FESTIVALUL DE BOILIES

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Rezultate finale :

sector D

1. Ciprian Doichita-Trandafir (Brasov) 179 kg
2.Zvonko-Alexe 125 kg
3.Vesa-Calina 101 kg

sector C

1.Nicu Ratusca 160 kg
2.Gaoaza-Baronu 114 kg
3.Petrila -Cozma 102 kg

sector B

1.Nitu Ioan 111 kg
2.Serbu Cornel 77 kg
3.Slave George 60 kg

sector A

1.Maty-Cristi Rudeanu 271 kg
2.Bibu-Pangica 206 kg
3.Darius- Gabi 112 kg


Captura : Cornel Serbu 20.150 kg

Dar, toti cei care au rezistat pana la sfarsit sunt niste invingatori ! Felicitari sincere tuturor care au fost prezenti la festivitatea de premiere si i-au aplaudat pe cei care au castigat....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

FESTIVALUL DE BOILIES

Mesaj de PETCU VICTOR »

FELICITARI TUTUROR CONCURENTILOR SI IN MOD SPECIAL LUI MATY ,LUI TATA NITU SI CELOR CARE AU ORGANIZAT BINEINTELES A.P.C.R.

maty
Mesaje: 581
Membru din: Mar Ian 11, 2005 20:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de maty »

Multumesc Victor ptr. felicitari,si imi permit sa o fac sin numele lui Nitu.Multumesc deasemenea tuturor celor ce au participat la acest concurs,pe care doresc ca la randul meu sai felicit,mai putin pe cei ce au abandonat( Avicola2) Multumesc deasemenea lui Dumnezeu,care ma plasat pe un loc formidabil(Gorgan),si sper sa ne vedem la Moara Vlasiei,dar sa nu fie iarna,ci toamna. Ptr. ca parcai mai bine toamna ca iarna,nu?.
ajutorul vine de sus.

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

felicitari!

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

Felicitari pentru cei care s-au impus la acest concurs.
Imi cer scuze ca nu am mai venit la festivitatea de premiere dar am trecut prin momente foarte dificile in incercarile de a iesi de pe balta. erau deja formate sleauri si am strins din popou de ....am iesit dar eram noroit si eu si masina si nu mai aveam starea necesara sa vin.

Inca odata felicitari participantilor si mai ales celor care au intrat in premii.

Despre concurs..foarte misto pacat ca pestele nu prea a mancat cum eram noi invatati. Locul de la Rapa a ramas unul cu potential mare de peste dar din cauza vremii in schimbare l-am scos greu de pe sub plaur, invitandu-l la masa.
am scapat cateva bucati mari...pentru ca plaurul care s-a desprins si a plecat a lasat niste radacini pe acolo destul de greu de trecut. iar acolo tragea deci am insistat. In toata zona noastra nuc, ponton 1, zero, dig, rapa activitatea a fost destul de redusa...pestele nu s-a prea hranit, din cauze banuite numai,... de noi pescarii...dar frumos, solicitant,...un concurs reusit, cu un nivel ridicat al participantilor
mai ales ultima noapte cu ploaie si vant care pe noi ne-a lasat mai mult sub cerul liber ..ne-a facut umbrelele varza si cortul si pe noi,.. culmea pestele a tras mai mult ca in orice alta noapte...pericolul era peste tot... in picioare nu prea mai stateam, ne duceam la lansete taras, sau pe sfoara, a fost cea mai grea noapte de cand pescuiesc. Concluzia...d'aia pescuitul e frumos.
Ultima oară modificat Mar Oct 23, 2007 12:48 de către Gabi Tomulescu, modificat 1 dată în total.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

gabi scrie: In toata zona noastra nuc, ponton 1, zero, dig, rapa activitatea a fost destul de redusa...din cauze banuite numai de noi pescarii..dar frumos.
Buna Gabi - reflectia asta a ta nu prea am inteles-o ! Cam ce ai vrut sa zici ? Despre ce e vorba ? E o constatare a ta care tine de vreme , luna , solunare , samd sau e ceva care ne implica si pe noi aia din "deal" de balta ?

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Felicitari invingatorilor!!!
Bravo Maty !!!! Ma burur nespus pentru inca un rezulatat frumos
Tin sa felicit toti participantii si mai ales pe Valpangica si Bibu ca au rezistat eroic pe locul unde Mihai Florescu a facut istorie acum cateva saptamani.


Radu Badica

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Busse

Trebuia tu sa ciupesti un pic :lol: Cind te bate echipa Maty & Rudeanu , de la pontonul lui Gorgan - eu zic ca e bun si locul 2 . Mai ales cind pui vreo 100 kg intre tine si locul 3( pe sector ) si pescuiesti fara emotii inca de vineri . :lol:

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14743
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Mesaj de gor965 »

Felicitari invingatorilor ,cinste tuturor participantilor, ca la ce vreme de k..k a-ti prins e de apreciat efortul vostru (mai ales de catre alde gura casca, asa ca mine)
Felicitari Cornel Serbu pentru captura !
Fir intins in continuare baieti !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

cateva poze, in asteptarea lui vali vijelie :wink:

Sector A

Imagine

Imagine

Imagine
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”