EUROCONCURS 25.000 ED. A 2 A TANCABESTI 7-12 APRILIE 2008

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

Busse scrie:Echipa Boss carp team a fost mituita de senzor si acum Cipica si Silviu vor apartzine echipei senzor dupa negocierea revistei de crap editata de cipica si sustinuta si suventionata de senzor pentru a sustine echipa magazinului.
Radu Badica Speed Carp Team
in luna septembrie a anului 2007 capitanului echipei Boss Carp Team, Florin Voicu - Floreata, i-am facut personal o oferta de a veni impreuna cu Cipica si Silviu la senzor. Nu exista nici o legatura cu nici o revista, care de altfel ( daca o sa apara) nu o sa fie suBventionata de nici un senzor.
la vremea respectiva, oferta a fost refuzata de Floreata pe motiv ca nu vrea Cipica.

ai grija, iar te joci cu vorbele aiurea in tramvai!
The One Team

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Radule, daca-ti pleaca Cipica si Silviu ce te faci, mai intrunesti numarul de membri ai noului club? Iar daca da mult succes cu noul club si nu fi suparat, ca te-au parasit, acuma este pe bani, ai bani cumperi pe cine vrei cine nu are bani se chinuie cum poate.

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

@busse

Radule cred ca cipica si silviu s-au orientat catre Clubul Senzor pentru ca au gasit acolo un lot mai valoros cu sanse reale de castigare a concursurilor...

Sa nu te superi pe mine dar....trebuia sa ti-o spun.

Se-nvarte roata !!! pentru toata lumea :wink: :wink:

Fir intins !!!
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Cpica a plecat, daca a plecat la senzor ptk. acolo sunt mai multi bani nu k radu badica n-ar fi valoros, el nu prea are bani acuma dar.........Parerea mea, nustiu dak cipica este mai valoros decat radu,de ce nu te-a luat pe tine gabi cei de la senzor k doar esti campionul pe 2007.

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

@cornelius_popa

nu stiu de ce...personal nu m-am intrebat niciodata.

http://crapmania.ro/forum/viewtopic.php ... highlight=

cauta aici citeste si o sa gasesti motivul pentru care i-am scris lui radu asa
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Gabi am inteles si tine-o asa k anul trecut ca-i mai bine.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Nu stiu a cui clona esti domnule "Cornelius" dar iata parerea mea :

Gabi Tomulescu este la ora actuala unul dintre cei mai talentati pescari de competitie din tara, cel putin asta este parerea mea. Ar fi avut loc oricand in echipa Senzor(apropo Badica, vezi ca se scrie cu S mare :oops: ), numai ca prioritatiile capitanului nostru sunt copii si tinerii, motiv ptr care au fost cooptati in echipa 2 dintre cei mai promitatori tineri pescari din tara....In curand o sa apara poate si Octav Buliga (16 ani), avem si o surpriza de 14 ani...si vor mai aparea !

In curand, echipele noastre de pusti-minune se vor bate cu grei carpfishingului Badica, Oana,Cotelici etc. Tare sunt curios cand vor castiga de ce vor fi acuzati... :D :roll: :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

multumesc Vladut pentru aprecieri...omu' n-a stiut care e adevaratul sens al spuselor mele...daca a citit subiectul pe care l-am indicat si-a dat seama ca nu am facut decat sa intorc spusele lui Radu de cand Cipica si Silviu, inainte de Calificarile 2007, au migrat din lotul nostru in lotul "Boss"...Nu mai conteaza.
Orice om are lipsuri...inclusiv eu.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Badica Radu, nu uita ca si tu ai fost cumparat de Senzor(cu s mare cum zice Vladut :D ) in urma cu cativa ani. Dar ai facut ceva urat si ai fost izgonit ! Ai curaj sa spui ce si cu ajutorul cui ? :roll:

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Vladut te rog citeste f.atent, eu nu-l cunosc bine pe Gabi dar am vazut ca avea dreptate dupa ce am citit cele postate de Gabi. In legatura cu clonarea mea nu ai nimerito nu sunt clona nimanui Vladut, doar am avut un punct de vedere.Iar daca voi va axati pe tineri, eu unul va doresc mult succes si multe concursuri mari sa castigati, cat de Senzor ca s-ar scrie cu litera mare ai dreptate.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”