Infractiuni si "contraventii " la concursuri

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Sarbatori fericite si un An Nou cu bine si multe drilluri! Inchideti topicul pentru ca e varza si ma doare capul de ce se scrie pe aici si mai ales de cum se scrie .

Apar scenarii precum :
1.Acuzatii aiurea de la aia vechi , intrevin cei noi in competitii care afirma ca de aia nu castiga si ei , pentru ca fura aia vechi . :lol: Cum fura cica nu stiu , ca sunt prea cruzi in concursuri , dar oricum se simt frustrati de locul pierdut :lol: :lol:
2. fura aia vechi tot pe unul vechi , dar ala nu intelege unde a fost "facut" si acuza gesturi normale din 4-5 competiti inainte de locul faptei , sa fie sigur ca acopera orice tentativa de furt si ca nu a cazut de prost :lol:
3. acuza aia noi in concursuri , tot pe colegi lor pionieri ! Aici razi ca lumea , ca e vorba de discutii gen " i-ai luat crapul din fata si nu am prins decit 6 ciortani , eu am dat cu lucerna tocata si nu puteam pierde , la cteno " samd :lol: :lol:
4.se acuza organizatorii - aici e nasol , ca au multe de impartit si nu prea merge sa te bagi , chiar daca ii stii bine si pe unul si pe altul ,arzi acasa cu familia , pentru ca dac ascrii te prinde "malaxorul" si te judeca !

Iarna e lunga - avem ce vorbi sau de ce rade ! Eu nul nu ma simt amenintat pentru ca fac parte din APCR . :lol:

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

stai linistit val,
ca o sa dea toti socoteala pt vorbele de aici

nu stiu cum isi permite oana sa-l faca pe vladut "redus mintal" sau badica sa zica josniciile pe care le zice.

eu am ramas fara cuvinte, precum cred ca ai observat
The One Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Mai Andrei - e stupid ce citesc aici de citeva zile . Parca a inebunit lumea ! Furturi peste furturi , samd - atita timp cit pescuitul asta la crap chiar performeaza international . dar de fapt ce ma mira , au inebunit aia la handbal si se iau de fetele alea si de antrenorii care le-au dus de 4 ani , de 2 ori in primele 4 echipe din lume .
Eu zic ca avem mari probleme ca natiune si ne place sa ne batem joc de niste lucruri care merg pe un fagas normal si avem o "placere" de a ne face noua insine rau . Parca suntem prosti , sa mor eu !

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

ce tiganeala a iesit, din cauza unui arbitru corect.

se pare ca i-a cam deranjat pe multi daca s-a ajuns la jigniri avansate.

sa vedem ce masuri se iau pe viitor.

si ce sanctiuni primesc cei care au gresit (si propun ca si cei ce fac acuzatii nefondate)

altfel, sunt doar vorbe goale.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

pai acuzatiile vin si dintr-o parte si din cealalta...eu v-am zis de mult s-o lasati asa cum e, dar Andreia a spus ca vreau sa acopar tambalul :lol:

hai, fratilor, sa-ncheiem anul prieteni ca doar suntem toti in aceeasi branse...n-au rost amenintari, mai bine provocari pentru concursurile de la anul...ideea lui tate e geniala :D :D :D

@ Costica

nu te supara, dar daca-ti citesti foarte atent postarea, ai sa vezi ca te contrazici singur...toate cele bune !
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

cornelserbu scrie:pai acuzatiile vin si dintr-o parte si din cealalta...eu v-am zis de mult s-o lasati asa cum e, dar Andreia a spus ca vreau sa acopar tambalul :lol:

hai, fratilor, sa-ncheiem anul prieteni ca doar suntem toti in aceeasi branse...n-au rost amenintari, mai bine provocari pentru concursurile de la anul...ideea lui tate e geniala :D :D :D

@ Costica

nu te supara, dar daca-ti citesti foarte atent postarea, ai sa vezi ca te contrazici singur...toate cele bune !

Care dintre ele , sa fim parteneri sau cea cu concursul / :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

si una si alta, binenteles, dealtfel se leaga perfect :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@cornel

In mare parte ai dreptate, majoritatea suntem prieteni si avem un interes comun. Dar ca sa accept marsaviile si marlaniile anumitior useri si apoi sa ne facem ca nu s-a intamplat nimic.... :oops: :roll: eu zic pas ! :evil:
Securea razboiului am ridicat-o deja de jos si in 2008 o voi folosi.Prea am fost bun si ingaduitor pana acum, si ce folos ? Iata multumirile....sub forma de acuzatii si jigniri ! :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ Vladut

"iarna" e un sfetnic bun...poate timpul o sa vindece unele rani si o sa rupa sagetile pe care ni le aruncam unii in altii...sa speram !
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

de ce nu mai apare "edit" ca nu mai pot modifica nimic ? e de la voi, sau l-ati scos de tot ? :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”