INTREBARI CRAPMANIA-TANCABESTI 2006

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Lukyan »

sunt sigur ca ar fi interesant un topic gen "echipe de top dar imposible" si alcatuirea sa fie din 2 pescari de top dar care nu se pot inghiti sub nici o forma ... nu dau exemple ca mi'o iau rau , dar stiu ca sunt multi care o pot face :wink: , si deasemenea un topic "echipa mea" cu ceea ce inseamna cu adevarat o echipa , ce ii leaga, cum se inteleg cum isi rezolva divergentele , cine trage de lanseta cine tine minciogul .... multi dintre voi au o experienta si pot spune multe in acest sens, am vazut adesea coechipieri care mai aveau putin si se luau la bataie pe lac, in concurs, iar varianta de unu sef si altul runner este demoralizatoare mai ales cand 2 pescari platesc impreuna taxa de participare, momeala, scule , etc.... voi cum va descurcati?
Sunt echipe de pescari in care unul e best si conduce tactic celalalt accepta si rezultatele sunt ok , sunt echipe in care amandoi pescarii se sfatuiesc si adopta totul impreuna si iar rezultatele sunt ok, despre echipele in care apar divergente si rar apar si rezultate nu vreau sa vorbesc, dar o sa va las pe voi .. doar e timp pana la concurs ....
adesea o echipa inchegata din toate punctele de vedere are si rezultate si mi se pare important sa discutam si despre ce inseamna o echipa.... voi ce spuneti ?

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

salut luci,

putem avea un update periodic la echipele inscrise la crapmania 06?
asta oficial, de la tine sau andrei parfene, pentru ca sunt multe echipe care nu posteaza pe forum.

merci,
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Andrei Parfene
Mesaje: 26
Membru din: Vin Feb 24, 2006 1:27
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de Andrei Parfene »

Salut Vali . O sa-l contactez pe Vlad periodic si o sa va tin la curent cu evolutia inscrierilor . Maine o sa afisez lista , oficial .
TWO LAKES TWO BROTHERS

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

Andrei Parfene scrie:Salut Vali . O sa-l contactez pe Vlad periodic si o sa va tin la curent cu evolutia inscrierilor . Maine o sa afisez lista , oficial .
Bravo Andrei !
S-a dezghetat ?
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

Andrei Parfene scrie:Salut Vali . O sa-l contactez pe Vlad periodic si o sa va tin la curent cu evolutia inscrierilor . Maine o sa afisez lista , oficial .
nepoate, pai nu stai toata ziua cu Vlad in cabana? cum adica sa-l contactezi din cand, in cand? Adica sa scoti capul de sub barul unde stai ascuns la calculator si sa strigi la el din cand in cand? :D :D :D
The One Team

Avatar utilizator
Andrei Parfene
Mesaje: 26
Membru din: Vin Feb 24, 2006 1:27
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de Andrei Parfene »

Cu ocazia primei mele postari pe acest forum , salut toti pescarii .
TWO LAKES TWO BROTHERS

Avatar utilizator
Andrei Parfene
Mesaje: 26
Membru din: Vin Feb 24, 2006 1:27
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de Andrei Parfene »

@andrei vladeanu
Eu sunt acasa tata ... Abia maine ajung acolo .
TWO LAKES TWO BROTHERS

Avatar utilizator
Andrei Parfene
Mesaje: 26
Membru din: Vin Feb 24, 2006 1:27
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de Andrei Parfene »

@vali vesa
Salut Vali ! Cine sau ce sa se dezghete ? :lol: N-am mai apucat sa ajung in seara asta cu calculatorul la Tancabesti , asa ca maine o sa afisez lista .
TWO LAKES TWO BROTHERS

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

In ce te bagi nepoate? :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Lukyan »

am trecut azi pe la 8 am in viteza pe DN... dupa o noapte de munca pe santier in Bv.... a batut vantul si apa se vedea dezghetata pe T2... nu am trecut pe la 2L2B ptru ca abea mai stateam in scaunul masinii si ma tineam de volan sa nu cad.... daca se incalzeste sapt. viitoare macar cateva grade peste 0 cred ca se poate da linstit la lansete, boiliesuri si alte alea ... sanatate

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”