Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
booghy28
Pescar de competitie
Mesaje: 141
Membru din: Lun Iun 21, 2010 10:48

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de booghy28 »

gor965 scrie:Va multumesc ptr. aprecieri, dar sunt de acord cu Bogdan D. , ca nu are rost sa ne avantam prea tare in discutii de genul asta ! Se mai cearta lumea, se mai mascareste, dar se mai si impaca ...si iarna-i lunga...si nu se stie ce ne aduce anul viitor ! Sa fim sanatosi cu totii si-om vedea apoi ce-om face ! :D
p.s.
N-am avut timp zilele astea, dar mai am cateva poze puse la dospit pe care trebuie sa le postez ! :wink:

p.s. 2
Multumesc public lui Cazacu Bogdan (booghy) ptr. ajutorul dat in primele 2 zile, legat de conectarea la net !
Oricand cu mare placere. :wink:
Divizia de crap al Clubului Sportiv Green Lake
Imagine

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de andrei vladeanu »

Vladut Mateianu scrie:Din pacate, a fost ultimul concurs de la care am postat poze si filmulete, datorita jignirilor repetate aduse lui George de catre Andrei Vladeanu, hotarand sa renuntam la acest serviciu. Urmariti in continuare Pvtv si pozele de acolo, se pare ca faptul ca George a postat sute de poze i-a deranjat pe "profesionisti"...... :( :oops:
nu, vladut. asta e o interpretare rautacioasa a lucrurilor. evident, la nivel declarativ, pentru ca nu ai sa renunti tu niciodata la serviciul respectiv (foto).

cel mai bine ar fi sa-l rogi pe partenerul tau sa renunte sa comenteze si sa critice alte concursuri, in care serviciul foto nu se ridica la standardele sale.

pozele lui george nu au deranjat pe nimeni, cu atat mai putin pe profesionistii pe care-i pui in ghilimele. personal le apreciez foarte mult.
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de Vladut Mateianu »

Inconditiile in care George este jignit si atacat in continuu (la comanda as putea adauga) de diversi membrii ai forumului care ieri s-au apucat de pescuit, da-mi voie sa-mi mentin parerea. Mai ales ca munca cu pozele este o treaba benevola, fara remuneratie..... :wink:

PS La Pvtv cameramanii sunt platiti sau o fac din talent ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de gor965 »

andrei vladeanu scrie:
cel mai bine ar fi sa-l rogi pe partenerul tau sa renunte sa comenteze si sa critice alte concursuri, in care serviciul foto nu se ridica la standardele sale.
Eu n-am standarde, ca nu-s propesionist !
Cel mai bine ar fi sa nu mai interpretezi ca si critica, o parere personala legata de MODUL in care s-a facut mediatizarea (pe alte cai media), si nu calitatea acesteia ! Ti-am spus si atunci, ti-o mai spun o data...eu personal ma asteptam la mai mult , AICI PE FORUM ! Atata tot !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de andrei vladeanu »

vladut & george

ok, am inteles. voi nu sunteti profesionisti si lucrati din pasiune. altii (printre care si eu) suntem si lucram pe bani.
prin urmare, noi suntem supusi criticilor, voi nu.
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de Vladut Mateianu »

Iar nu ai inteles. George este arbitru. Profesionist, as adauga. Si este normal sa fie platit ptr zilele petrecute pe balta, la dispozitia organizatorului si a concurentilor.(pozele le face si le posteaza din talent, pe banii lui !)
Eu nu am sugerat niciodata ca as organiza concursuri din talent, ba dimpotriva. Este o munca ca oricare alta, este normal sa fie platita !

Atata doar, am subliniat faptul ca NIMENI nu face munca patriotica, important este sa fi corect. Banii se pot castiga si prin munca cinstita, nu doar prin furt...chiar daca traim in Romania ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de andrei vladeanu »

Vladut Mateianu scrie: important este sa fi corect.:
asta zic si eu. nu mi se pare corect ca george sa critice (din punct de vedere al pozelor de pe forum) alte concursuri. atat.
The One Team

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de gor965 »

andrei vladeanu scrie:
Vladut Mateianu scrie: important este sa fi corect.:
asta zic si eu. nu mi se pare corect ca george sa critice (din punct de vedere al pozelor de pe forum) alte concursuri. atat.
Mi-am exprimat o dezamagire, nu am criticat !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de Albert »

andrei vladeanu scrie: asta zic si eu. nu mi se pare corect ca george sa critice (din punct de vedere al pozelor de pe forum) alte concursuri. atat.
Cum sa nu fie corect? Omul are o parere si-o exprima..si e cu atat mai avenita cu cat stie despre ce vrobeste.
Ca veni vorba despre promovare..CM si CIR n-au fost promovate aici deoarece ziceai ca se va face acest lucru in reviste. Am vazut revistele: 3 randuri despre CM(fata de nush cate pagini scrise de cei de la spining) si o poveste despre zig-rig de la CIR(cu o scapare: n-ati spus cum se nadeste). Daca aia-i promovare...ce face Gor pe forum(uri) e campanie media in toata regula. Pacat.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de gor965 »

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”