Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
claudiubv
Mesaje: 311 Membru din: Lun Iul 19, 2010 14:44
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de claudiubv » Mar Apr 26, 2016 11:39
4.CC Corbu.Lukacs Claudiu +Raul Edwin
Lukacs Claudiu
*** CAMPION NATIONAL 2012***
*** CAMPION MONDIAL 2012***
*** VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012 ***
...ACS Carpteam Brașov...
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792 Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0 Localitate: PITESTI
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Ungureanu Bogdan » Mar Apr 26, 2016 13:50
Ganditi-va cum facem cu cateringul ca ar fi minunat sa avem macar doua mese pe zi decat sa stam sa facem mancare la un concurs de cantitate...
catch&release
Daniela
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 315 Membru din: Lun Oct 08, 2012 13:25
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Daniela » Mie Apr 27, 2016 11:28
1 Club Crap Corbu CCC-echipa 1: Florin Carstocea+Cristi Voicu+Costica Popescu
2 Club Crap Corbu CCC-echipa 2: Vali Darie+Cezar Enescu
3 Club Crap Corbu CCC-echipa 3: Fane Fasie+parteneri
4 Club Crap Corbu CCC: Lukacs Claudiu+Raul Edwin
5 Carping Club - echipa 1
6 Carping Club - echipa 2
7 Carping Club - echipa 3
8 Carping Club - echipa 4
9 Carping Club - echipa 5
10 Club Tomis Carp: Nitu Teodor Stefan + parteneri
11 WLC Carp: Virgil Zait+Dragos Sinca+Cristi Vaileanu
12 X-treme Baits: Gabriel Raducanu+Ionut Nuta+Marian Constantin
13 Carp United - echipa 1
14 Carp United - echipa 2
15 RB Baits - Radu Badica+partenerii
16 Razvan Nafornita+partenerii
17 WLC Carp 2
18 Senzor: Dan Mitranescu+partenerii
19 Club Tomis Carp: Sava Cosmin+Urziceanu Cosmin+Marius Sarbu
20 ABBARA CARP TEAM 1
21 ABBARA CARP TEAM 2
22 ABBARA CARP TEAM 3
23 ENERGY CARP 1
24 ENERGY CARP 2
25 Gabriel Sarbu+Laurentiu Sarghie+Madalin Olariu
26 Team CARPiK-Odessa-Ukraine: Volodymyr Tkach+Marynov Alexander
27 Team RK Odessa-Odesa-Ucraina: Polishchuk Sergii+Gorbachova Nataliya+Poltavchenko Viaceslav.
28 Team "Piranha"-Odesa-Ucraina: Lushchenko Vitalii+Ivanov Ruslan+Soloshchuk Oleg.
29 De "Olvia Carp"-Voznesensk-Ucraina: Victor Kusyk+Vitalii Balabushko+Savinets Oleksandr
30 Draguloiu Danut+partenerii
31 Carp United 3
32 Energy Carp 3: Ciprian Talpau+Claudiu Rusu+partener
33 Planet Carp 1
34 The One 1
35 The One 2
36 The One 3
37 WLC Carp 3
38 WLC Carp 4
39 Bogdan Ungureanu+Vali Ionita+George Ilinca
40 Club Tomis Carp: Petrescu Ionut+Enache Iulian+Frangulea Vali
41 CS APS: George Dumitru+Liviu Ilie+Andrei Iosif
42 Viva-Moldova: Vasciaev Victor+Abu Vova+Abu Hasan
Daniela
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 315 Membru din: Lun Oct 08, 2012 13:25
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Daniela » Mie Apr 27, 2016 11:31
Ungureanu Bogdan scrie: Ganditi-va cum facem cu cateringul ca ar fi minunat sa avem macar doua mese pe zi decat sa stam sa facem mancare la un concurs de cantitate...
Este asigurat catering pe balta.
Daniela
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 315 Membru din: Lun Oct 08, 2012 13:25
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Daniela » Mie Apr 27, 2016 11:37
Atentie : S-a inserat in regulament faptul ca este interzisa urcarea concurentilor pe casuta din stand, incalcarea acestei prevederi ducand la descalificarea echipei - vezi art. 40 din regulamentul postat pe site-ul nostru:
http://www.crapimari.ro/Regulament_crapimari-1-746.html
Daca mai sunt echipe inscrise dar care nu pot participa, va rog sa ma anuntati in timp util.
PASTE FERICIT TUTUROR!!!
Just Fish
Mesaje: 303 Membru din: Lun Noi 05, 2012 18:17
Puncte: 0 Localitate: Constanta
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Just Fish » Mie Apr 27, 2016 14:38
Regulamentul din pozitia 40 e destinat in special mie
Anton Adrian
CCC Club Crap Corbu
Campion National 2017
Vicecampion Mondial 2017
mirel34
Mesaje: 79 Membru din: Vin Noi 01, 2013 19:27
Puncte: 0 Localitate: CONSTANTA
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de mirel34 » Mie Apr 27, 2016 16:51
CCC Mirel Steflea + parteneri
Rep
Mesaje: 160 Membru din: Mar Mai 01, 2012 17:09
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Rep » Vin Apr 29, 2016 1:09
Carp United 4 Rep + Dan
Daniela
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 315 Membru din: Lun Oct 08, 2012 13:25
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Daniela » Mar Mai 03, 2016 10:20
Program CUPA RIG LA CRAP Editia XIX
Joi : 5 mai 2016
08:30 am : Intalnirea participantilor la Balon – la intrare in comuna Corbu pe stanga ;
09:30 am : Trageri la sorti;
10:00 am : Deplasarea pe sectoarele B si C;
12:00 am : Semnalul de incepere a concursului.
Duminica : 8 mai 2016
12:00 am : Incheierea concursului.
13:00 am : Festivitatea de premiere.
RIG CARP CUP XIX Edition
Thursday: May 5, 2016
08:30 am: Opening ceremony-participants meeting at Balloon - Corbu village entrance, on the left hand;
9:30 am: Draws for the order of drawing and places in the stands;
10:00 am: Moving on the sectors B & C;
12:00 am: Starting signal.
Sunday: May 8, 2016
12:00 am: End signal.
1:00 p.m. am: Award ceremony