Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
mirceamrc28
Mesaje: 869
Membru din: Sâm Apr 17, 2010 12:43
Puncte: 0
Localitate: Mioveni

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de mirceamrc28 »

inca o data 10 cu plus pt poze!felicitari george!

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de Victoras Petcu »

FELICITARI GEORGE PENTRU POZE SI PENTRU FILMARI !!!!! ATIT POZELE CIT SI FILMARILE MERITA NOTA 10 + !!!!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de Vladut Mateianu »

Din pacate, a fost ultimul concurs de la care am postat poze si filmulete, datorita jignirilor repetate aduse lui George de catre Andrei Vladeanu, hotarand sa renuntam la acest serviciu. Urmariti in continuare Pvtv si pozele de acolo, se pare ca faptul ca George a postat sute de poze i-a deranjat pe "profesionisti"...... :( :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de doru_croc »

Imi pare rau ca nu am putut fi alaturi de voi in aceste minunate zile pe MV 2. Am fost foarte ocupat ( a se vedea imaginile ), dar a avut grija Baros de voi asa ca nu aveti regrete :lol:
Fişiere ataşate
_DSC5457.jpg
_DSC5457.jpg (145.88 KiB) Vizualizat de 850 ori
_DSC5520.jpg
_DSC5520.jpg (112.22 KiB) Vizualizat de 850 ori
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de Victoras Petcu »

Vladut Mateianu scrie:Din pacate, a fost ultimul concurs de la care am postat poze si filmulete, datorita jignirilor repetate aduse lui George de catre Andrei Vladeanu, hotarand sa renuntam la acest serviciu. Urmariti in continuare Pvtv si pozele de acolo, se pare ca faptul ca George a postat sute de poze i-a deranjat pe "profesionisti"...... :( :oops:

Vladute nu cred ca din cauza lui Andrei Vladeanu trebuie sa se renunte la poze si la filmari in timpul concursurilor !!!!!! Poi tocmai pozele si filmarile ramin amintirile de la concursuri !!!!!


Pentru Andrei Vladeanu !!!!!

A.V. ar trebuii sa stai in banca ta !!!!! :wink:

Iti aduc aminte ca esti dator la mine material (de la sponsorizarea mea facuta la CN 2010, cind am facut pace pentru faptul ca mi-ai promis: " La CM din 2011 sigla Lacul Moara Vlasiei 2,va fi inscriptionata pe echipamentul LN fara sa platesc "!!!!!
Tu promiti multe si faci putine,drept dovada acest fapt nu s-a intimplat si de aceea astept sa-mi restitui datoria pina la sfirsitul anului !!!!! Am fost singurul administrator de balta care am dat 150 000 000 lei vechi ...............................ma opresc deocamndata aici !!!!!!!! :wink:
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de Claudiu Garlea »

Pan` la urma cine este acest Andrei Vladeanu ?
Recunosc, n-am nici o treaba cu fenomenul < pescar sportiv la crap > ,nu mai bine nu-l mai bagati in seama? Asa va vorbi singur...
Mie chiar mi-au placut pozele de la aceasta competitie, dupa ce ca sau chinuit sa le incarce (nu ia totusi putin, stiu din p.e), mai facem si figuri ! Cand ar trebui sa-i aplaudam / ajutam pe acesti oameni...

@ Nea Vladut, va stiu de la Mincinosii, pareti om de treaba si cu ceva minte, numai puneti la "suflet" imbecilitatile altora .

O zi buna,

(sper sa nu va dea lacrimile la nici unu, :lol: )

florin pocris
pescar de competitie
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Sep 28, 2007 20:43
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de florin pocris »

Continua Vladut cu pozele!
astfel ,fara poze ,noi care vizionam concursurile,cu ce ne mai delctam?cu postarile lui vladeanu si cu pozele in care apare fata lui?
Pozele dela ocncursuri arata atmosfera si ceea ce se petrece acolo.....un simplu clasament nu spune mare lucru...
PAREREA MEA!!!

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de Madalin Dirla »

Atmosfera de la concursuri este transmisa celor de acasa prin munca depusa de GOR(MULTUMIM GOR)............diferenta este ca unii stiu sa dea din gura iar altii sa munceasca(vezi pozele puse de Gor),un lucru nu vede dl. care da din gura ca lumea s-a desteptat si nu mai pune botul la vrajala ieftina :wink:

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1179
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de Bogdan Dragan »

Madalin007 scrie:Atmosfera de la concursuri este transmisa celor de acasa prin munca depusa de GOR(MULTUMIM GOR)............diferenta este ca unii stiu sa dea din gura iar altii sa munceasca(vezi pozele puse de Gor),un lucru nu vede dl. care da din gura ca lumea s-a desteptat si nu mai pune botul la vrajala ieftina :wink:

Easy Madaline ca te avanti prea tare :wink: ...sti prea bine ca nu e asa...plus ca am pretentia ca nu vorbesc cu oricine! :wink:

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de gor965 »

Va multumesc ptr. aprecieri, dar sunt de acord cu Bogdan D. , ca nu are rost sa ne avantam prea tare in discutii de genul asta ! Se mai cearta lumea, se mai mascareste, dar se mai si impaca ...si iarna-i lunga...si nu se stie ce ne aduce anul viitor ! Sa fim sanatosi cu totii si-om vedea apoi ce-om face ! :D
p.s.
N-am avut timp zilele astea, dar mai am cateva poze puse la dospit pe care trebuie sa le postez ! :wink:

p.s. 2
Multumesc public lui Cazacu Bogdan (booghy) ptr. ajutorul dat in primele 2 zile, legat de conectarea la net !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”