Poze #CRI2021 - "CAMPIONATUL REGIONAL INTERCLUBURI"

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Cucu Ionel
Mesaje: 475
Membru din: Vin Ian 20, 2006 19:25
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Poze #CRI2021 - "CAMPIONATUL REGIONAL INTERCLUBURI"

Mesaj de Cucu Ionel »

Salut Andrei. Regulamentul este postat pe pagina de facebook a competitiei, recte aici: https://www.facebook.com/groups/106596116549310/files
Nu este stipulat nicaieri acest acord de a intra media in standul de pescuit, indiferent daca-i cu acceptul managerul lotului, echipei respective sau in compania arbitrilor. Iar eu nu fac acest demers de a introduce aceasta problema in regulament, organizatorii ar trebui sa revizuiasca regulamentul si sa stipuleze acest lucru, altfel, voi media, nu intrati in standurile de pescuit a echipelor Carp Team Timisoara. Pana nu se aduce regulamentul la zi cu acest aspect, tiparit pe pagina de facebook oficiala a competitiei, deci pana atunci, daca doriti sa filmati/fotografiati, etc, o faceti din zona B, Ok?
Era frumos si mi-ar fi placut, un raspuns de genul "s-a hotarat, la sedinta tehnica a mangerilor, inainte de competitie, in unanimitate sau de comun acord, sa se permita accesul media in standul de pescuit, cu acceptul echipei sau a mangerului, ptr. filmarea/ fotografierea capturilor si a cantarului." Nu era mai bine?
M-a deranjat la Eduard acea "trimitere sa citesc regulamentul CRI", foarte acida, ca raspuns, atunci cand l-am cerut sa-mi arate articolul din regulament in care se da voie ca media sa intre in standul de pescuit, dupa care a sters si dezactivat comentariile de pe YouTube. In rest, numai de bine si sa ne vedem sanatosi pe balta.
Fir intins

Avatar utilizator
Andrei Zorila
Mesaje: 34
Membru din: Joi Aug 08, 2013 14:29
Puncte: 0
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Poze #CRI2021 - "CAMPIONATUL REGIONAL INTERCLUBURI"

Mesaj de Andrei Zorila »

Ionel, vom introduce in regulament.
Multumim pentru sesizare.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”