Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Mie Mar 14, 2018 20:13
1.Bucovina-Catalin Cazac+Iulius Gherase+Alex Hascec-achitat integral.
2.Cuminciorii Carp Team-achitat integral.
3.Mircea Samoilescu+parteneri.
4.Vladu Faur+parteneri.
5.CC Cristian-Eugene Stefanescu+George Cosulet+Boricean Gabriel-achitat integral.
6.Kiss Levente+parteneri-achitat integral.
7.CC Cristian-Felix Tintea+Barbas Ionut+Zaharia Daniel+Nita Victor.
8.Ciprian Radu+parteneri.
9.Otto Fishing Team-achitat avans.
10.Hermes Peris.
11.Mircea Samoilescu+parteneri-achitat avans.
12.Carp Diem-Cezar Paunesc+Bogdan Sandu+Valentin Bocsaru.
13.Alin Stoica+parteneri.
14.Ceva Carp Team-achitat avans.
15.Wild Carp Team Peris-achitat avans.
16.Bucovina-Amaritei Andrei+Amaritei Florin+Mosinegutu Costel-achitat avans.
17.Secret Of The Carp.
18.Monica Badea+Mihai Perianu-achitat avans.
19.Muntenia Carp Team.
20.Aureln Ron+parteneri-achitat avans.
21.Nicu Constantinescu+parteneri.
22.Expert Pains Fishing Team-Marian Florea+partener-achitat avans.
23.Jack's Carp Team.
24.Bucovina-Ilie Marius+Alexandru Druga+Arvinte Mircea-achitat integral.
25.Ovidiu Baciu-achitat avans.
26.Bucovina-Marian Neagu+Bobirica George Cristian.
27.Doar Ștefan+parteneri-achitat avans.
28.Smiley Fish-achitat integral.
29.Sorin Chebac-achitat avans.
30.Moldovanu Marius+Padurariu Cătălin-achitat avans.
6 LOCURI LIBERE!
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Vin Mar 16, 2018 2:03
1.Bucovina-Catalin Cazac+Iulius Gherase+Alex Hascec-achitat integral.
2.Cuminciorii Carp Team-achitat integral.
3.Mircea Samoilescu+parteneri.
4.Vladu Faur+parteneri.
5.CC Cristian-Eugene Stefanescu+George Cosulet+Boricean Gabriel-achitat integral.
6.Kiss Levente+parteneri-achitat integral.
7.CC Cristian-Felix Tintea+Barbas Ionut+Zaharia Daniel+Nita Victor.
8.Ciprian Radu+parteneri.
9.Otto Fishing Team-achitat avans.
10.Hermes Peris.
11.Mircea Samoilescu+parteneri-achitat avans.
12.Carp Diem-Cezar Paunesc+Bogdan Sandu+Valentin Bocsaru.
13.Alin Stoica+parteneri.
14.Ceva Carp Team-achitat avans.
15.Wild Carp Team Peris-achitat avans.
16.Bucovina-Amaritei Andrei+Amaritei Florin+Mosinegutu Costel-achitat avans.
17.Secret Of The Carp.
18.Monica Badea+Mihai Perianu-achitat avans.
19.Muntenia Carp Team.
20.Aureln Ron+parteneri-achitat avans.
21.Nicu Constantinescu+parteneri.
22.Expert Pains Fishing Team-Marian Florea+partener-achitat avans.
23.Jack's Carp Team.
24.Bucovina-Ilie Marius+Alexandru Druga+Arvinte Mircea-achitat integral.
25.Ovidiu Baciu-achitat avans.
26.Bucovina-Marian Neagu+Bobirica George Cristian.
27.Doar Ștefan+parteneri-achitat avans.
28.Smiley Fish-achitat integral.
29.Sorin Chebac-achitat avans.
30.Moldovanu Marius+Padurariu Cătălin-achitat avans.
5 LOCURI LIBERE!
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Sâm Mar 17, 2018 17:06
1.Bucovina-Catalin Cazac+Iulius Gherase+Alex Hascec-achitat integral.
2.Cuminciorii Carp Team-achitat integral.
3.Mircea Samoilescu+parteneri.
4.Vladu Faur+parteneri.
5.CC Cristian-Eugene Stefanescu+George Cosulet+Boricean Gabriel-achitat integral.
6.Kiss Levente+parteneri-achitat integral.
7.CC Cristian-Felix Tintea+Barbas Ionut+Zaharia Daniel+Nita Victor.
8.Ciprian Radu+parteneri.
9.Otto Fishing Team-achitat avans.
10.Hermes Peris.
11.Mircea Samoilescu+parteneri-achitat avans.
12.Carp Diem-Cezar Paunesc+Bogdan Sandu+Valentin Bocsaru.
13.Alin Stoica+parteneri.
14.Ceva Carp Team-achitat avans.
15.Wild Carp Team Peris-achitat avans.
16.Bucovina-Amaritei Andrei+Amaritei Florin+Mosinegutu Costel-achitat avans.
17.Secret Of The Carp.
18.Monica Badea+Mihai Perianu-achitat avans.
19.Muntenia Carp Team.
20.Aureln Ron+parteneri-achitat avans.
21.Nicu Constantinescu+parteneri.
22.Expert Pains Fishing Team-Marian Florea+partener-achitat avans.
23.Jack's Carp Team.
24.Bucovina-Ilie Marius+Alexandru Druga+Arvinte Mircea-achitat integral.
