Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de Lucian Manea »

Albert scrie:
andrei vladeanu scrie: asta zic si eu. nu mi se pare corect ca george sa critice (din punct de vedere al pozelor de pe forum) alte concursuri. atat.
Cum sa nu fie corect? Omul are o parere si-o exprima..si e cu atat mai avenita cu cat stie despre ce vrobeste.
Ca veni vorba despre promovare..CM si CIR n-au fost promovate aici deoarece ziceai ca se va face acest lucru in reviste. Am vazut revistele: 3 randuri despre CM(fata de nush cate pagini scrise de cei de la spining) si o poveste despre zig-rig de la CIR(cu o scapare: n-ati spus cum se nadeste). Daca aia-i promovare...ce face Gor pe forum(uri) e campanie media in toata regula. Pacat.
Nu vreau sa tin partea nimanui, dar Albert are perfecta dreptate. Si il sustin in ceea ce spune.

Intr-o revista (Super Pescar) care se vrea cu pretentii este inadmisibil sa citesti un articol despre un CM sau CIR in 3 minute. Nu vreau sa fac comparatie cu revista concurenta de pe piata insa articolele si pozele asteptate de catre noi timp de 1 luna nu sunt nici pe departe ceea ce ne dorim. Inteleg sa nu promovezi si sa nu furnizezi informatii pe forum pt ca vrei sa castigi bani, dar macar intr-o revista din care tu castigi prezinta aceste lucruri la stadiu de profesionist nu de amator.
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de gor965 »

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de gor965 »

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de andrei vladeanu »

gor965 scrie:
andrei vladeanu scrie:
Vladut Mateianu scrie: important este sa fi corect.:
asta zic si eu. nu mi se pare corect ca george sa critice (din punct de vedere al pozelor de pe forum) alte concursuri. atat.
Mi-am exprimat o dezamagire, nu am criticat !
daca dezamagirea era exprimata ca atare, nu as fi zis absolut nimic. daca ai fi spus ca ti-ai fi dorit sa vezi mai multe poze de la cir (de exemplu) pe forum.
insa tu ai intrat in peroratii de genul - pai da, av nu pune poze si filme pe forum pt ca are interese comerciale cu sp si pvtv, bla, bla, bla.

pe de alta parte, potrivit parerii de mai sus a userilor lucianman si albert se pare ca nici pe canalele respective nu am facut nicio branza.
atunci ce s-a intamplat, george, cu pozele si filmarile?!?
The One Team

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de gor965 »

andrei vladeanu scrie:
daca dezamagirea era exprimata ca atare, nu as fi zis absolut nimic.
Ei n-ai fi zis ! Eram la serviciul unde muncesc pe baza de contract, cand te apucai sa-mi spui de sefu' Vladut...ca ma lasa fara paine...ca ma avanseaza la ceaun ! Sa fim seriosi, ai facut din "muscatul de kur", o arta !
andrei vladeanu scrie:insa tu ai intrat in peroratii de genul - pai da, av nu pune poze si filme pe forum pt ca are interese comerciale cu sp si pvtv, bla, bla, bla.
Am avut, am si voi avea dreptate la faza asta !...si-am recunoscut ca e normal ce faci !..dar tie ti-e prea drag kurul meu de cand ai aflat ca sunt ruda cu Dan City !
andrei vladeanu scrie: pe de alta parte, potrivit parerii de mai sus a userilor lucianman si albert se pare ca nici pe canalele respective nu am facut nicio branza.
atunci ce s-a intamplat, george, cu pozele si filmarile?!?
Nu stiu...ai lucrat in pierdere ! :mrgreen: ...altfel nu-mi explic cum poti sa pui o poza doar cu Iorgos si sa scrii : Iorgos, MARELE castigator la CIR...de parca Iorgos concurase de unul singur in echipa ! (facem abstractie de pozele de pe pagina urmatoare, unde prezinti echipele care s-au calificat la WCC)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de andrei vladeanu »

e clar. te consideri vanat si persecutat de mine si invoci diverse motive.
iti promit ca nu e asa.
iar pt. restul problemelor si vorbelor pe care ti le-am aruncat imi cer scuze si sper sa ramanem intr-o relatie ok.
The One Team

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de gor965 »

andrei vladeanu scrie:e clar. te consideri vanat si persecutat de mine si invoci diverse motive.
iti promit ca nu e asa.
iar pt. restul problemelor si vorbelor pe care ti le-am aruncat imi cer scuze si sper sa ramanem intr-o relatie ok.
ok !

..........................................................................................................................................

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de Vladut Mateianu »

E bine cand totul se termina cu bine.

Baga poze George ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de arsinel »

:mrgreen: :D :wink:
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Galerie foto - Cupa Iernii MV2 - 2011

Mesaj de Madalin Dirla »

Bogdan Dragan scrie:
Madalin007 scrie:Atmosfera de la concursuri este transmisa celor de acasa prin munca depusa de GOR(MULTUMIM GOR)............diferenta este ca unii stiu sa dea din gura iar altii sa munceasca(vezi pozele puse de Gor),un lucru nu vede dl. care da din gura ca lumea s-a desteptat si nu mai pune botul la vrajala ieftina :wink:

Easy Madaline ca te avanti prea tare :wink: ...sti prea bine ca nu e asa...plus ca am pretentia ca nu vorbesc cu oricine! :wink:
Gata Bogdanele am pus frana :wink: ..............nu vreau sa intru in polemici cu nimeni dar nici nu pot trece cu vederea anumite aspecte.
Seara frumoasa!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”