Infractiuni si "contraventii " la concursuri

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

[quote="Vladut Mateianu"


Observ ca s-a creat o tripla alianta Badica-Oana-Cotelici care nu mai pot dormi de grija echipei Senzor.

Eu unul cred ca deja ati depasit limita.... :oops:[/quote]


@Mateianu

Eu cred ca deja TU AI DEPASIT LIMITA si ar fi cazul sa-ti revizuiesti vocabularul .............ALTFEL ................... :twisted: :twisted: :twisted:
DE CE NU RASPUNDETI LA ACUZELE LUI RADU BADICA IN LOC SA IMPROSCATI CU NOROI SI MAI ALES DE CE VRETI SA SCHIMBATI SUBIECTUL TOPICULUI ???????????????????? :?: :?:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de Andrei I »

oanavictor scrie:[quote="Vladut Mateianu"


Observ ca s-a creat o tripla alianta Badica-Oana-Cotelici care nu mai pot dormi de grija echipei Senzor.

Eu unul cred ca deja ati depasit limita.... :oops:

@Mateianu

Eu cred ca deja TU AI DEPASIT LIMITA si ar fi cazul sa-ti revizuiesti vocabularul .............ALTFEL ................... :twisted: :twisted: :twisted:
DE CE NU RASPUNDETI LA ACUZELE LUI RADU BADICA IN LOC SA IMPROSCATI CU NOROI SI MAI ALES DE CE VRETI SA SCHIMBATI SUBIECTUL TOPICULUI ???????????????????? :?: :?:[/quote]

Pai subiectul topicului e pus cam aiurea din start (INFRACTIUNI SI "CONTRAVENTII") :lol: INFRACTIUNE inseamna o INCALCARE A CODULUI PENAL :D :D oare e cazul aici de asa ceva???

"Contraventii" pus intre ghilimele .... merge dar atat!!

Andrei Ionita
Milionar excentric

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

@ dan mitranescu

daca ai intrat in hora trebuie sa joci, de partea cui tu decizi


cred ca deja ti-ai dat seama de multe chestii iar in ceea ce ii priveste pe cei debutanti ar trebui sa se gandeasca de doua ori inainte de a se inscrie la un concurs

daca o sa-i mai dai sfaturi administratorului este posibil ca de maine ca numele tau sa fie pocit in fel si chip :wink:

cu respect, deceCAL :lol: :lol: :lol:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

[quote="Dan Mitranescu"]Pagina 16...tot nimic . Parca sunt la Adunarea Generala pe scara blocului .

@Dan Mitranescu-------2 POSTARI :!: :!: :!: DINTRE CARE CEL PUTIN 200 FOARTE CONSTRUCTIVE SI LA SUBIECTELE CARE SAU DEZBATUT PE FORUMUL CRAPMANIA .

In cazul de fata subiectul este INFRACTIUNI SI .........deci toate postarile sunt la OBIECT .
Cred ca ar fi cazul sa te marginesti la ''ADUNAREA GENERALA DIN SCARA BLOCULUI '' :roll: :roll:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Mitranescu »

oanavictor scrie:
Dan Mitranescu scrie:Pagina 16...tot nimic . Parca sunt la Adunarea Generala pe scara blocului .

@Dan Mitranescu-------2 POSTARI :!: :!: :!: DINTRE CARE CEL PUTIN 200 FOARTE CONSTRUCTIVE SI LA SUBIECTELE CARE SAU DEZBATUT PE FORUMUL CRAPMANIA .

In cazul de fata subiectul este INFRACTIUNI SI .........deci toate postarile sunt la OBIECT .
Cred ca ar fi cazul sa te marginesti la ''ADUNAREA GENERALA DIN SCARA BLOCULUI '' :roll: :roll:

La sugestia lui Vladut mi-am trecut numele intreg in postari si din PESCARDENT am devenit Dan Mitranescu .
Oricum nu aveam sute de postari nici cu PESCARDENT , dar asta chiar conteaza...? Daca este asa am sa mai postez ca tampitul diverse aberatii ...ca sa cresc in rang !

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

@ nea victor

dan este un baiat de toata isprava si crede-ma ca nu este de partea intunecata a fortei , adica nu este cu ala mic si negru care respira greu :wink:

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Mitranescu »

@ decebal
Asa cum incerc cu tine o relatie de prietenie asa incerc si cu baietii de la senzor. Consider ca acest lucru este mai demn de mine decat de a arunca cu noroi . In primul rand respect pasiunea pentru pescuit pe care o aveti si care,fara sa constientizam, ne baga in aceiasi oala...

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cipica »

Imi cer scuze ca intervin in discutiile voastre aprinse.
Din 2003 tot merg pe la concursuri si am observat o chestie. E cam greu sa castigi daca nu prinzi peste. Concluzia mea ar fi urmatoarea: Toti cei care cred ca sunt furati sa isi vada mai bine de pescuitul lor, pentru ca scopul concursului este sa prinzi cat mai mult peste, nu sa faci in asa fel incat vecinul sa nu prinda.
Problema nu cred ca e faptul ca fura (sau nu) altii, ci faptul ca striga ca a fost furat unul care deabea prinde vreo 40 de kg in timp ce unul ca Maty sau Tata Nitu prind sute de kg.
Nu cred ca este cineva care si-a vazut de pescuitul lui, a prins cea mai mare cantitate de peste si totusi nu a castigat.
Parerea mea

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

@ cipica

in 2004 ce s-a intamplat la campionatul national cand erai pe primul loc

care echipa sau persoane au decis ca tu si partenerul tau sa fiti descalificati ?


in emisiune ai facut acuzatii dar nu ai dat nici un nume

de ce ?

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

crapi concursuri crapi si iar crapi

Mesaj de cipica »

Ai perfecta dreptate Decebal. Ce rost avea sa dau nume? Toata lumea stia la cine m-am referit.
Hai sa consideram ca a fost exceptia de la regula. Ca a fost un exemplu. Eu, care am fost implicat direct si urmarile s-au rasfrant asupra mea, consider ca aceea a fost exceptia.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”