Hobaia - sfarsit de saptamina

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@Cornele,

Transmite baietilor sa ne lase sa ne pregatim in liniste pt. Belgia.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Radu

Se poate mestere? Tocmai tu sa ne inoportunezi ? Te asteptam cu drag !

@Maestru

Cred ca te-ai apucat de vindut butelii ca ti-ai schimbat mesajul public :lol: :lol: Am mai auzit-o pe asta - la Borcea - si a luat Dinamo bataie de la niste desculti :lol: :lol:

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Pai nu stiai ca sunt dinamovist?

V-am pupat pe toti. Ne mai auzim pe 14. Poate reusim sa va transmitem cite ceva de pe acolo.

Avatar utilizator
CORNEL IACOB
Mesaje: 182
Membru din: Lun Ian 10, 2005 18:16

Mesaj de CORNEL IACOB »

Asa e Maestre,pentru Belgia...dar e bine sa strangem ceva ''provizii'' pentru ca e drumu' lung si orice ''cotizatie'' e binevenita... :lol:

bodyghost
Mesaje: 61
Membru din: Vin Ian 28, 2005 17:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

hobaia

Mesaj de bodyghost »

Daca domnul cornel se vede deja in belgia ar trebui sa ne spuna si noua sa nu mai venim la calificari. Eu cred ca macar sansele noastra sa le vedem epuizate si dupa mai discutam de directa calificare. Credeam ca concursul de la Darvari a fost o invatatura de minte pentru toti care se credeau castigatori din iarn... :lol:
Radu Badica

Avatar utilizator
CORNEL IACOB
Mesaje: 182
Membru din: Lun Ian 10, 2005 18:16

Mesaj de CORNEL IACOB »

Radule...era un raspuns in spiritul topicului si al ''liniei'' trasate de capitanul nostru de echipa...mentalitatea de invingator care ne-a fost insuflata de Maestru' nu ne permite sa lasam garda jos,asa ca iata propunerea : trei echipe de cate 2 pescari, din loturile prezente pe balta vineri, pun cate o sticla de Chivas si duminica la ora la care zicea Val vedem cine le ia acasa...
:wink:

bodyghost
Mesaje: 61
Membru din: Vin Ian 28, 2005 17:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

hobaia

Mesaj de bodyghost »

merge cornele...dar vezi ca eu pescuiesc doar ziua noapte va bate mitzanu direct. :roll:
Radu Badica

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Cornel Iacob

-auzi frate Cornele dar de la ce i s-o trage lui Maestru mentalitatea asta de invingator ? Pe ce s-o baza ?! :lol: :lol: :lol: :lol:

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Daca nu se schimba vremea - nu cred ca intram pe Hobaia . Cred ca e namolul pina la gat !

Avatar utilizator
CORNEL IACOB
Mesaje: 182
Membru din: Lun Ian 10, 2005 18:16

Mesaj de CORNEL IACOB »

Cu parere de rau va anunt ca ideea acestui mic concurs nu e imbratisata de restul echipei,drept pentru care,cu scuzele de rigoare,nu va mai putem lua sticlele de Chivas...Ramane pe alta data... :cry:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”