LACUL CORBU - CUPA RIG LA CRAP (XV) 22-25.05.2014

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Dragos Sinca
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 446
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:59

Re: LACUL CORBU - CUPA RIG LA CRAP (XV) 22-25.05.2014

Mesaj de Dragos Sinca »

Incep si eu prin a felicita toate echipele prezente la acest concurs frumos. Desi cineva mai sus sustinea contrariul, eu cred ca a fost o atmosfera frumoasa si toate echipele au fost foarte motivate si determinate sa scoata un rezultat bun. Balta Corbu iti poate oferii atat satisfactii foarte mari, cat si multe surprize. Noi am fost relativ dezamagiti dupa tragerea la sorti, gandindu-ne ca nu avem mari sanse de pe mijlocul sectorului A in fata C-urilor si A-urilor mari.

Felicitari Babi si Culita pentru locul 1 si pentru munca depusa.
Felicitari Dan, Florin, Adrian si Razvan pentru locul 2 si pentru captura.
Felicitari si echipelor Emil-Nelu si Stefan Babita & co pentru lupta stransa pe care am dus-o pe final pentru locul 3.

Felicitari echipei de arbitrii condusa de Gabi Calota pentru munca depusa.

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: LACUL CORBU - CUPA RIG LA CRAP (XV) 22-25.05.2014

Mesaj de osc1or »

poate ne dezvaluiti si noi cateva din strategiile voastre de pescuit pe corbu, strategii mai vechi si mai noi :)

p.s. felicitari tuturor celor implicati in aceasta competitie si in primul rand celor de pe podium; felicitari speciale Mitranescu-Mitrea-Visan pentru pestele record!
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: LACUL CORBU - CUPA RIG LA CRAP (XV) 22-25.05.2014

Mesaj de Dan Serban »

osc1or scrie:poate ne dezvaluiti si noi cateva din strategiile voastre de pescuit pe corbu, strategii mai vechi si mai noi :)
Si la Corbu este nămol.. :lol: :lol: :lol:
Pescar de rând

Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: LACUL CORBU - CUPA RIG LA CRAP (XV) 22-25.05.2014

Mesaj de Dan Serban »

On topic:

Felicitari Babi & co. pentru locul 1.
Felicitari Dan Mitranescu si echipa pentru locul 2 si captura.
Felicitari Matea, Sinca si Cristi pentru locul 3.
Pescar de rând

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: LACUL CORBU - CUPA RIG LA CRAP (XV) 22-25.05.2014

Mesaj de petre iulian »

andrei1982 scrie:Atentie sporita la Lupi in special noaptea
unul langa altul nu e bine deloc , sunt in haita si joaca in haita :lol:
-------

dupa cum ai vazut a fost o mare rivalitate intre echipa in care am fost eu si echipa vecina in care a fost George . Chiar ne-am si ciondanit putin si-am chemat arbitrul sa stinga conflictul iscat pe zonele de pescuit ....Suntem prieteni dar in concursuri suntem rivali si nu concepe niciunul sa iasa in spatele celuilalt in clasament mai ales unul langa altul :wink: Din pacate am pescuit amandoua echipe foarte prost si am facut greseli de incepatori ... :oops: Locul a fost bunicel dar noi am pescuit foarte prost .....Recunosc ca am pescuit prost .....foarte prost :wink: . Abia sambata la pranz am realizat unde greseam si-am dublat cantitatea prinsa in ultimele 16 ore ....dar prea tarziu :oops: ....

Felicitari inca odata castigatorilor :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: LACUL CORBU - CUPA RIG LA CRAP (XV) 22-25.05.2014

Mesaj de Madalin Dirla »

Felicitari Vasile & Culita!
Felicitari Florin Mirea,Dan Mitranescu,Butelie si Forest!
Felicitari Cristi Vaileanu & Co!
Felicitari organizatorului si arbitrilor!!

Vasilica Baboieru
Mesaje: 500
Membru din: Dum Feb 07, 2010 19:51

Re: LACUL CORBU - CUPA RIG LA CRAP (XV) 22-25.05.2014

Mesaj de Vasilica Baboieru »

Vreau sa multumesc celor care ne-au felicitat si la randul meu sa felicit pe cei care au terminat pe podium si nu numai .Felicitari Dan ,Adrian si Mirea pentru captura dar si pentru locul doi (ati vrut sa luati voi tot :lol: )Felicitari Matea ,Vaileanu ,Sinca pentru locul 3!Strategia mea pentru concursul asta a fost facuta dupa cupa florilor,am fost croit pe pesti mici si mi-a iesit (prin piele :lol: :lol: )Imi pare rau ca si datorita mie sa incheiat cu concursurile pe cantitate pe Corbu.
Felicitari brigazii de arbitri,poti veni la concursuri fara nici cea mai mica urma de suspiciune.Felicitari administratie Corbu pentru balta pe care ne-o pun la dispozitie si care ne-a facut sa crestem mult nivelul competitional
vreau sa pescuiesc in ape limpezi

Adi Forest
Mesaje: 634
Membru din: Vin Noi 15, 2013 10:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LACUL CORBU - CUPA RIG LA CRAP (XV) 22-25.05.2014

Mesaj de Adi Forest »

Multumesc celor care ne-au felicitat pentru captura si locul doi obtinut in concurs, il felicit pe Matea & company pentru locul 3 obtinut cu multa munca, si nu in ultimul rand pe castigatorii concursului Vasile & Culita.
Felicitari Administratiei Corbu pentru balta pe care ne-o pune la dispozitie si pentru pesti record pe care i-a bagat. Este o placere sa pescuiesti pe un asemenea carpodrom.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”