBS.
Daca organizatorul spune asta inseamna ca aia e.
Desi eu nu prea inteleg cum vine asta. Adica mie mi se pare ca cea mai importanta obligatie ar fi fost particparea la toate etapele :)

In fine, inca un concurs desfasurat in conditii de fair-play si fara discutii ulterioare :))

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de andrei vladeanu »

Albert scrie:
andrei vladeanu scrie:Clubul Senzor (prin managerul Adrian Visan) si-a indeplinit toate obligatiile fata de turneul 6 CARP CLUBS.
Daca organizatorul spune asta inseamna ca aia e.
Desi eu nu prea inteleg cum vine asta. Adica mie mi se pare ca cea mai importanta obligatie ar fi fost particparea la toate etapele :)

In fine, inca un concurs desfasurat in conditii de fair-play si fara discutii ulterioare :))
Iti multumesc pentru intelegere si promit sa incercam la anul sa facem filme mai interesante de la Turneu, desi e foarte greu pentru noi (eu si Matea) sa fim si-n stand si realizatori... :)
The One Team

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de Albert »

andrei vladeanu scrie: Iti multumesc pentru intelegere si promit sa incercam la anul sa facem filme mai interesante de la Turneu, desi e foarte greu pentru noi (eu si Matea) sa fim si-n stand si realizatori... :)
Stiu ce inseamna o filmare tocmai de aia am precizat ca nu e de vina echipa. Chiar daca ati fi doar cu camera si microfonul tot e greu sa tai material filmat in 3 zile sa incapa in doj' de minute si sa si pocneasca :lol:

Avatar utilizator
CLAUMAR PESCAR
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 500
Membru din: Dum Sep 06, 2009 9:46

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de CLAUMAR PESCAR »

Multumim tuturor pentru incurajari si increderea acordata pe parcursul celor 6 manse, energia voastra s-a resimtit in rezultatul nostru. Multumim tuturor pentru felicitarile finale si tin sa felicit si eu pe aceasta cale clubul The One, club cu care ne-am intrecut 'la sange' pana in ultimul moment al competitiei. Felicitari celor de la Fishing&Hunting pentru initiativa acestui turneu.
Felicitari lotului WLC pentru ocuparea locului 3 in clasament. Ati fost niste adversari redutabili!
Felicitari clubului Carping pentru daruirea si fair-play-ului de care au dat dovada pe tot parcursul turneului!
Felicitari clubului Fair Play, pentru ca adevarat sunteti un club fair-play in care domeste prietenia, buna dispozitie si nu in ultimul rand placerea Pescuitului in orice situatie!
Cat despre clubul Senzor nu am nimic de comentat decat ca au avut un parcurs slab pentru valoarea Clubului si cea a pescarilor, dar au timp sa demonstreze contrariul!

Avatar utilizator
culita
Mesaje: 97
Membru din: Mar Noi 15, 2011 19:35

Re: DESFASURARE ULTIMA ETAPA - 6 CARP CLUBS - HERMES PERIS

Mesaj de culita »

felicitari castigatorilor !!!
felicitari tuturor participantilor

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”