25.Ovidiu Baciu-achitat avans.
26.Bucovina-Marian Neagu+Bobirica George Cristian-achitat avans.
27.Doar Ștefan+parteneri-achitat avans.
28.Smiley Fish-achitat integral.
29.Sorin Chebac-achitat avans.
30.Moldovanu Marius+Padurariu Cătălin-achitat avans.
31.Stancu Nicusor-achitat avans.
3 LOCURI LIBERE!
crap hunter
Mesaje: 35 Membru din: Mar Mai 23, 2017 11:54
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de crap hunter » Joi Mar 22, 2018 16:07
"6. Numarul minim de saci de pastrare pe care trebuie sa-l aiba o echipa este de 15. Sacii de pastrare trebuie sa fie model mare, din panza moale. Pestii se vor pastra cate unul in fiecare sac."
Daca e concurs pe calitate 5 pesti ,de ce trebuiesc 15 saci?
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Mar Mar 27, 2018 16:40
crap hunter scrie: "6. Numarul minim de saci de pastrare pe care trebuie sa-l aiba o echipa este de 15. Sacii de pastrare trebuie sa fie model mare, din panza moale. Pestii se vor pastra cate unul in fiecare sac."
Daca e concurs pe calitate 5 pesti ,de ce trebuiesc 15 saci?
asa a ramas din regulamentul altui concurs.
o sa modific multumesc!
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Mar Mar 27, 2018 17:06
1.Bucovina-Catalin Cazac+Iulius Gherase+Alex Hascec-achitat integral.
2.Cuminciorii Carp Team-achitat integral.
3.Mircea Samoilescu+parteneri.
4.Vladu Faur+parteneri.
5.CC Cristian-Eugene Stefanescu+George Cosulet+Boricean Gabriel-achitat integral.
6.Kiss Levente+parteneri-achitat integral.
7.CC Cristian-Felix Tintea+Barbas Ionut+Zaharia Daniel+Nita Victor.
8.Ciprian Radu+parteneri.
9.Otto Fishing Team-achitat avans.
10.Hermes Peris.
11.Mircea Samoilescu+parteneri-achitat avans.
12.Carp Diem-Cezar Paunesc+Bogdan Sandu+Valentin Bocsaru.
13.Alin Stoica+parteneri.
14.Ceva Carp Team-achitat avans.
15.Wild Carp Team Peris-achitat avans.
16.Bucovina-Amaritei Andrei+Amaritei Florin+Mosinegutu Costel-achitat avans.
17.Secret Of The Carp.
18.Monica Badea+Mihai Perianu-achitat avans.
19.Muntenia Carp Team.
20.Aureln Ron+parteneri-achitat avans.
21.Nicu Constantinescu+parteneri.
22.Expert Pains Fishing Team-Marian Florea+partener-achitat avans.
23.Jack's Carp Team.
24.Bucovina-Ilie Marius+Alexandru Druga+Arvinte Mircea-achitat integral.
25.Ovidiu Baciu-achitat avans.
26.Bucovina-Marian Neagu+Bobirica George Cristian-achitat avans.
27.Doar Ștefan+parteneri-achitat avans.
28.Smiley Fish-achitat integral.
29.Sorin Chebac-achitat avans.
30.Moldovanu Marius+Padurariu Cătălin-achitat avans.
31.Stancu Nicusor-achitat avans.
32.Boza Marian+Boza George-achitat avans.
33.Nicu Ladarescu+parteneri-achitat avans.
1 LOC LIBER!
iulius_gherase
Mesaje: 309 Membru din: Mie Dec 12, 2012 19:50
Puncte: 0 Localitate: Botosani, jud.Botosani
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iulius_gherase » Mar Mar 27, 2018 18:34
Bucovina- iulius Gherase si Daniel Frumosu-achitat integral
Modifica te rog pozitia 1,nu mai particip in formula aia
Bucovina Carp Club
C.M.M.C. 21,425 kg M.V.2
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Mie Mar 28, 2018 17:42
1.Bucovina-Catalin Cazac+Iulius Gherase+Alex Hascec-achitat integral.
2.Cuminciorii Carp Team-achitat integral.
3.CC Cristian-Eugene Stefanescu+George Cosulet+Boricean Gabriel-achitat integral.
4.Kiss Levente+parteneri-achitat integral.
5.Otto Fishing Team-achitat avans.
6.Ceva Carp Team-achitat avans.
7.Wild Carp Team Peris-achitat avans.
8.Bucovina-Amaritei Andrei+Amaritei Florin+Mosinegutu Costel-achitat avans.
9.Monica Badea+Mihai Perianu-achitat avans.
10.Muntenia Carp Team-achitat avans.
11.Aureln Ron+parteneri-achitat avans.
12.Expert Pains Fishing Team-Marian Florea+partener-achitat avans.
13.Bucovina-Ilie Marius+Alexandru Druga+Arvinte Mircea-achitat integral.
14.Ovidiu Baciu-achitat avans.
15.Bucovina-Marian Neagu+Bobirica George Cristian-achitat avans.
16.Doar Ștefan+parteneri-achitat avans.
17.Smiley Fish-achitat integral.
18.Sorin Chebac-achitat avans.
19.Moldovanu Marius+Padurariu Cătălin-achitat avans.
20.Stancu Nicusor-achitat avans.
21.Boza Marian+Boza George-achitat avans.
22.Nicu Ladarescu+parteneri-achitat avans.
2 LOCURI LIBERE!